Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

poseban PDF za američki fudbal 🤩

 

Ajde da bacimo koju o draftu za početak. Iskreno, nisam pratio šta su drugi timovi radili. Oakland je u večini draftao igrače sa jakim karakternim osebinama i velikom željom po radu i napredovanju. Reach za Ferrella na početku, koji je šokirao mnoge. Valjda su tražili trade down, ali jednostavno nisu našli partnera. I na kraju uzeli igrača koji im se jako dopada, bez obzira što je reach. Meni su se sviđali Oliver i Hockenson ali dobro.

Josh Jacobs mi je meh. Ja na njegovim highlightsima iskreno nisam video ništa specialno. 1st rd RB mora biti nešto posebno. Još više sam razočaran što ovo verovatno i znači da se Beastmode ne vrača.

Abram mi se jako dopada. Moj tip safetya. On I Joseph pozadi, Joyner u slotu i to je bombona.

Od svih cornera se meni najviše dopadao Rock Ya-Sin, ali ga Indy uze par pikova prije nas. Raidersi uzeli Trayvona Mullena sa Clemsona, koji ima predispozicije za press cornera u NFL ligi, ali mislim da nije contributor from day 1. Isto važi i za Isiah Johnsona, kojeg smo uzeli u 4. rundi. Sličan profil igrača. Brz, dugačak, kakav ti i treba za te cover 3 press verzije. Ali dobro, Worley i Conley su dobro odigrali lani, tako da na rookijima nema pritiska da odma igraju.

 

Zanimljiv nam je i zadnji pik. Quinton Bell. Na collegu prešaltao sa WR pozicije na DE. Nabacio 20 kila mišiča. Trčao 4.38 na pro dayu, 41.5 vert. Freak athlete što bi se reklo.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, L' Imperatore said:

poseban PDF za američki fudbal 🤩

 

Ajde da bacimo koju o draftu za početak. Iskreno, nisam pratio šta su drugi timovi radili. Oakland je u večini draftao igrače sa jakim karakternim osebinama i velikom željom po radu i napredovanju. Reach za Ferrella na početku, koji je šokirao mnoge. Valjda su tražili trade down, ali jednostavno nisu našli partnera. I na kraju uzeli igrača koji im se jako dopada, bez obzira što je reach. Meni su se sviđali Oliver i Hockenson ali dobro.

Josh Jacobs mi je meh. Ja na njegovim highlightsima iskreno nisam video ništa specialno. 1st rd RB mora biti nešto posebno. Još više sam razočaran što ovo verovatno i znači da se Beastmode ne vrača.

Abram mi se jako dopada. Moj tip safetya. On I Joseph pozadi, Joyner u slotu i to je bombona.

Od svih cornera se meni najviše dopadao Rock Ya-Sin, ali ga Indy uze par pikova prije nas. Raidersi uzeli Trayvona Mullena sa Clemsona, koji ima predispozicije za press cornera u NFL ligi, ali mislim da nije contributor from day 1. Isto važi i za Isiah Johnsona, kojeg smo uzeli u 4. rundi. Sličan profil igrača. Brz, dugačak, kakav ti i treba za te cover 3 press verzije. Ali dobro, Worley i Conley su dobro odigrali lani, tako da na rookijima nema pritiska da odma igraju.

 

Zanimljiv nam je i zadnji pik. Quinton Bell. Na collegu prešaltao sa WR pozicije na DE. Nabacio 20 kila mišiča. Trčao 4.38 na pro dayu, 41.5 vert. Freak athlete što bi se reklo.

Koliko sam ja skapirao, oni su draftovali RB bas zato sto se BeastMode ne vraca ?

Link to comment
Share on other sites

Citam njegov post i rekoh mora da sam se istripovao da sam pre neki dan procitao da se Beastmode penzionisao. Navijac Rejdersa, sigurno zna bolje od mene.

 

Naletim na tvoj post, izguglam i vidim da to ipak nije bio trip i da je ta vest stara cetiri dana.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je verovatno official razlog. Moje mišljenje je da bi ga uzeli kako god okreneš. Očigledno im se svideo Jacobs. A da se Beast vrača, to bi ionako bilo samo još za 2019 i gotovo.

 

Što se tiče objave da se opet penzionisao, koliko ja znam to nije potvrđeno. Varianta "reportedly retiring"... Dok Marshawn ne izađe sam i kaže gotovo, tu nije ništa sigurno. A i njegova mama je imala posle ove vesti nekoliko tweetova koji su bili na foru: odkud vam to? Ali sigurno je da če draftovanje Jacobsa u prvoj rundi uticati na njegovu odluku, ako je nije donijo več pre toga.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lineker said:

Pozdrav NFL ekipi! Da li sam ja dobro povezao da draft traje par dana? Čitam Sheftera na tviteru, on već par dana piše ko šta radi po rundama...

3 dana. Četvrtak prva runda, petak 2. i 3., subota od 4. do 7.

 

A trenutno trka za igrače koji nisu bili draftovani i imaju slobodu da potpišu za bilokoji tim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Janikowski zavrsava karijeru. Jedan od najboljih kickera ikada, sto se mene tice.

Quote

Sebastian Janikowski told ESPN that, after 19 seasons, he is retiring from NFL at the age of 41: “It was a good run. I still think of the Super Bowl - it still hurts.” His body was not physically responding how he hoped, so now he plans to turn into a cab driver, taking his three girls to school. A former first-round pick in 2000, Janikowski made more than any kicker in NFL history. Tom Brady is now the only player left playing from the draft class of 2000.

 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Sprivel said:

Sta je tu toliko nadrealno? Prosecne NFL karijere traju relativno kratko.

Jedino QB i K su dugotrajni.

U redu je da su dugotrajni. Al ova 2 lika su ekstremno dugotrajni. Sto se moze zakljuciti iz podatka da su JEDINA 2 preostala igraca iz te klase, a bilo je tu jos kikera i QBa. 20 godina eej, nije to 12 ili 14 ili 16 a isto se moze reci da su to dugi periodi vremena. Al 20 godina je ludnica... Tomislav legenda... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sprivel said:

Sta je tu toliko nadrealno? Prosecne NFL karijere traju relativno kratko.

Jedino QB i K su dugotrajni.

Ma daj, koji je jois kvoterbek sa 42 godine bio aktivan kao starter u ligi? Ovo do sad nije bilo zabelezeno.

Doduse, i danasnja pravila kojma su kvoteri zasticeni ko beli medvedi, dosta uticu na to, ali opet, nesvakidasnja situacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skyglider said:

Ma daj, koji je jois kvoterbek sa 42 godine bio aktivan kao starter u ligi? Ovo do sad nije bilo zabelezeno.

Doduse, i danasnja pravila kojma su kvoteri zasticeni ko beli medvedi, dosta uticu na to, ali opet, nesvakidasnja situacija.

Koji? Pa ima ih 10 starijih od Brady-a koji su aktivno igrali. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...