Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

12 minutes ago, karipesic said:

Minka ne uliva poverenje u napadu...

 

I meni deluje da moraju stalno da budu na nekih 3-7 poena zaostatka max ako misle da okrenu i dobiju ovo... u slucaju da ode na double digit, sudija sviraj kraj odma, ne vidim kako mogu da se vrate

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Ovo je naucio od Tomice [emoji1] 
 
Identican momenat kao protiv Saintsa... INT koji ih odrzava u zivotu da na odu na poluvreme sa zaostatkom od 2 poseda.
Sad da vidimo da li ce da naplate ovo kao prosle nedelje.
Daj da vidimo dal je naucio od Tomice kako se igra kad je gusto... [emoji48]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, meni se ucinilo live a sada citam i po tw da je jos ljudi primetilo, deluje da Coleman na play-u pre TD nije bio oboren... pao je na defanzivca i nikada nije dotakao tlo a nakon toga je ostavio loptu na 2y.

Bas sam gledao hoce li neko pokupiti loptu za svaki slucaj ali posto niko nije, mislio sam da sam se istripovao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darth Steva said:

Inace, meni se ucinilo live a sada citam i po tw da je jos ljudi primetilo, deluje da Coleman na play-u pre TD nije bio oboren... pao je na defanzivca i nikada nije dotakao tlo a nakon toga je ostavio loptu na 2y.

Bas sam gledao hoce li neko pokupiti loptu za svaki slucaj ali posto niko nije, mislio sam da sam se istripovao.

 

 

I meni se to učinilo ali sam apsolutno ubeđen da  bi dosudili da je runner odustao i ništa se ne bi suštinski izmenilo.

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

Katastrofa. OL nikakav, Stefanski ne može da izmiksuje, Cousins non factor u ovakvim mečevima. 

 

Odbrana je zapravo ok. 2 puta ih zadržali na FG i stavili TO pred crvenu zonu posle čega smo naravno dano FG postigli. Nije loše s obzirom da ne izlaze da terena. 

 

Sherels je punt returner 10 godina, prvi put vidim fumble. Nije mogao gori momenat. 

 

Ja sam kriv što sam se ponadao. Moramo uzeti QB u prva 2 dana drafta. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...