Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

2 minutes ago, Ikac said:

Generalno mirna tema, ali zato kad krene rasprava o kikerima, gori bogami.

Poslednji put kad je bilo ovoliko aktivno je bilo onda kad je jedan forumaš (Darvil čini mi se da se zvao) branio tezu da Brady treba da se penzioniše ili da ga se NE reši...ali to je bilo onda kad je Tomislav imao samo 4 SB-a😀

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ikac said:

 

Ako ga ne claimuje niko ranije, Oakland će sigurno.

 

Ne verujem. Ne uklapa se u profil kakav Gruden, Mayock i Gunther forsiraju. Traži se velik, dugačak corner koji je sposoban doči dole i taklovati nekoga ako je to potrebno. Worley, Mullen, Isiah Johnson su svi na tu foru. Conley dobar cover corner ali premekan i zato je bio trejdovan u Houston

 

edit: ustvari s obzirom da nam je povređen Joyner, možda za u slot...

 

2 hours ago, Ikac said:

Haos, mada sad sam baš pogledao, i nije neka draft klasa. Do kraja prve runde posle Hargreavesa, samo Keanu Neal na Pro Bowl-u, dosta bust igrača: Corey Coleman, Laquon Treadwell, Josh Doctson, Shaq Lawson, Darron Lee, Joshua Garnett, Artie Burns, Robert Nkemdiche, Germain Ifedi, Vernon Butler, Paxton Lynch.

 

Užasno su procenili WR na ovom draftu, Michael Thomas pao u drugu rundu, Tyreke Hill u petu.

 

Jetsi su uzeli Hackenberga, dok su na tabli bili Prescott i Brissett :D.

 

Generalno, rađena je analiza, bivši GM Jetsa Maccagnan je možda i najgori drafter u istoriji. Ljudi koje je on birao posle 3 godine nisu bili u NFLu, a kamoli u Jetsima. 

 

Posle njega ovaj Jason Licht iz Tampe je haos, ne znam kako je i dalje tamo.

 

Jeste slava clasa bila. Za treadwella mi nikako nije bilo jasno zašto je on otišao u prvoj rundi, dok sam od Doctsona i ja očekivao mnogo više. Za Burnsa se sečam da je imao jednu solidnu sezonu, pa se ona skroz izgubio.

 

Nije da su Hilla slabo procenili, nego je več sa collega vukao ogromno nekih off the field problema.

 

Prescott je iznenađenje. Dallas je inače pikirao Connora Cooka u 4. rundi, ali su Raidersi skočili ispred njih da ga uzmu, pa su onda oni uzeli Dak-a

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

NFL clubs were informed today that a private workout will be held for Colin Kaepernick on Saturday in Atlanta. Session will include on-field work and an interview. All clubs are invited to attend, and video of both the workout and interview will be made available to clubs.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Da je Robi tu zdrav, naravno da ćeš pucat sa 47 jardi, ali onaj se nije zadržao u Čardžersima koji godinama muku muče s kikerima i koji bi jedva dočekali da ga zadrže, samo da je prosečan bio.

 

Badgley je vrv top 5 K u ligi trenutno, ovaj je bio u LAC samo do njegovog oporavka

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ne verujem. Ne uklapa se u profil kakav Gruden, Mayock i Gunther forsiraju. Traži se velik, dugačak corner koji je sposoban doči dole i taklovati nekoga ako je to potrebno. Worley, Mullen, Isiah Johnson su svi na tu foru. Conley dobar cover corner ali premekan i zato je bio trejdovan u Houston

 

edit: ustvari s obzirom da nam je povređen Joyner, možda za u slot...

 

 

Jeste slava clasa bila. Za treadwella mi nikako nije bilo jasno zašto je on otišao u prvoj rundi, dok sam od Doctsona i ja očekivao mnogo više. Za Burnsa se sečam da je imao jednu solidnu sezonu, pa se ona skroz izgubio.

 

Nije da su Hilla slabo procenili, nego je več sa collega vukao ogromno nekih off the field problema.

