Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

I kakav je sad depth na RB Raidersa? Jacobs, Richard, i je li Doug Martin još sa njima? Rookie i neko ko se već dokazao da ne može biti ništa blizu 3-down backa.

 

1 hour ago, Xpert said:

Caka je brzina. Dosta je sporiji od najbrzih WR-ova, sto mu predstavlja problem u kreiraju separacije od CB-a, prilikom vertikalnih ruka i press coveragea. Ali sve ostalo je na viskokom nivou i odlican je materijal za obradu.

Ima logike, separacija je jedna od glavnih osobina koje se vrijednuju i kada se skautira i u NFL-u, hvala

Edited by larry
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Xpert said:

Caka je brzina. Dosta je sporiji od najbrzih WR-ova, sto mu predstavlja problem u kreiraju separacije od CB-a, prilikom vertikalnih ruka i press coveragea. Ali sve ostalo je na viskokom nivou i odlican je materijal za obradu.

 

To se pričalo za JuJua, da je spor i da ne može da pobegne odbrani. Manju separaciju će praviti svi risiveri, videćemo ko će se prilagoditi da kompletira hvatanje. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, larry said:

Na koju foru je Byron Murhpy pao u drugu rundu to mi nije jasno

 

Bagavi Patsi i Harry na 32, samo jedan pick away... Po mome stručnom i profesionalnom pregledanju highlightsa po yt Harry mi se čini dosta bolji WR od svih ostalih u ovoj klasi, koja je caka sa njim pa da ode tek na kraju prve runde?

 

mislim da se večina top cornera iz ovog classa bolje snalazi u zone odbrani. A takvi su na draftu obično manje vredni od onih brzih dugačkih, koji mogu da odigraju kvalitetan press i igraju 1 na 1. Iz tog razloga su Baker, Murphy i Ya-Sin draftovani u tom 30-40 range-u.

Greedy Willimasu se zamero manjak fizikalnosti a verovatno je tu bilo i još nečeg, čim je tako pao.

 

 

4 hours ago, larry said:

I kakav je sad depth na RB Raidersa? Jacobs, Richard, i je li Doug Martin još sa njima? Rookie i neko ko se već dokazao da ne može biti ništa blizu 3-down backa.

 

Ima logike, separacija je jedna od glavnih osobina koje se vrijednuju i kada se skautira i u NFL-u, hvala

 

Doug Martin je trenutno FA, mada me nebi čudilo da ga zovnu posle ovoga. Po mom mišljenju, on je igrao dobro lani, sa nekoliko ball security problema tu i tamo, ali ništa strašno. Richarda mislim da nikad nisu ni isproubavali kao every down backa, jer jednostavno nije taj tip igrača. Radi se o kvalitetnom pass catcheru iz backfielda, tipa Dion Lewis

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, L' Imperatore said:

 

mislim da se večina top cornera iz ovog classa bolje snalazi u zone odbrani. A takvi su na draftu obično manje vredni od onih brzih dugačkih, koji mogu da odigraju kvalitetan press i igraju 1 na 1. Iz tog razloga su Baker, Murphy i Ya-Sin draftovani u tom 30-40 range-u.

Greedy Willimasu se zamero manjak fizikalnosti a verovatno je tu bilo i još nečeg, čim je tako pao.

 

On će baš da legne Arizoni. Budda sada može nazad na SS gdje je i igrao najbolje, DJ na FS (waiver pickup koji mnogima promakao pred week 17 kad su ga pošutali iz Redskinsa zbog bezobrazluka), Peterson ti oduzima WR1 svake nedelje ako se prođe kroz ovu sad krizu sa ugovorom ili čime već. To ostavlja Alforda i Murphya na WR2 i na slotu, baš baš jak secondary. Jedna od underrated odbrana za sledeću sezonu

 

Što se Greedya tiče znam da su mu po netu srozivali ocjenu pravdajući da je jako loš tackler, ali vole ti LSU DB-ovi da prave probleme van terena

Edited by larry
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2019 at 8:58 PM, larry said:

 

On će baš da legne Arizoni. Budda sada može nazad na SS gdje je i igrao najbolje, DJ na FS (waiver pickup koji mnogima promakao pred week 17 kad su ga pošutali iz Redskinsa zbog bezobrazluka), Peterson ti oduzima WR1 svake nedelje ako se prođe kroz ovu sad krizu sa ugovorom ili čime već. To ostavlja Alforda i Murphya na WR2 i na slotu, baš baš jak secondary. Jedna od underrated odbrana za sledeću sezonu

