Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Tenesijeva odbrana je garbage vec dugo vremena,NE uspeva da trci a to nisu uspevali cele godine,PL u napadu im je takodje uzasan

 

Bafalo da nadje boljeg QB,sta je Alen radio nocas,posebno u zadnjoj cetvrtini,pakao

Link to comment
Share on other sites

Au jebote goal line stand Titansa. Sony Michel je užasan cele godine inače, u pas igri ne postoji, a nikad ne može da izbegne prvog obarača. Za New England je najbolji Burkhead za ove situacije, jer je dual threat jedini, a ja bih čak i Whiteu dao više da nosi loptu.

 

Tennessee se pogubio posle prvog drivea, prekombinovali se umesto da samo daju loptu Henryju, pa onda i Lewisu kad je ovaj umori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Bafalo da nadje boljeg QB,sta je Alen radio nocas,posebno u zadnjoj cetvrtini,pakao

Jes da se raspao pod pritiskom, ali ne zaboravimo da je on dobrano zaslužan zašto su Billsi dogurali do PO-a...jednonstavno bizarni potezi/greške su doprineli da ispuste šansu koju ko zna kad će opet imati...kad se baci pogled na napadački kor Buffala tu nema ništa posebno uključujući Allena, ali su zato kao kompletan tim delovali prilično solidno tokom cele sezone, zato mi ih je pomalo i žao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kolbas said:

Jes da se raspao pod pritiskom, ali ne zaboravimo da je on dobrano zaslužan zašto su Billsi dogurali do PO-a...jednonstavno bizarni potezi/greške su doprineli da ispuste šansu koju ko zna kad će opet imati...kad se baci pogled na napadački kor Buffala tu nema ništa posebno uključujući Allena, ali su zato kao kompletan tim delovali prilično solidno tokom cele sezone, zato mi ih je pomalo i žao...

Ne slazem se,gledao ih dosta puta,Alen je za mene game-manager,nista vise,a Bafalo koji nema neki ofanzivni materijal,mora imati QB sposobnog da nesto izmisli.Mislim onaj pokusaj od preko 50 jardi pasom kada je imao cist novi daun,mi je nestvaran

Link to comment
Share on other sites

Хери ме непријатно изненадио. Баш скроман за пика прве рунде. Лоше руте, сиров, исхитрен, слабе руке, баш непоуздан за сад, и ово не мислим само за овај меч

Link to comment
Share on other sites

Nerealno koliko hvatači NE ne mogu da se otvore. Sad ispada da je Shaq Mason tragičar napada, ali čovek nije imao rešenje, ne možeš blokirati 10 sekundi i to uz izlaženje Bradyja iz džepa.

 

Edelman nije 100%, Sanu je bust trade, Dorsett je bulja, Harry i Meyers baš se vidi da su rookie igrači. Na TE ništa bolje, Bradyjev vršnjak Watson i ispodprosečni LaCosse. Bellichick kao GM je realno zakazao ove godine.

 

OL je danas ok, Mason je jedini pozvan za prekršaj, otvaraju linije za trčanje i dobri su na screen akcijama. Scarnecchia je odradio dobar posao sa ovom grupom. Ovo je na McDanielsu, Bellichicku i slabim skill igračima.

Link to comment
Share on other sites

Kakav amaterski pick Tannehilla, ali džaba jer izgleda da je napad ispucao najbolje akcije, ovi WR nijednu 50-50 loptu neće uhvatiti. Očekujem neku trik akciju Patriota u sledećem napadu.

 

Sad da vidimo da li Tennessee može da dobro pripremi RB rotaciju i ponovi drive sa kraja PP.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...