Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Jamal Adams je bez sumnje odličan igrač, ali 2 pika prve runde i pomernje iz 4. u 3. je baš puno.

 

Zanimljivo če biti videti jesu li u Seattlu pta naučili iz slučaja sa Clowneyom. Glupo bi bilo da su i ovaj put dali pikove a da nisu dogovorili uslove za produživanje ugovora

Link to comment
Share on other sites

U ostatku nfl-a, sezonu preskacu i Gudvin iz Najnersa i Fančes iz Pekersa... Bojim se da sam ovde blizi stavu Kelermana nego li Skip/Senonu da ce da se primi pelcer i da ima objektivnih sansi da se sezona ne odigra u punom formatu kako smo navikli... Hebo nam je kevu ovaj covid... :/

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, karipesic said:

U ostatku nfl-a, sezonu preskacu i Gudvin iz Najnersa Eagelsa i Fančes iz Pekersa... Bojim se da sam ovde blizi stavu Kelermana nego li Skip/Senonu da ce da se primi pelcer i da ima objektivnih sansi da se sezona ne odigra u punom formatu kako smo navikli... Hebo nam je kevu ovaj covid... 😕

 

Stvarno živimo u dosta nestabilnim vremenima, ali ja nešto ne verujem u neko prekidanje i otkazivanje. Ok, do sada jedno 20-ak igrača iskoristilo opt-out, od toga možda trojica koji nešto znače svojim timovima. Procentualno kad se gleda, ništa specialno, s obzirom da regularni dio sezone počinje sa 1600+ igrača

 

Imamo i več neko okvirno ponašanje timova što se tiče handlovanja zaraza i tako dalje. Ajde NBA i MLS možda nisu za poređenje pošto se igra u bubblu i nema putovanja. Ali eno u MLB se zarazio skoro čitav tim Marlinsa ali se piči dalje.

 

Fudbal se u nekim državama igra več mesecima, pa smo samo u par slučajeva imali neki timski outbreak, recimo Zurich, Rostov i možda još negde, ali isto se od toga nije pravila drama i takmičenje je nastavljeno.

Link to comment
Share on other sites

Videcemo... Bojim se da je u nflu sve mnogo medijski naduvanije i da je sindikat igraca mnogo ozbiljniji faktor... Ako se tipa u nedelji 2 zarazi u jednom timu 10 igraca, gubi se smisao da taj tim vise igra naredne 2 nedelje jer ce biti ludacki oslabljeni pa je samim tim i validnost samog takmicenja upitna... A ovaj opting out je samo pride, sto ce mnoge ekipe kao Patsi kojima su 3 startera vec odustala, da budu oslabljene... Skpetican sam. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

IMHO, nema zive sile da se otkaze sezona. Ako treba, igrace sezonu samo sa FA igracima. Previlika je para u pitanju, a vec je postignut dogovor sa asocijacijom igraca. Ko hoce moze da opt-outuje, al sezona ce se igrati.

 

U ostalim vestima, nastavljaju da padaju rekordni ugovori:

 

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam ranije da dopišem to što je Xpert rekao za pare. Sve se vrti oko njih i jednostavno sve odluke se baziraju na proceni zarade i financijskih gubitaka. Ako bi otkazivanjem sezone liga i klubovi imali velike gubitke, oni če forsirati nastavak pa makar dovlačili igrače iz Vukova. A i koliko je primetiti, taj dogovor sa unijom je ok i svi su nekako složnid a se ide ovim pravcem.

 

Mada istina je i što kaže Kari da ima iznad NFL i jačih institucija. Ako njima bude u interesu da se opet narod straši sa drugim talasom i sličnim stvarima, medijski pritisak na jedan brand kao što je NFL če biti strahovit

Link to comment
Share on other sites

Sezona se neće otkazati, ali će kvalitet fudbala biti na nivou srpske lige otprilike. Bez prave predsezone, sa kampovima u kojima je intenzitet treninga i kontakta na nivou treninga čirlidersica, s povećanim brojem povreda usled neadekvatnog treninga, sa igračima koji optout-uju, sa onima koji se zaraze pa zaraze još neke u svlačionici pre nego budu otkriveni....sve to ne obećava mnogo.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Sezona se neće otkazati, ali će kvalitet fudbala biti na nivou srpske lige otprilike. Bez prave predsezone, sa kampovima u kojima je intenzitet treninga i kontakta na nivou treninga čirlidersica, s povećanim brojem povreda usled neadekvatnog treninga, sa igračima koji optout-uju, sa onima koji se zaraze pa zaraze još neke u svlačionici pre nego budu otkriveni....sve to ne obećava mnogo.

 

Može biti. Ali kad se pogleda 2-3 meseca unazad i onu pustoš na svetskoj sportskoj sceni, ja ču reči: Bolje nego ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Sezona se neće otkazati, ali će kvalitet fudbala biti na nivou srpske lige otprilike. Bez prave predsezone, sa kampovima u kojima je intenzitet treninga i kontakta na nivou treninga čirlidersica, s povećanim brojem povreda usled neadekvatnog treninga, sa igračima koji optout-uju, sa onima koji se zaraze pa zaraze još neke u svlačionici pre nego budu otkriveni....sve to ne obećava mnogo.

 

Ej, ne prozivaj mi drugare 😄

 

Ali što jes jes, biće značajno slabija sezona. Dosta buljaških utakmica. Ni ja ne verujem da će biti mnogo ozbiljnih opt-outa. Hajde Hightower, Chung veterani sa 3 SB prstena i porodicama i Cannon koji ima više nego opravdan razlog. Lauvernay-Tardif je odlučio da se prijavi za rad u bolnici pošto je čovek M.D. i za to takođe svako poštovanje.

 

A evo recimo Goodwin i Funchess su odustali, oni su propustili prošlu sezonu zbog povreda, na ovaj način ugovor im se prebacuje za 2021. i biće još spremniji za kamp i sledeću sezonu. Obojici nije ni ostao garantovan dolar po slovu ugovora. Da ne grešim dušu, moguće da se plaše korone svakako, mada vidim ovde da je moguće da su iskoristili situaciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uđem sinoć iz dosade na mockdraft, prci put ove godine, i skontam da Keenen Allena uzimaju u 6-7 rundi, i tek onda skontam kakav qb room imaju Chargersi. Ko će njima da starta week 1, Justin ili Taylor da im usere sezonu kao onda za Brownse?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Kako sam ja shvatio, ideja je da startuje TT a da Herbert uči. 

Ovi što su gledali CFL malo jače, kakav je Herbert? Ja sam samo Kollmannov video gledao o njemu, nije imao dosta lijepo za reći

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...