Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

24 minutes ago, Swift Pancakez said:

a i sa ovim drugim bogami

gist milionce, brown bar 1,5m, a i ovi ostali nisu ispod 500k

plus sve budzete je precizno odredio...tzv. ošac metodom

Gist je izasao ugovor.Ostalo su spekulacije, ako klubovi ne izbace cene, znaci da ostali mogu da spekulisu kako hoce. Kakvu ti metodu koristis?  Uputi me na neki tvoj kvalitetan upis, ovde sam svega metar ili dva,  jos nisam naleteo..

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pavaroti said:

Gist je izasao ugovor.Ostalo su spekulacije, ako klubovi ne izbace cene, znaci da ostali mogu da spekulisu kako hoce. Kakvu ti metodu koristis?  Uputi me na neki tvoj kvalitetan upis, ovde sam svega metar ili dva,  jos nisam naleteo..

pa svakako nisam pisao postove gde sa razbacujem ciframa o kojima pojma nemam

ako hoces toga da se igras, imas kuperov excel pa uporedite beleske

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

O cemu vi to, gdje se informisete

 

https://www.24sata.hr/sport/seks-afera-u-ciboni-rozic-je-muljao-s-curom-suigraca-163739

 

Quote

Leon Radošević (20), mladi krilni centar Cibone, bio je u vezi s djevojkom godinu i pol dana, živjeli su zajedno. Mislio je da je sve savršeno dok sasvim slučajno nije otkrio da ga vara, i to ni više ni manje nego sa svojim kapetanom u klubu Marinom Rozićem (27). Vezu je odmah prekinuo i odlučio otkriti što mu je na duši...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pantelia24 said:

 

Ja znam koja ce biti jedina utakmica u ovogodisnjoj ABA koju nikako necu propustiti. Kvinsi je zasluzio je pun Pionir i ovacije.

Kvota da nece biti u timu Cibone tj bez ugoovora kada budu igrali sa nama u Bgdu je 1.05.

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...