Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Pogledaš video iz war rooma Coltsa i porediš ga sa ovim iz Arizone i poane ti jasno zašto ovi pobeđuju, a ovi druge ne. Ballard sa 30+ saradnika diskutuje ko se kako uklape u njihove sheme i koncept, dok Keim sebi mrmra u bradu da je defensive end imao 100 taklova u sezoni i da je zato odličan pik

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 11:02 AM, Xpert said:

To je nasa Srbenda. 🙂 

 

Winovich je kao klinja učestovao je na košarkaškim turnirima Srpskog Narodnog Saveza. 

 

A kad smo već kod Srbende, nakon drafta u kanadskoj CFL, Kalinić pokušava se izboriti za NFL ugovor.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I je li Keim to rekao da im je Byron Murphy bio 5. najbolji igrač na celom draftu?
Koliko sam ja shvatio oni ni ne žele onako sobu od 30+ ljudi kao Coltsi. Složili su svoj board i vjeruju toj listi, i preočito draftuju best player available

E sad da li je baš top 5 ne znam
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ikac said:

I je li Keim to rekao da im je Byron Murphy bio 5. najbolji igrač na celom draftu?

 

Može biti. Mislim da je i pre pika 3. runde (ili čak četvrte) rekao da je još uvek nekoliko igrača available, za koje oni imaju 1st round grade. Blago njima...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, larry said:

Koliko sam ja shvatio oni ni ne žele onako sobu od 30+ ljudi kao Coltsi. Složili su svoj board i vjeruju toj listi, i preočito draftuju best player available

E sad da li je baš top 5 ne znam

 

12 hours ago, L' Imperatore said:

 

Može biti. Mislim da je i pre pika 3. runde (ili čak četvrte) rekao da je još uvek nekoliko igrača available, za koje oni imaju 1st round grade. Blago njima...

 

Svima je to različito. Na mock draftovima, Murphy je mnogima bio top CB, najviše mesto gde sam ga video je 8. u Detroit. Plus je dečko baš iz kraja, porodica mu je blizu, to može da mu znači dosta. Ali ako je istina da im je bio 5. i nisu ni probali da trejduju u prvu rundu da ga uzmu, to mi je nerealno. Više sreće nego pameti ima Keim i to je baš vidljivo. Nije rookie GM, a baš je delovao nesigurno u nekim momentima. Sa druge strane, Bidwill deluje kao dobar šef, ne meša se nego sprovodi, zaista zanimljivo, i ne znam ako ova sezona ne počne dobro koliko će moći da drži Keima iako su drugari.

 

@L'imperatore Svaka ekipa ima uvek te neke igrače koji su im kao 1st round grade. To je i Pitsburg rekao za ovog risivera što su ga uzeli u 3. rundi. Svi to hajpuju malo.

 

Ali najjači je batica kojeg su birali u 6. rundi valjda i javlja se i kaže: 'Oh god you scared the shit out of me' 😂

Link to comment
Share on other sites

8 mečeva suspenzije za Patricka Petersona, ogroman udarac za Arizonu. 

 

Možda uloži žalbu i smanje na 6, ali i to je ogromna kazna. 

 

Edit: sjebao Schefter, odmah je 6.

Edited by Ikac
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...