Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Ne  znam...kontam da svako ima pravo na svoj stav i pravo da taj stav iskaže na pristojan i kulturan način. Nije baš da je rekao kako je Džordž Flojd stoka koja je zaslužila to što se desilo i kako crnci zaslužuju da ih policija maltretira na svakom koraku.

 

Meni su mnogo gori ovi ( a mnogo ih je ) koje generalno zabole međunožje za crnce, njihova prava i položaj...a sad su im puni tviteri instagrami i fejzbuci crnih života koji znače

Edited by Ser Jaime! Rickon! Dickon.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skyglider said:

Realno, nije mu ovo trebalo u ovom momentu. 

 

Jp. Imače Sean Payton pune ruke posla pred početak sezone. Money talks na kraju krajeva, i večini igrača če ipak gledati da sačuva ugovore i neče puno talasati. Ali recimo Cameron Jordan mi izgleda kao dosta jaka ličnost i ima veliku ulogu u svlačionici Saintsa, tako da bi on mogao sa napravi neki bunt.

 

Sa Bokijem se slažem da Brees ima pravo na svoj stav. Čovjek je fino objasnio na šta misli kad se svira himna, i na neki način mogu i da ga razumem, uprkos tome što se uopšte ne slažem sa tim. Pošto on očigledno ne shvaća neke stvari. Ono za šta su se njegovi đedovi borili pre 80 godina (ili za šta su mislili da se bore), su neki ljudi zarobili i posrali se po tome. Verovatno bi borbu svojih đedova više ispoštovao sa tim da podrži drugu stranu, koja se ustvari bori za slične stvari kao njegovi predki. Ali ajde, očigledno on to ne razume. Ja mu to i ne zameram puno. Američkom narodu je decenijama mozak izapiran jako kvalitetno i posledice toga su očigledne. Taj isti proces se sad vrši na nama. Ako se budemo pustili, za nekoliko godina smo u istim govnima kao i oni.

 

Sa sportske strane gledišta, što reče Sky, nije mu ovo trebalo. Pred njim je završnica kariere. Ima jako dobar roster i priliku da poganja još koji Superbowl. Frka u svlačionici mu apsolutno nije trebala. Nebitno je što ja razumem njegovu poentu. Ova izjava če skroz drugačije odzvanjati u ušima njegovih saigrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Jp. Imače Sean Payton pune ruke posla pred početak sezone. Money talks na kraju krajeva, i večini igrača če ipak gledati da sačuva ugovore i neče puno talasati. Ali recimo Cameron Jordan mi izgleda kao dosta jaka ličnost i ima veliku ulogu u svlačionici Saintsa, tako da bi on mogao sa napravi neki bunt.

 

Da, Cam is the boss i pre mislim da je on taj koji ce pokusati da napravi ponovo tim nego da vodi neku pobunu... pored Davenporta koji juce u neku ruku stao u odbranu i napisao ono sto je manje-vise Boki ovde napisao jedino Cam nije hteo da daje izjave vec je bio u fazonu "ne bih komentarisao dok ne popricam sa njim".

Inace da, Payton verovatno nije oka sklopio sinoc 😄 

 

 

edit: Sto kaze i Sprivel, nije iznenadjenje da belac iz Teksasa i dokazani republikanac ne moze/nece da shvati o cemu se ovde radi a opet, u drugu ruku, skroz mi je dafuq da covek koji je sam izabrao da zivi u NO i toliko je pomagao tom gradu i ljudima koji zive tamo ne dobacuje do poente.

Edited by Darth Steva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Da, Cam is the boss i pre mislim da je on taj koji ce pokusati da napravi ponovo tim nego da vodi neku pobunu... pored Davenporta koji juce u neku ruku stao u odbranu i napisao ono sto je manje-vise Boki ovde napisao jedino Cam nije hteo da daje izjave vec je bio u fazonu "ne bih komentarisao dok ne popricam sa njim".

Inace da, Payton verovatno nije oka sklopio sinoc 😄 

 

 

edit: Sto kaze i Sprivel, nije iznenadjenje da belac iz Teksasa i dokazani republikanac ne moze/nece da shvati o cemu se ovde radi a opet, u drugu ruku, skroz mi je dafuq da covek koji je sam izabrao da zivi u NO i toliko je pomagao tom gradu i ljudima koji zive tamo ne dobacuje do poente.

 

To je tvoj tim i siguran sam da si ti bolje upoznat sa nekim njihovim stavovima, tako da ti apsolutno verujem. Meni se je samo činilo da je Cam jedan od onih što če sigurno imati veliki uticaj na to u kom pravcu če otiči ova priča. Sasvim moguče je da če smiriti situaciju, ali meni je recimo on po nekim nastupima u medijima izgledao kao nekoko ne jebe živu silu i da bi mogao da napravi frku. I tu ne mislim frku sad da oni svi okrenu ledja Breesu, ali da bi mogli zbog njegove izjave i oni poslati malo jaču poruku kao kontru.

