Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

14 hours ago, Ikac said:

 

Realna trade opcija je i Jacoby Brissett, Indy je potpisao Riversa, poznat mu je sistem NE. Trejd kandidati su još Nick Foles i možda Derek Carr mada sumnjam da će NE dati bilo šta visoko za njih dvojicu.

Winston da dođe bi bilo zaista neverovatno i prezanimljivo, ali po Tomu Curranu, Bellichick bi radije napravio udes i zapalio autoput nego doveo Winstona. Parafraziram.

Zanimljiva i jeftina opcija je Josh Rosen. Bilo bi intrigantno to pratiti, navodno je cela Bellichickova ideja da u njegovom sistemu ne mora da ima zvezdu na QB (Cassel 2008. godine) i da će to hteti u narednim godinama da dokaže. Rosen bi bio idealan za to, 10. pik na draftu koji je u dve godine bust u dva kluba, može da ga dobije za pik 5. runde od Floresa i da bude QB camp takmičenje sa Stidhamom za QB1. Možda bude trostruko takmičenje sa Kesslerom 😄


Ostalo je prilično smešno Joe Flacco, Blake Bortles, Mike Glennon, Trevor Siemian, Colt McCoy, Matt Moore, Geno Smith. Jedini FA koji bi možda dobio pogled od Bellichicka je Brett Hundley, mada sam prilično siguran da će on nazad u Arizonu. Bilo je nekog dima oko Mariote, ali on je već potpisao za Raiderse, Mike Mayock ga obožava i nije razmišljao da to propusti.

 

 

Inače, hoće li Detroit ostaviti nekog igrača u New Englandu?

 

 

Edit: Opcija manje, Nick Foles trejdovan u Chicago, Jacksonville dobio pik 4. runde.

 

Dalton?

 

Link to comment
Share on other sites

Ako LA Chargers ne naprave trade za Newtona, a ja mislim da neće nego će da krenu sa Taylorom i da ganjaju Tagovailou na draftu i uzmu Herberta ako ne uspeju, mislim da će Newton biti katovan. Deluje da Bellichick ne želi da da visok pik, a Washington će izgleda nastaviti sa Haskinsom. Jedina nada mu je da Jetsi izgube razum ponovo, ali sad kad je Joe Douglas GM tamo, mislim da neće.

 

Pod pretpostavkom da Cinci uzima Burrowa, otvorena mesta za startne QB su LA Chargers, Miami i New England, a dostupni igrači su Newton, Brissett, Dalton, Winston i rookie igrači Tua, Herbert, Jordan Love.

Zamene su potrebne Tampi, Arizoni, NY Jets, LA Ramsima, Washingtonu, Seattleu, Tennesseeju, ne bi iznenadilo da Pittsburgh razmišlja o veteranu kako se ne bi u slučaju Benove povrede opet mučili sa Rudolphom i Hodgesom. Zanimljivo bi bilo da Winston potpiše tamo, pošto se napad dosta oslanja na pas. Indy ako uspe da tradeuje Brissetta, verovatno će da draftuje nekog visoko, imaju 34. i 44. pik i mogu da se vrate u prvu rundu, ako Jordan Love padne do 20ih pikova ili probaju sa Easonom.

@L' Imperatore Ne znam za Daltona, ali mislim da će ga katovati i da će onda potpisati kao backup za Tennessee, Jetse, Ramse ili čak Tampu. Chargersi ga sigurno ne žele, Miami teško, a mislim ni Bellichick sa ovom platom od 17,7 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Coltsi su preneli preko 40 miliona novca iz prethodnih sezona, tako da im je cap za 2020. godinu skoro 240 miliona dolara i zato je Ballard odlučio da dopusti cap udarac od 41 miliona na dva QBa (Rivers 25, Brissett 21). Samo se Buckner uglavio između njih po plati.
Biće zanimljiva trka ponovo na jugu AFC sa Texansima i Titansima

 

Bellichick potpisa Hoyera i sad čeka pa kad Carolina otpusti Newtona možda uskoči. Isto važi i za Daltona, neće očito davati pikove za QBa. Nema za koga drugog da tradeuju sem Rosena, koji teško da je mnogo bolji od Hoyera trenutno. Harmona zamenio Phillipsom na S, Sheltona na NT sa Beau Allenom, vratio sve CB, sad samo da se vidi ko će igrati umesto Van Noya i Collinsa, a tu ne mislim da će biti problema, Bellichick je uvek vrhunski to popunjavao. Hoće da napadne AFC sa prosečnim QB izgleda, kao što su neki mediji nagoveštavali.