 

Što se Greedya tiče znam da su mu po netu srozivali ocjenu pravdajući da je jako loš tackler, ali vole ti LSU DB-ovi da prave probleme van terena

 

Ne postoji nikakva kriza sa ugovorom Petersona. On je pred trade deadline prošle sezone tražio trade, Arizona rekla da ne dolazi u obzir i on je to prihvatio. On jedino može da dobije novi ugovor, lik je top 5 CB u ligi. Imaju njega, lepo si rekao za Alforda i Murphyja, samo da se vidi ko će na nickel, a Swearinger i Baker su dobri tackleri na safetyju, plus su draftovali Deionte Thompsona sa Alabame koji je bio First Team All Defence SEC, ali je pao na draftu zbog povrede kolena. Ako Chandler Jones bude igrao kao do sada, ovaj secondary mogao bi da ima fin broj presečenih lopti.

 

Greedy je pao zbog kombinacije slabije fizikalnosti i karaktera navodno, ali kao što je rekao Dorsey posle drafta: CBs are paid to cover. Mislim da je Cleveland dobio igrača, jer iako u poslednje vreme LSU nema neke rezultate, defanzivne bekove štancuju: Peterson, Claiborne, Mathieu, Jalen Collins, Rashard Robinson, Eric Reid, Donte Jackson, Jalen Mills, Jamal Adams, Tre'davious White. Pritom su i LB odlični u pass coverage: Kwon Alexander, Deion Jones, a zbog toga je Devin White bio 5. pik na draftu.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ikac said:

 

Ne postoji nikakva kriza sa ugovorom Petersona. On je pred trade deadline prošle sezone tražio trade, Arizona rekla da ne dolazi u obzir i on je to prihvatio. On jedino može da dobije novi ugovor, lik je top 5 CB u ligi. Imaju njega, lepo si rekao za Alforda i Murphyja, samo da se vidi ko će na nickel, a Swearinger i Baker su dobri tackleri na safetyju, plus su draftovali Deionte Thompsona sa Alabame koji je bio First Team All Defence SEC, ali je pao na draftu zbog povrede kolena. Ako Chandler Jones bude igrao kao do sada, ovaj secondary mogao bi da ima fin broj presečenih lopti.

 

Pat je krizirao sedmicu prije drafta i postavljao na mreže svakave fotografije sa svakakvim opisima.. Čak je jedan od njih bila sa grupom DB-ova od prije par godina, tipa Honey badger, Tony Jefferson, Bethea i ti, uglavnom svi koji su napustili Arizonu. I onda su oni komentarisali ispod kako je suludo što više niko od njih na slici ne igra u Arizoni i kako su ih lako pustili...

Jedini report koji je stigao jeste da je neko navodno iz organizacije rekao nešto što je uvrijedilo Patricka... više ne znamo, anyway situacija se izgleda smirila.

 

Još jedan baš under the radar potpis prije drafta - Darius Philon iz Chargersa. On će lagano da preigra bilo kog DE-a u ppstavi, i vjerovatno će da potpuno izbije iz postave Nkemdichea kojeg smo upravo juče obavjestili da mu se neće iskoristiti opcija za zadnju godinu ugovora i da je na proljeće UFA.

 

On se sada dodaje listi 1st round bustova koje je Keim draftovao: Haason Reddick, on, Deone Bucannon, Jonathan Cooper, fuck čak se i D.J. Humphries može tu svrstati pošto je igrao tipa 25% utakmica od kako je draftovan, ostalo preležao. I s obzirom kako je sve ovo sa Rosenom završilo, može mu se i on prišiti. Baš je bagav u prvom rundi Steve😩

Link to comment
Share on other sites

Za Honey Badgera mi stvarno nisu jasni. Jefferson je pojurio novac koliko se sećam, a Bethea je već bio u baš poznim godinama.

 

Ne bih baš rekao da je Bucannon bust tj. naravno nije Pro Bowl igrač, ali nije užasan. Mislim i da mu nisu mnogo pomogli menjanjem poziciju, on je u ligu ušao kao safety pa su ga pomerili na LB, sad ga je Arians doveo u Tampu da mu igra Mike LBa.

