Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Nisam verovao da će New England vratiti Collinsa, baš zbog toga što se namerno postavljao van pozicije da bi pojačao svoju statistiku pred free agency. Mislio sam da je kod Billa to smrtni greh, zato su ga i trejdovali u sred sezone, iako su jurili SuperBowl (svejedno ga osvojili). 

 

Ali ova suma za koju su ga doveli je presmešna, minimalna godišnja plata 900k i 150k za potpis, ako ispuni sve bonuse (osvoje SB), maksimum je 3 miliona. Za igrača njegovog kalibra, morali su da mu daju drugu šansu za ovu cenu. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2019 at 6:51 PM, Ikac said:

8 mečeva suspenzije za Patricka Petersona, ogroman udarac za Arizonu. 

 

Možda uloži žalbu i smanje na 6, ali i to je ogromna kazna. 

 

Edit: sjebao Schefter, odmah je 6.

 

Da me neko pitao ko će da usere krevet ove sezone, Patrick bi mi zadnji pao na pamet

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, larry said:

 

Da me neko pitao ko će da usere krevet ove sezone, Patrick bi mi zadnji pao na pamet

 

Haos, ni ja ne mogu da verujem. 

 

I sad navodno će Tramaine Brock da bude starter. Koji downgrade. 

 

Byron Murphy će morati odmah na teren. Plus Alford će biti više napadan, a to mu ne odgovara 

Da je Peterson tu on zaključava stranu i igraš sa jednim sejftijem, maltene eliminišeš trčanje. Biće im mnogo slabija odbrana sad. 

 

Žao mi jer iako ne navijam za njih jedva čekam da ih gledam, kao i Klivlend. 

Link to comment
Share on other sites

Ko zna šta je Patrick uzeo a šta Edelman. Tipa ovi insajderi iz Phoenixa su odmah procurili da navodno ima diabetes drugog tipa i da je uzeo nešto da se smiri i da je shvatio da to nešto ima zabranjene supstance kad je već bilo prekasno.

 

Sad ću da gledam kako nas Marvin Jones i pleme WR-ove Baltimora odučava od života u prve dvije nedelje, da ne pričam o AJ Greenu i Juliu kasnije..

Link to comment
Share on other sites

Fosteru potvrdjeno ACL tear.

U medjuvremenu jos jedna velika vest

McCoy se pridruzio Suhu, koji je i dalje FA. Gerald je bio strasan DT, par godina ubedljivo najbolji u ligi. Mozda ima jos godinu il dve u sebi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jared Veldheer brat potpisao za Patriote, uzeo 750k za potpis i posle 2 nedelje se penzionisao.

 

Nije mi bilo jasno što su potpisali njega, a ne Donalda Penna, baš se pitam da li će sad.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ikac said:

Jared Veldheer brat potpisao za Patriote, uzeo 750k za potpis i posle 2 nedelje se penzionisao.

 

Nije mi bilo jasno što su potpisali njega, a ne Donalda Penna, baš se pitam da li će sad.

 

Ja odkako pratim NFL, mislim da su Patriotsi uvek preferirali gorostase na poziciji tackla. Penn je jedan kračih na toj poziciji, pa je možda zbog toga prednost dobio Veldheer.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...