Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Revis ili Sherman, ko vam je bolji igrac? Vidim da se prepucavaju po netu

Meni je Revis bio pojam CB od neke 2009 do 2014. Posle toga pada lepo. Serman ima pravo da njegova karijera na visokom nivou duze traje. Duze od tih 5 6 Revisovih godina. Ali na samom vrhuncu, vise preferitam i cenim Revisa jer je vise bio u man to man, jurio svog igraca sirom terena, levo, desno, slot, gde god. Serman je cover 3 corner, sto je, po mom misljenju, lakse za igranje. Sve ima svoje.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam verovatno jedini zagrizeni Patriot's fan koji ekstremno postuje Iliju, toliko da sam i sinu hteo da dam ime Ilija, ali mi dosadile rasprave sa zenom pa sam odustao :rolleyes:.

Za mene je Ilija cist Hof, dokazao se protiv najboljih kad je bilo najpotrebnije. Dzabe vrhunska odbrana ako nema ko da hitne lopticu u sumicu.

A Ilija jeste. Dva puta. Oba puta protiv najboljih od najboljih.

Definicija Hof-a.

Za Iliju maksimalno postovanje od zagrizenog patriote i da uziva u penziji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, drako said:

Ja sam verovatno jedini zagrizeni Patriot's fan koji ekstremno postuje Iliju, toliko da sam i sinu hteo da dam ime Ilija, ali mi dosadile rasprave sa zenom pa sam odustao :rolleyes:.

😄

Tvoja je još i imala relativno normalan izbor, ja sam svog prvenca hteo da nazovem Zagor...predlog je odbijen na prvom čitanju amandmana

Btw, dovoljno je pogledati kakvi su bili rosteri Giantsa kad je Ilija uzeo prstenje, pa onda pogledati kakva je bila konkurencija...tako da se slažem sa tvojom konstatacijom

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

Dal da krenemo sa laganim analizama i projekcijama?
Ja sam bio negde 51 : 49 na strani Ninersa zbog odbrane, run game-a koji su Čifsi uzasno branili u regularnoj sezoni a i zbog hladnog Dzimija koji sam siguran, ima kapacitet da onaj sekonderi rasturi na sitne delove. Ipak, posle sam video koliko su Čifsi popravili run defence, video sam da Mahoms igra PO kao lud a i procitah jedan tekstic gde kaze da mnogi treneri sirom NFLa ocekuju ubedljivu pobedu Čifsa. Tako da je onaj jezičak na vagi sad presao na stranu Kanzasa pa bih njima dao 51 posto sansi. Ako bih morao da igram na kladzi 1 ili 2, trenutno sam blizi igranju na Kanzas. Al bas bas nisam siguran sta ce biti ovde. Raduje me gledanje.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, karipesic said:

Dante Skarnekia, cuveni Pats OL coach, ide u penziju, ovoga puta, cini se, definitivnu, posle 50 godina rada u fudbalu. Svaka cast. Velika rupa ostaje na tom mestu, treba naci dostojnu zamenu...

 

Jedan od najboljih trenera u istoriji NFL, a pogotovo u 21. veku. Čovek koji nije bio samo OL coach, nego i prvi pomoćnik Bellichicka u 14 sezona (assistant head coach). Vrlo verovatno najbolji trener u istoriji koji nikada nije bio Head Coach ni na jednom nivou.

 

Moguće da će vratiti DeGuglielma koji je bio OL trener NE 2014-15, a posle toga je renovirao OL u Indianapolisu gde je iznenađujuće otpušten pred ovu sezonu koju je proveo u Miamiju.

Link to comment
Share on other sites

 
Jedan od najboljih trenera u istoriji NFL, a pogotovo u 21. veku. Čovek koji nije bio samo OL coach, nego i prvi pomoćnik Bellichicka u 14 sezona (assistant head coach). Vrlo verovatno najbolji trener u istoriji koji nikada nije bio Head Coach ni na jednom nivou.
 
Moguće da će vratiti DeGuglielma koji je bio OL trener NE 2014-15, a posle toga je renovirao OL u Indianapolisu gde je iznenađujuće otpušten pred ovu sezonu koju je proveo u Miamiju.
Neka hvala. Nikad mu necu zaboraviti finale konferencije na Mile Highu kad su Miler, Ware i ekipa bukvalno UBILI Brejdija.
Link to comment
Share on other sites

Lamar Jackson ocekivano MVP 
Jeste, apsolutno zasluzeno. Ostvario je neverovatan napredak u odnosu na prethodnu sezonu. Valjda sam ponesen sjajnim partijama u regularnom delu, ocekivao previse od ovogodisnjeg plejofa, pa me je poraz u divizijskoj rundi smorio najstrasnije. Nema veze, samo da bude zdravlja i bice Rejvensi vrlo konkurentni i narednih sezona.
Sto se vecerasnjeg SB tice, nadam se kvalitetnom i sto neizvesnijem mecu. Malo mi je drazi Kanzas, ali necu izludeti ni da odbrana Najnersa i Sanahan mladji dobiju na kraju.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...