Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

Odbrana je odigrala maestralno dobro ovu utakmicu, dovoljan je podatak koji je komentator rekao pred kraj utakmice da Ramsi imaju 0-9 uspesnosti u 3rd i 4th downima. Stvarno jak performans, a highlight je onaj zaustavljeni 4th down na goal liniji.  Sa druge strane, napad, dovoljno dobar da zavrsi posao, ali mislim da to mora bolje u nastavku. Jimmy G je imao tva turnovera koja su mogla skupo da nas kostaju.  Svakako, najjaca ekipa jos od ere Jimba Harba kad smo igrali SB.  Mislim da ova ekpa moze jako i do samog kraja(tm)

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

Pokloniše sudije 1st down Sirevima, Rodja na četvrtom baci samo njemu svojstven pas and we got the game...Šta Lionsi treba da urade da dobiju na Lambeau? Baš bih voleo da dobiju ovo...

Edit:

Neverovatno:krstipd4:...poslednji drive,  isti igrač, ista greška sudija, pa jebote...

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Yi Sun Shin said:

Ne mogu da dočekam Sharpa i Baylisa danas :roflmao:. Kad krene Šenon da mu pomera dupe....

Iako se većina sprda sa Skipovom nekontrolisanom ljubavlju prema Dak-u, moram da priznam da je prilično argumentovano stand his ground...

 

Link to comment
Share on other sites

Jbt kakva utakmica sudija. Dva puta svirajo Flowersu nepostoječi hands to the face na poslednjem drive-u.

 

Pre toga u prvom poluvremenu treči down kad se Alisson povredio. Pa Walker je imo ispružene ruke u nameri da napravi interception. Kako to može biti uneccessary roughness, nije mi jasno.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj drugi calling nad Flowersom mi i nije toliko strasan sobzirom gde su GB bili,ali prvi je kriminal

 

Sad videh,deluje da onaj TD Lionsa kid 4&1 nije bio,sumnjiva odluka

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Kakva smejurija, 4 odluke direktno na štetu Detroita, dva presmešna prekršaja, nisu pozvali faul kad je GB imao 13 igrača na terenu, plus razumem da se Allison povredio, ali ono nikako nije mogao biti unnessesery roughness, igrač Lionsa je bukvalno išao na INT, ne znam ni da li je video Allsiona.

 

I sad umesto da budu GB i Minny 4-2, Detroit 3-1-1 i Chicago 3-2 i da imamo neviđenu trku za diviziju, sudije fino smestile GB na vrh. Baš žele taj Brady-Rodgers SB izgleda.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bobby Axelrod said:

Ovaj drugi calling nad Flowersom mi i nije toliko strasan sobzirom gde su GB bili,ali prvi je kriminal

Pa i taj je strašan...nek me neko ispravi ako grešim, ali da nisu svirali to bi bio 4th down, verovatno bi šutnuli FG i pogodili, ali Detroit bi ima dovoljno vremena da dođe do FG pozicije iako su potrošili sve time out-e

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...