Link to comment
Share on other sites

Okej, Keim se sastavio konačno i odradio baš moćan dio offseasona. First and foremost, Hop. Top 2 WR lige, čak i kada mu se udari ekstenzija sa 22-25mil/yr i rešio si se onog groznog ugovora DJ-a, za pika druge runde? Iskreno sam nekoliko sati nakon objave mislio da kruži neka udružena sprdnja sa Cardsima jer ono nije bilo realno. Prvo je izašao tvit tipa Houston će da preuzme cijeli ugovor Johnsona, rekoh okej znači dali smo im ili 8. pik ove godine ili 1st sledeće i možda dobijemo nekog drugorazrednog WR-a ili tackle. Neš vraga, stiže Nuk, a još čvrsto stojimo sa osmim pikom gdje ćemo da biramo najboljeg tackle prospekta i ulazimo u sezonu sa hmm, top 9 napadom? lige. 

 

Drake se vratio na tender za 8,4 mil, to je puno ali je one year deal tako da može proći. Kennard iz Detorita će sjesti odlično da drugu stranu edgea, position of need. LB nam je vrištao još gore od edgea, i mada Campbell ne spada ni približno u neku bolju grupu linebackera, biće melem za oči nakon 10+ utakmica sa Joe Walkerom. Čuli ikad za Joe Walkera? Hah, i bolje. 

 

K1 Nuk Larry Drake Kirk na skill pozicijama? Neko me zajebava? 

 

Anyway, oni luđaci sa SK-a puštaju nekidan snimak pro bowla kao da lakše prođemo kroz karantinu. Krv ti pa to se ne gleda ni kad je uživo, radije idem spremati ispit za oktobar nego to da gledam

Edited by larry
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, larry said:

Okej, Keim se sastavio konačno i odradio baš moćan dio offseasona. First and foremost, Hop. Top 2 WR lige, čak i kada mu se udari ekstenzija sa 22-25mil/yr i rešio si se onog groznog ugovora DJ-a, za pika druge runde? Iskreno sam nekoliko sati nakon objave mislio da kruži neka udružena sprdnja sa Cardsima jer ono nije bilo realno. Prvo je izašao tvit tipa Houston će da preuzme cijeli ugovor Johnsona, rekoh okej znači dali smo im ili 8. pik ove godine ili 1st sledeće i možda dobijemo nekog drugorazrednog WR-a ili tackle. Neš vraga, stiže Nuk, a još čvrsto stojimo sa osmim pikom gdje ćemo da biramo najboljeg tackle prospekta i ulazimo u sezonu sa hmm, top 9 napadom? lige. 

 

Drake se vratio na tender za 8,4 mil, to je puno ali je one year deal tako da može proći. Kennard iz Detorita će sjesti odlično da drugu stranu edgea, position of need. LB nam je vrištao još gore od edgea, i mada Campbell ne spada ni približno u neku bolju grupu linebackera, biće melem za oči nakon 10+ utakmica sa Joe Walkerom. Čuli ikad za Joe Walkera? Hah, i bolje. 

 

K1 Nuk Larry Drake Kirk na skill pozicijama? Neko me zajebava? 

 

Anyway, oni luđaci sa SK-a puštaju nekidan snimak pro bowla kao da lakše prođemo kroz karantinu. Krv ti pa to se ne gleda ni kad je uživo, radije idem spremati ispit za oktobar nego to da gledam

 

Bill O'Brien će ući u istoriju kao najbolji GM Arizone i Miamija. Ja se danas podsetio, Miami drži Houstonov prvi pik (26.) ove godine i pikove prve i druge runde 2021. To je dao za Tunsila i Stillsa. Neverovatno.

 

Arizonin napad podseća trenutno na onaj LA Ramsa 2018. 3 WR, ok tajtend, odličan RB. Linija je i dalje tu i tamo, ali ako ubodu sa 8. pikom, a ima materijala, biće to mnogo bolje.

 

Joe Walker je potpisao za San Francisco 😄 Jedan od onih snap eatera, koji su uvek na terenu, a nikad ne znaš kako. Egde ne vrišti toliko kada imaš Chandlera Jonesa.

 

NFC West svakako najjača divizija u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



 
Bill O'Brien će ući u istoriju kao najbolji GM Arizone i Miamija. Ja se danas podsetio, Miami drži Houstonov prvi pik (26.) ove godine i pikove prve i druge runde 2021. To je dao za Tunsila i Stillsa. Neverovatno.
 
Arizonin napad podseća trenutno na onaj LA Ramsa 2018. 3 WR, ok tajtend, odličan RB. Linija je i dalje tu i tamo, ali ako ubodu sa 8. pikom, a ima materijala, biće to mnogo bolje.
 
Joe Walker je potpisao za San Francisco [emoji1] Jedan od onih snap eatera, koji su uvek na terenu, a nikad ne znaš kako. Egde ne vrišti toliko kada imaš Chandlera Jonesa.
 
NFC West svakako najjača divizija u ligi.


Huh ja sam zaboravio za to. Jbt kakvo je to prosipanje pickova bilo.