 

Reddicku bi moglo da pomogne ovo prebacivanje na 3-4 odbranu, trenutno je starter pored Hicksa. Isto važi i za Nkemdichea, koji sad ima dodatnu motivaciju - contract year. Ako sad ne proigra završiće karijeru za godinu dana. Ali i on i Humphreis jesu bust igrači, iako su obojica i dalje u poziciji da startuju i spasu se. Rosen je bust bar što se Arizone tiče, za Keima je bolje da ne uspe ni u Miamiju, pa da se bar kaže za njega da prizna grešku. Ako Rosen postane ozbiljan starter neće više nikad biti GM.

 

Philon je dobar, on će biti tu siguran starter, uz Jonesa, Hicksa i dobar secondary, Suggs i Brooks Reed će ulaziti situaciono, kao i Peters i Gunter na NT. Zanimljiv tim ima Arizona, nije kao Cleveland pre 2 godine i draftovanja Garretta kada baš nikoga nisu imali. Jedva čekam da vidim Air Raid napad sa Kylerom, Johnsonom, Fitzom, Kirkom, Isabellom i Butlerom. Mečevi sa Ramsima će mi biti posebno must see.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2019 at 8:58 PM, larry said:

 

On će baš da legne Arizoni. Budda sada može nazad na SS gdje je i igrao najbolje, DJ na FS (waiver pickup koji mnogima promakao pred week 17 kad su ga pošutali iz Redskinsa zbog bezobrazluka), Peterson ti oduzima WR1 svake nedelje ako se prođe kroz ovu sad krizu sa ugovorom ili čime već. To ostavlja Alforda i Murphya na WR2 i na slotu, baš baš jak secondary. Jedna od underrated odbrana za sledeću sezonu

 

Što se Greedya tiče znam da su mu po netu srozivali ocjenu pravdajući da je jako loš tackler, ali vole ti LSU DB-ovi da prave probleme van terena

 

Ma neznam. Ima tu dosta rupa. Murphy je na papiru odličan talenat, ali igrati cornera u NFL nije lako i mnogo rookija podbaci u prvoj sezoni. Alford sa groznom sezonom u Atlanti, ali dobro, oni su se baš kvalitetno raspali lani. Dubine nikakve. Amerson odslužen journeyman, Brandon Williams bust. Tramaine Brock verovatno kao prvi backup.

 

Promena nazad na 3-4 mislim da paše ovom rosteru, ali če opet neki igrači trebati vremena da pohvataju neke stvari. Slažem se da Reddicku više odgovara da 3-4 ILB, posebno pored iskusnog linebackera kao što je Hicks. Ali na OLB mi se čine malo tanki. Chandler Jones je naravno elita, ali nasuprot njega je tu Suggs koji če sa 37 godina verovatno igrati manji broj snapova, dok Brooks Reed nije ništa posebno. Zanimljivo da nisu nazad doveli Goldena, koji je blistao u 3-4, pre nego što se povredio.

 

 

 

16 hours ago, larry said:

 

...

 

On se sada dodaje listi 1st round bustova koje je Keim draftovao: Haason Reddick, on, Deone Bucannon, Jonathan Cooper, fuck čak se i D.J. Humphries može tu svrstati pošto je igrao tipa 25% utakmica od kako je draftovan, ostalo preležao. I s obzirom kako je sve ovo sa Rosenom završilo, može mu se i on prišiti. Baš je bagav u prvom rundi Steve😩

 

Meni nije jasno kako taj čovek još uvek ima posao. I da ne brojimo one DUI scene koje su apsolutno sramne za jednog od vodečih ljudi jedne franšize, on bi morao dobiti otkaz isključivo na osnovu toga na šta mu je roster ličio lani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, L' Imperatore said:

 

Meni nije jasno kako taj čovek još uvek ima posao. I da ne brojimo one DUI scene koje su apsolutno sramne za jednog od vodečih ljudi jedne franšize, on bi morao dobiti otkaz isključivo na osnovu toga na šta mu je roster ličio lani.

 

 

 

Da, bilo je i toga, svi američki mediji očekivali su da popije otkaz, neki naravno i pozivali. Ali taj njihov vlasnik Bidwill nije Jimmy Haslam, Keim je zadržao posao na osnovu dobrih rezultata pod Ariansom i Palmerom koji su se penzionisali pomalo neočekivano, hajde jedan, ali baš obojica odjednom, mislim da su upao u baš nezgodnu poziciju i ko god da je bio GM prošle sezone bilo bi slično.

