Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

On 4/28/2019 at 1:06 PM, L' Imperatore said:

Josh Jacobs mi je meh. Ja na njegovim highlightsima iskreno nisam video ništa specialno. 1st rd RB mora biti nešto posebno. Još više sam razočaran što ovo verovatno i znači da se Beastmode ne vrača.

Abram mi se jako dopada. Moj tip safetya. On I Joseph pozadi, Joyner u slotu i to je bombona.

Od svih cornera se meni najviše dopadao Rock Ya-Sin, ali ga Indy uze par pikova prije nas. Raidersi uzeli Trayvona Mullena sa Clemsona, koji ima predispozicije za press cornera u NFL ligi, ali mislim da nije contributor from day 1. Isto važi i za Isiah Johnsona, kojeg smo uzeli u 4. rundi. Sličan profil igrača. Brz, dugačak, kakav ti i treba za te cover 3 press verzije. Ali dobro, Worley i Conley su dobro odigrali lani, tako da na rookijima nema pritiska da odma igraju.

Zanimljiv nam je i zadnji pik. Quinton Bell. Na collegu prešaltao sa WR pozicije na DE. Nabacio 20 kila mišiča. Trčao 4.38 na pro dayu, 41.5 vert. Freak athlete što bi se reklo.

Zanimljiv draft su imali Gruden i Mayock. Ali trejdovati Khalila Macka i tim pikom uzeti RB koliko god dobar Josh Jacobs bio je smejurija.

Dopadaju mi se Mullen na CB, mislim da bi u startu mogao da bude dobar na nickel, a i Maxx Crosby uz tog Bella i 4. pika Ferrella, dali su dosta da probaju da zamene Macka.

Svakako su mi u top 3 za gledanje na početku sledeće sezone.

6 hours ago, Skyglider said:

Da, ali ne kao fullt ime starteri. Niko od njih nije docekao 42. godinu zivota kao full time starter u NFLu, na to sam mislio. 

Favre i Testaverde su imali dobre uloge kao 40-godišnjaci da se ja sećam, naravno niko kao Brady posle 40. Samo Vinatieri je valjda stariji od njega.

 

Moji Vikingsi očekivano OL prvi pik, C Garrett Bradbury, trebalo bi da bude dobar od 1. dana. TE sa Alabame, Irv Smith Jr - sa tog koledža ta pozicija, uglavnom su dobri. Uzeli RB u 3. rundi, idealno vreme u današnjoj NFL ekonomiji, treba dubine iza Dalvina Cooka. Posle su uzeli garda sa Oklahome, Dru Samia koji je čuvao Mayfielda i Murraya, da probaju da dodatno ojačaju OL i još gomilu pikova, uglavnom iz većih škola, draft su kompletirali odabirom long snappera pred kraj poslednje runde, što je baš bilo zanimljivo. Od nedraftovanih pokupili su QBa Jake Browninga i dali mu čak 140 hiljada garantovano, tako da bi trebalo da odmah učestvuje u borbi za backup QBa, s obzirom da je Mannion počeo jednu utakmicu, a Sloter nije bacio pas u ligi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ikac said:

Favre i Testaverde su imali dobre uloge kao 40-godišnjaci da se ja sećam, naravno niko kao Brady posle 40. Samo Vinatieri je valjda stariji od njega.

 

Favre je bio full time starter, ali je karijeru zavrsio sa 40 godina. Testeverde je zavrsio karijeru sa 43, ali vec nekoliko godina unazad nije bio full time starter. Sa druge strane, Brady kad pocne sezona, imace 42 godine, i bice i dalje full time starter. 

 

Edited by Skyglider
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ikac said:

Zanimljiv draft su imali Gruden i Mayock. Ali trejdovati Khalila Macka i tim pikom uzeti RB koliko god dobar Josh Jacobs bio je smejurija.

Dopadaju mi se Mullen na CB, mislim da bi u startu mogao da bude dobar na nickel, a i Maxx Crosby uz tog Bella i 4. pika Ferrella, dali su dosta da probaju da zamene Macka.

Svakako su mi u top 3 za gledanje na početku sledeće sezone.