 

Sve ovo ja čisto nagađam. Videčemo kad utakmice počnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, L' Imperatore said:

Meni se je samo činilo da je Cam jedan od onih što če sigurno imati veliki uticaj na to u kom pravcu če otiči ova priča.

 

To sigurno... ostaje samo da vidimo u kom pravcu ce ici.

Bez Cam-a na njihovoj strani nema sanse da Payton i Brees ispeglaju ovu situaciju i dovedu svlacionicu u red.

Link to comment
Share on other sites

Tržište je baš nemilosrdno za running backove. A znalo bi biti još nemilosrdnije, posle svih onih slučajeva, gde se je pokazalo da su timovi bili u pravu što nisu popustili. Cook sa svojom istorijom povreda nema puno šansi da dobije ono što traži.

 

Meni je tih momaka iskreno žao. Radi se o fantastičnim igračima i neverovatnim atletama, koji su mogli da tuku lagane milijone u MLB i NBA, da su kao klinci odabrali bilo šta osim te pozicije. Ovako kratka kariera puna povreda i još mnogi to ne uspeju ni da naplate.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Mrzi me da ponovo tražim izvor. Uglavnom, Dalvin Cook traži novi ugovor ili neće da igra. Minesota treba da ga iskulira ko Čardžersi Melvina Gordona pa nek se češe ovaj dok razmišlja koliko je para izgubio. 

 

Osim sto je Cook mnogo bolji od Gordona, 3 down back, odlican i u hvatanju, oko kojeg se vrti igra Minnesote. Videli smo kako je odigrao sezonu i kako je izgledao napad prosle sezone, i kako to ni na sta nije licilo 2018. kad se on povredio.

Uz to, za razliku od Gordona koji je mogao da igra za respektabilnu opcionu 5. godinu ugovora za igraca iz prve runde, sto je bilo negde 6,5 miliona koliko i jeste vredan Gordon, Cook je pik druge runde i ukoliko se nista ne promeni njegova plata u 2020. bice 1,3 mliona, sto znaci da je znacajno potplacen.

 

Jedino sto ga zadrzava da dobije ozbiljan ugovor je istorija povreda i ne bas cista situacije Vikingsa sa cap prostorom. Ali ne sumnjam u Spielmana da ce pronaci resenje, kao sto je vec uspevao sa Kendricksom, Barrom, Hunterom itd.

Link to comment
Share on other sites

Vikinzi su ludi ako mu daju 13 miliona , koliko traži ( skroman momak, nema šta ).

I ponavljam, ko ga j...e. Što je potpisao ugovor. Niko mu nije držao pištolj na slepoočnici dok je potpisivao. Znao je u startu kakva su pravila. Pun mi je kurac ovih što pristanu na pravila igre, pa bi posle da ih menjaju, kad vide da im ista ne odgovaraju.

 

Istu priču ću pričati sledećeg ofseasona kad Barkley budi pravio ista sranja.

Link to comment
Share on other sites

U startu su valjda tražili 16, Minnesota nudila 10

 

Ja se slažem da je ugovor tu da štiti obe strane. Ali u NFL ima baš mnogo manevarskog prostora za svakakve egzibicije kako za klub tako i za igrača. Holdout je jedan od tih opcija i očigledno Cook-ov camp misli da može više da dobije, nego da izgubi sa ovim. Mislim da mu pripada 1.3 sledeče sezone, što i nije neka cifra, tako da se može poverovati u spremnost da je forfeit-uje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Jamal Adams bi pare...puno para, ili traži trade, ili neće da igra...

 

Mislim da ne treba naglašavam šta mislim o situaciji.

 

I naravno uz to bi želeo i da bude trejdovan isključivo u kontendera.

 

Kako se NFL liga nebi pretvorila u NBA i ono nacrtno okupljanje zvezdi u jednom timu, mu ja želim da ga Jetsi drže na rookie ugovoru do kraja, a onda još franchise tenderuju koliko im je to dozvoljeno. Pa nek presedi 3 godine kad je mudo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

I naravno uz to bi želeo i da bude trejdovan isključivo u kontendera.

 

Kako se NFL liga nebi pretvorila u NBA i ono nacrtno okupljanje zvezdi u jednom timu, mu ja želim da ga Jetsi drže na rookie ugovoru do kraja, a onda još franchise tenderuju koliko im je to dozvoljeno. Pa nek presedi 3 godine kad je mudo

 

0e52e8f44fbad84a9d0d80340acdf71e.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebo ih Džamal Adams da ih jebo. Dosadio je više nego Korona i nemiri zajedno. Da ne govorim što je Kollman najavio da će ova epizoda biti o Danielu Jones-u koju sad moram čekati još neko neodređeno vreme samo zato što svako mora da da svojih pet centi o J.A.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...