 

Ali ako sad krenu tipa 0-2, 1-3, mislim da će dobiti otkaz odmah.

 

 

3 hours ago, L0shMi said:

Deluje da su Colts-I own-ovali još 1 draft. Oni i KC će voditi glavnu reč u AFC-u narednih godina. Kako se zajebo McD. xD

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

Coltsi fino draftovali šta im treba i to visoko, CB, WR i 2 LB. Ne bi bilo isto sa McDanielsom, videli smo ga u Denveru, njegov personality mi nekako ne ide za HC. Frank Reich je baš pokidao i verovatno će nastaviti.

 

Luck (Brissett) - Mack, Hines, WIlkins - Hilton, Funchess, C.Rogers, Campbell, Pascal - Ebron, Doyle, Allie-Cox - Castonzo, Nelson, Kelly, Glowinski, Smith (J. Webb, Haeg)

 

Sheard, Autry, Hunt, Houston - Banogu, Leonard, Okereke - Desir, K.Moore, Ya-Sin - Hooker, Geathers.

 

Baš dubok roster imaju, ako iskoči još na DE barem jedan od 2 pika druge runde prošle godine (Lewis i Turay), boriće se za 1st round bye. Pred drafta su imali pregovore sa Ajayi-jem, videćemo da li će i njega dovesti, naravno za neki nizak ugovor kao što je Philadelphia dovela Zacha Browna pre neki dan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Ikac said:

Da, bilo je i toga, svi američki mediji očekivali su da popije otkaz, neki naravno i pozivali. Ali taj njihov vlasnik Bidwill nije Jimmy Haslam, Keim je zadržao posao na osnovu dobrih rezultata pod Ariansom i Palmerom koji su se penzionisali pomalo neočekivano, hajde jedan, ali baš obojica odjednom, mislim da su upao u baš nezgodnu poziciju i ko god da je bio GM prošle sezone bilo bi slično.

 

Ali ako sad krenu tipa 0-2, 1-3, mislim da će dobiti otkaz odmah.

 

Bidwell i Keim su kao prst i nokat, sve rade zajedno i odluke donose zajedno. Sve dok je jedan na svojoj poziciji, biće i drugi. 

 

Prošle godine jesu bili u baš zeznutoj situaciji, ali dopustiti da rookie HC ima za OC-a Mike McCoya je kriminalno. Samo na osnovu njegvog idiotizma Keim je izdržao ovu zimu i dobio priliku da očisti sve što je počelo puštati zle korene prošle godine. Lijap stvar oko ovog svega je što ako Murray i Kliff uspiju - oni ostaju, ako stvar propadne - Keim i Bidwell će gotovo sigurno biti protjerani. A to će se znati već do kraja sledeće sezone... Meni je malo dati im tako samo 4-5 utakmica, i besmisleno dati otkaz GM-u usred sezone kada su mu ruke više-manje vezane.

Link to comment
Share on other sites

Raidersi dovode Incognita na probu 🤮

 

Baš kad sam krenuo da pričam o tome koliko sam ponosan što smo u prošlim godinama odbijali da uzimamo likove kao što je Tyreek Hill, oni dovedu ovoga ludaka. Još su na draftu reach-ali i uzimali sve karakterne momke... Stvarno nema puno smisla

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 7:04 PM, L' Imperatore said:

Raidersi dovode Incognita na probu 🤮

 

Baš kad sam krenuo da pričam o tome koliko sam ponosan što smo u prošlim godinama odbijali da uzimamo likove kao što je Tyreek Hill, oni dovedu ovoga ludaka. Još su na draftu reach-ali i uzimali sve karakterne momke... Stvarno nema puno smisla

 

Taj lik očigledno ima neku bolest u glavi. Prošle godine bila je priča za Minesotu, ja sam se premišljao pošto je kad je normalan Pro Bowl igrač, a ovi moji su tu najtanji.

 

Ali nije bilo ništa, jer je doneo neke puške u komunalno pogrebno preduzeće i pretio zaposlenima, dok su se dogovarali za sahranu njegovog oca.

 

Ne verujem da će išta biti od njega.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...