 

 

Moji Vikingsi očekivano OL prvi pik, C Garrett Bradbury, trebalo bi da bude dobar od 1. dana. TE sa Alabame, Irv Smith Jr - sa tog koledža ta pozicija, uglavnom su dobri. Uzeli RB u 3. rundi, idealno vreme u današnjoj NFL ekonomiji, treba dubine iza Dalvina Cooka. Posle su uzeli garda sa Oklahome, Dru Samia koji je čuvao Mayfielda i Murraya, da probaju da dodatno ojačaju OL i još gomilu pikova, uglavnom iz većih škola, draft su kompletirali odabirom long snappera pred kraj poslednje runde, što je baš bilo zanimljivo. Od nedraftovanih pokupili su QBa Jake Browninga i dali mu čak 140 hiljada garantovano, tako da bi trebalo da odmah učestvuje u borbi za backup QBa, s obzirom da je Mannion počeo jednu utakmicu, a Sloter nije bacio pas u ligi.

Slažem se.

Jedino možda to za Mullena na nicklu. Visok, dugačak, brz. Sve ima potrebno da bude dobar boundary corner. A mi na nicklu imamo Nick Nelsona koji je draftovan lani u 4. rundi, Newin Lawson mislim da isto konkuriše za tu poziciju. Dok se i za Joynera priča da če uzimati dosta snapova na toj poziciji. Tako da ne vidim potrebe da se eksperimentiše sa Mullenom unutra.

 

Kod vas me je malo iznenadio taj RB u 3. rundi. Ja sam odgledao baš ogromno pre-season footballa lani i dopali su mi se Boone i Thomas. Posebno ovaj prvi.

Link to comment
Share on other sites

Узимамо Рудолфа, поприлично сам сигуран. Мислим да га отпушта Минка, а ако не и трејд долази у обзир. 

Проблематична је позиција DT. Сух је и даље FA, добро би дошао

Link to comment
Share on other sites

Ako je ova otrovna strelica usmerena prema meni,  fyi  ja više nisam navijač Giantsa, dok god je matori senilni idiot na mestu GM-a. ( ili dok se blentava faca ne pokaže kao pun pogodak :classic_cool: )

 

Videću još koga ću da simpatišem. Imate li neku ideju ili predlog :D 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Big Ticket said:

Узимамо Рудолфа, поприлично сам сигуран. Мислим да га отпушта Минка, а ако не и трејд долази у обзир. 

Проблематична је позиција DT. Сух је и даље FA, добро би дошао

 

Ne verujem, moji ga neće katovati, ali kad su birali Smitha, priča je bila: 'we need ANOTHER playmaker'. Nisu draftovali risivera visoko, tako da ostaju sa samo dvojicom pouzdanih.

 

Mislim da će sa dolaskom Kubiaka napad češće igrati sa 2 pass-catching tajtenda, a Smith je dobar  i u run blockingu.

 

Očekujem da uskoro Rudolph dobije produžetak ugovora, koji će smanjiti ovogodišnji cap hit, garantovati mu celu platu i odložiti odluku za sledeću ofsezonu.

Link to comment
Share on other sites

Na koju foru je Byron Murhpy pao u drugu rundu to mi nije jasno

 

Bagavi Patsi i Harry na 32, samo jedan pick away... Po mome stručnom i profesionalnom pregledanju highlightsa po yt Harry mi se čini dosta bolji WR od svih ostalih u ovoj klasi, koja je caka sa njim pa da ode tek na kraju prve runde?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, larry said:

Bagavi Patsi i Harry na 32, samo jedan pick away... Po mome stručnom i profesionalnom pregledanju highlightsa po yt Harry mi se čini dosta bolji WR od svih ostalih u ovoj klasi, koja je caka sa njim pa da ode tek na kraju prve runde?

Caka je brzina. Dosta je sporiji od najbrzih WR-ova, sto mu predstavlja problem u kreiraju separacije od CB-a, prilikom vertikalnih ruka i press coveragea. Ali sve ostalo je na viskokom nivou i odlican je materijal za obradu.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...