Okej Chandler, ali druga strana je problem jer je i nema. Draftovali Zacha Allena prošle godine i izgledao je okej ali se brzo povredio. Čak ni DTovi nisu bili nešto, Gunter je čisto na broj snepova na poziciji nabio neke brojke. Poslednji solidan DL pored Jonesa je Golden koji je ubio keš u New Yorku.

A za Joea... ako neko navija za 49erse neka se spremi da gleda hrpu promašenih tacklea, nepostojeći coverage i bukvalno nikakvu sposobnost da igra LB poziciju osim atletski predispozicija koje ne koristi na terenu. Da me neko pita koga bih volio uvaliti nekom u diviziji vjerovatno bih baš njega uvalio baš njima :D
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, larry said:

Okej, Keim se sastavio konačno i odradio baš moćan dio offseasona. First and foremost, Hop. Top 2 WR lige, čak i kada mu se udari ekstenzija sa 22-25mil/yr i rešio si se onog groznog ugovora DJ-a, za pika druge runde? Iskreno sam nekoliko sati nakon objave mislio da kruži neka udružena sprdnja sa Cardsima jer ono nije bilo realno. Prvo je izašao tvit tipa Houston će da preuzme cijeli ugovor Johnsona, rekoh okej znači dali smo im ili 8. pik ove godine ili 1st sledeće i možda dobijemo nekog drugorazrednog WR-a ili tackle. Neš vraga, stiže Nuk, a još čvrsto stojimo sa osmim pikom gdje ćemo da biramo najboljeg tackle prospekta i ulazimo u sezonu sa hmm, top 9 napadom? lige. 

 

Drake se vratio na tender za 8,4 mil, to je puno ali je one year deal tako da može proći. Kennard iz Detorita će sjesti odlično da drugu stranu edgea, position of need. LB nam je vrištao još gore od edgea, i mada Campbell ne spada ni približno u neku bolju grupu linebackera, biće melem za oči nakon 10+ utakmica sa Joe Walkerom. Čuli ikad za Joe Walkera? Hah, i bolje. 

 

K1 Nuk Larry Drake Kirk na skill pozicijama? Neko me zajebava? 

 

Anyway, oni luđaci sa SK-a puštaju nekidan snimak pro bowla kao da lakše prođemo kroz karantinu. Krv ti pa to se ne gleda ni kad je uživo, radije idem spremati ispit za oktobar nego to da gledam

 

Što reče Ikac, ne ide za onaj trade puno zasluga Keim-u. Taj deal se nikad nebi sklopio da nije na drugoj strani nekompetentan lik kao što je O'Brien. Ja bi ga smenio onog momenta kad je on smenio Wilksa posle jedne sezone, u kojoj je radio sa krš rosterom i rookie QB-em. A krš roster je naravno bio produkt Keim-ovog višegodišnjeg rada

 

Na sladkim mukama su svi timovi u Top10 sa potrebom na OT. 4 vrhunska prospekta sa šansama da svi odu u prvih 11. Meni lično se najviše dopada onaj sa Alabamin. Ovi ostali su prospekti, a njega možeš od prvog dana staviti na desnu stranu i još da ti bude najbolji linijaš (posebno u Cardinalsima)

 

Cambell po mom mišljenju underrated LB. Čitao sam da ga kritikuju u coveragu, mada sam ja gledao nekoliko utakmica gde je dosta dobro izgledao kad je pokrivao jedan na jedan. A kapiram i da če mu bolje ležati igranje unutra u 3-4, nego kao OLB u 4-3

 

10 hours ago, larry said:


 

 


Huh ja sam zaboravio za to. Jbt kakvo je to prosipanje pickova bilo.

Okej Chandler, ali druga strana je problem jer je i nema. Draftovali Zacha Allena prošle godine i izgledao je okej ali se brzo povredio. Čak ni DTovi nisu bili nešto, Gunter je čisto na broj snepova na poziciji nabio neke brojke. Poslednji solidan DL pored Jonesa je Golden koji je ubio keš u New Yorku.

A za Joea... ako neko navija za 49erse neka se spremi da gleda hrpu promašenih tacklea, nepostojeći coverage i bukvalno nikakvu sposobnost da igra LB poziciju osim atletski predispozicija koje ne koristi na terenu. Da me neko pita koga bih volio uvaliti nekom u diviziji vjerovatno bih baš njega uvalio baš njima :D

 

 

Odricanje Goldena je bila velika greška. Šteta za onu povredu kad je bio na vrhuncu. Mada možda i nije bio to toliko problem, koliko je bilo pitanje dali je fit za Wilksovu 4-3 odbranu

 

Link to comment
Share on other sites

Golden uopšte nije ubo keš. U Giantsima je to bio one year prove it deal . Pri tom je uspeo da nabode neke "not likely to earn bonuse". Zadnji put kad sam proveravao, bio je i dalje FA, a sigurno postoji razlog zašto je još uvek tako.....ukoliko se nešto nije izmenilo u međuvremenu

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...