 

Prescott je iznenađenje. Dallas je inače pikirao Connora Cooka u 4. rundi, ali su Raidersi skočili ispred njih da ga uzmu, pa su onda oni uzeli Dak-a

 

Da se ne uklapa u profil to ću morati da ti verujem, međutim ne dešava se često da pik prve runde bude dostupan ovako, plus Oakland ima baš problema sa povredama u secondaryju i video sam da su radili workoute za FA, pa zato pretpostavljam. Potpisali su Swearingera nedavno posle povrede Josepha. Inače, veoma dobra sezona Raidersa prolazi ispod radara i ne mislim da ovaj naš, nego i u medijima američkim, što verujem da im prilično odgovara. 

 

Ma Minnesota se nameračila na WR i isforsirala, a to im nije jača strana u scoutingu. Doduše, verujem da su ganjali Fullera (odličan ali uvek povređen) i Doctsona (pokupili ga kad je cutovan), pa su spali na Treadwella. Što je najsmešnije, Treadwell nije loš zbog lenjosti, dečko stvarno radi i pokazuje želju, ali jednostavno nije dovoljno dobar. Navodno su morali da ga teraju da ne trči uzbrdice pred trening, čovek se isforsira i bude umoran za akcije. Sad može da bude jedino 4-5 WR na rosteru, mada je imao dobro i bitno hvatanje sad protiv Dallasa.

 

Jeste da je Hill imao probleme, imaju mnogi igrači, pa baš retko padaju skroz u petu rundu zbog toga. Recimo Nkemdiche je ostao u prvoj, na poslednjem draftu Jeffery Simmons je imao ACL povredu plus optužbe pa je izabran u prvoj rundi. OK je da spadne malo, ali baš do 5. runde je ogromna greška. Cleveland uzeo čak 3 WR (Corey Coleman, RIcardo Louis i Jordan Payton) pre njega. Smejurija.

 

Jerry više sreće nego pameti naravno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Xpert said:

Šta god da je Rudolph uradio, ne postoji nikakvo opravdanje za taj potez. Cenim da je sezona za njega gotova.

 

Slažem se. Potez je bio nepromišljen i potencialno opasan. 6 utakmica susp minimum. Ali ne volim što če se ovo iskoristiti za attention whore-ove na društvenim mrežama koji pokreču debate o tome kako bi Garrett morao da služi zatvorsku kaznu za ovo.

 

2 hours ago, Sprivel said:

I za Paunsija, nadam se.

 

Ne slažem se. Po mom mišljenju nemožeš podjednako kazniti njih dvojicu. Jedan je svojim potezom mogao da ugrozi zdravlje protivničkog igrača, a Pouncey je ustvari mogao da ugrozi samo svoje. Svi znamo da udaranjem rukom u kacigu možeš samo sebi šaku da polomiš i ništa drugo.

 

Ono kilavo šutiranje če ga verovatno najviše koštati. Da se mene pita, 2 utakmice kazne mu je dosta.

 

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

I Rudolfa kazniti.

 

Slažem se. Zbog njega je započela kavga. Vidi se iz raznih uglova da je tu bilo svačega. Ja iskreno nisam video ništa prljavo kod Garrettovog sacka. Možda je pristao na njemu, ali ne ono "forcefully". Ovaj ga je prvo vukao za kacigu, pa ga šutirao u jaja, pa se onda zaleteo na njega i popio kacigu u glavu. 1-2 utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mislis ne postoji osnovan razlog? Pokusao da skine kacigu, sutnuo coveka u mosnice, veoma agresivan takodje, drugo je sto je slabiji pa je njegovo nasilje manje posledice izazvalo. Ali ako neko moze da bude kaznjen sto je MOZDA izduvao lopte i to 4 meca, ima osnova da deckic popije suspenziju ako ni za sta drugo onda zato sto je za tucu potrebno dvoje a neki bi cak rekli da je sam konflikt on i inicirao.

 

A Geret je dobio sta je trebalo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baltimor Hjuston mi se baš gleda. Neobično puno mi se svidja Votson kao QB, bas me interesuje kako ce da izgleda protiv Baltimora. Ocekujem dobru i neizvesnu tekmu. Ne bih cak iskljucio ni iznenadjenje. A jos vise me raduje repriza SB u Filadelfiji. Iskreno se plasim za ishod. Mislim da je to 50 50 tekma koja moze da ode u oba pravca. Kljucno za mec je kako ce izgledati OL Patsa. Ako uspeju da daju Tomici nesto duze vremena nego inace ili ako game plan bude da se ide vise na trcanje, da budu solidni u blokiranju trcanja, mislim da Patsi ovo dobijaju. Videcemo

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...