Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Cestitke Dolphinsima. Nadigrali nas posteno. Fitzpatrick odigrao vrhunsku utakmicu, uz sjajan game plan coaching staffa.

 

Mi, jednostavno, nemamo potreban kvalitet ove godine, za neki veci domet. Da smo pobedili i uzeli bye, mozda bi imali neku sansu, ovako je jasno da nema nista od toga.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Праведно је да се оваква регуларна сезона заврши овако, на крају изда одбрана која је била врхунска цијеле сезоне. И да, штета би била да поред онаквог Чендлера Џонса Гилмор добије DPOY.

 

Бојим се да са 42 године и уговором који истиче Брејди треба да осјети да је вријеме за крај, не да је он највећи кривац, јер није, већ једноставно, све ће му теже бити.

 

Мислио сам и крајем прошле сезоне да је требао да се повуче, бољи би тренутак дефинитивно био.

Link to comment
Share on other sites

Ovakav nemeč Gilmore može da igra ulogu u DPOY izboru, ljudi konačno da pogledaju Chan Jonesa koji kida već godinama, i ustvari ima prosječnu sezonu za svoje standarde. Večeras protiv Ramsa 2 sacka i rekao bih da je DPOY konačno njegov.

Link to comment
Share on other sites

Tanki smo. Prolaz u divisonal veliki uspeh. Pobeda VS Kanzasa u tom mecu bi bila ravna osvajanju SB. A vezane pobede vs Kanzasa i Baltimora bi bile epohalno cudo, kao otkice zivota na Marsu npr... Osvajanje SB je bukvalno nemoguce. To je to. Gledajmo i uzivajmo u Tomicinom poslednjem PO u Bostonu...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, larry said:

Ovakav nemeč Gilmore može da igra ulogu u DPOY izboru, ljudi konačno da pogledaju Chan Jonesa koji kida već godinama, i ustvari ima prosječnu sezonu za svoje standarde. Večeras protiv Ramsa 2 sacka i rekao bih da je DPOY konačno njegov.

 

Koju prosečnu sezonu, čovek ima 19 sackova i 8 forsiranih fumblova. I lepo je rekao komentator na tom meču, u većini mečeva Arizona je gubila što znači da je protivnik više išao na trčanje i on je opet skupio 19 sackova.

 

Btw je l' gleda neku celu Dallas - Washington? Ja hvatam na Red Zone i deluje mi da su oprostile sudije fumble Elliotu i to 2 puta, ali pošto skaču ne mogu biti siguran. Oba puta je navodno bio forward progress.

Link to comment
Share on other sites

Haha. Ne znam, nesto mi se javlja da bi ovi tvoji mogli da makar jedan deo meca lepo osujete nade navijaca Iglsa za ulazak u PO. Mislim da ce jedno 3/4 sigurno biti egal mec... Da ce biti pravi NFL decembarski mec, tvrd, divizijski... Ne iskljucujem da gresim.
Boki, lepo ga ja nanjusih da ce 3/4 da bude egal. Preptpostavio sam da ce da prelome u 4oj, al nisam ocekivao bas onako lagano...
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...