Jump to content

NFL - Season 2019


Xpert

Recommended Posts

7 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Ziv je NO

 

Bridgewater nije bas neko ko moze mislim to da iznese. Bar za ovih nekoliko utakmica. Zbog onih silnih povreda, karijera otisla silaznom putanjom. 

 

Juce se nije proslavio, ali ajde, ukanalio ih sudija, a i u par navrata, kad god bi uradio nesto prilicno dobro, bio je neki idiotski prekrsaj njegovih saigraca. 

 

Upala mi u oko jedna situacija bas kad je usao. Saigraci mu obezbedili bas puno vremena i on je tipa posle 2 sekunde zapucao loptu u zemlju, a nigde nikog nije bilo oko njega. 

 

Treba da ih iznese negde do nekog skora 5-3, ili mozda 4-4.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

 

Bridgewater nije bas neko ko moze mislim to da iznese. Bar za ovih nekoliko utakmica. Zbog onih silnih povreda, karijera otisla silaznom putanjom. 

 

Juce se nije proslavio, ali ajde, ukanalio ih sudija, a i u par navrata, kad god bi uradio nesto prilicno dobro, bio je neki idiotski prekrsaj njegovih saigraca. 

 

Upala mi u oko jedna situacija bas kad je usao. Saigraci mu obezbedili bas puno vremena i on je tipa posle 2 sekunde zapucao loptu u zemlju, a nigde nikog nije bilo oko njega. 

 

Treba da ih iznese negde do nekog skora 5-3, ili mozda 4-4.

 

jesu dosta slabiji sa Bridgewaterom, ali divizija im je dosta otvorena. Carolina otvorila sa 0-2, Jameis nezna gde udara a od atlante nikad neznaš šta da očekuješ.

 

bold: Ne sječam se tačno te akcije, ali znam da kad se desi ovako nešto, obično ide za provaljen screen. Ne preostane mu ništa drugo nego da je zakuca u pod

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, greenenvy said:

Ste za to da napravimo temu za kladzu? 

 

Prebrutalna je ponuda Balkana, glat se mogu uzimati vrh pare, pa da ne zasipamo tipovima ovu. 

 

Ja mislim da bi bilo dobro da na PDF Kladionica otvorite temu za NFL. Nema potrebe da se svakog vikenda ovaj topic spamuje kvotama i ponudama. 

 

edit: mozete i na ovom PDFu da otvorite, meni ne smeta :classic_smile:

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...