Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Nekima je malo 1 'tata' 

 

13 minutes ago, Kronostime said:

Red je da se Miloje oproba u EL - nije vise u MEGI, kojoj to nije bio cilj.

a i boravio je neko vreme u FMP, tako da nece biti zamJerke sa te strane.

:s_d:

 

😄 isti smo ma koliko i vi i mi govorili da nismo isti 😄 

 

🍻

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Ne sam Safete said:

'Nekima' 

 

Evo npr ti i ja nismo isti... 

A inače, najbolje bi bilo da se izjednačavam sa svakim ko navija za Partizan. 

 

Ma generalizujem 🙂 opusteno, samo mi je smesno kako je palo iza tvog posta, a ne treba zanemarivati ni ono pre sto je pisano... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

Red je da se Miloje oproba u EL - nije vise u MEGI, kojoj to nije bio cilj.

a i boravio je neko vreme u FMP, tako da nece biti zamJerke sa te strane.

:s_d:

 

Moze se reci da se oprobao u El u seriji protiv Monaka i izgledao je zeleno naspram Mitrovića.

U ovom finalu Aba lige mi upravo Miloje deluje kao najtanja karika ekipe Budućnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, propolis said:

 

Moze se reci da se oprobao u El u seriji protiv Monaka i izgledao je zeleno naspram Mitrovića.

U ovom finalu Aba lige mi upravo Miloje deluje kao najtanja karika ekipe Budućnosti.

 

Ili najjaca, posto ne mora da bude underdog i ostavi tim van EL?:classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knipex said:

Split mnogo bolji u drugoj utakmici. Vode 18 poena razlike na malo više od 6min do kraja. Ubili Sparse na skoku. Marić odličan. 

 

Vraca se serija u Split, Sparsi kao da su vec krenuli da slave posle prve utakmice... 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kronostime said:

Ili najjaca, posto ne mora da bude underdog i ostavi tim van EL?:classic_ninja:

 

Uf pa ne znam bas koliko nema pritiska u Pg kad treba da se izbaci Zvezda iz EL. Miloje kao trener nije ni priblizno doživeo pritisak kao sto ce biti u seriji za Zvezdom.

 

U principu prognoziram 3:1 za Budućnost,a ako slučajno mi osvojimo to ce biti vrv usled trenerske dominacije Radonje nad Milojem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje neko viđenje je da će se igrati pet utakmica.  Zvezda je nestabilna ove sezone i koliko god duboki bili fali im jedan "mali"(ne onaj bradati sta se brecate😉) pogotovo u odsustvu Voldena. Prednost je trener pored domaćeg terena. Uzece ako uzmu na odbranu i šut za tri .Budućnost vozi na nekom maksu i to je egal u ovom trenutku i mislim da im je jedna od prednosti ovi "trecepozivci" Delavale, Popović i Mitrović. Uzeće ako uzmu na veći broj poena i doprinos ovih potonjih. Od pojedinaca nece da omanu Džoni Ivanović  i naravno Davidovac. Biće uživanje gledati sa strane  iako " dva su tudja dva njegova nisu".

I da kad već nismo dostigli imunitet stada ne dajte da pobijedi mentalitet krda i pošteno se pobijte neka bolji pobijedi!

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ma bice 3:2, nije tu neka mudrost.

 

Prosto, ne mogu da verujem koliko se previdja da smo totalno osakaceni u ovoj seriji. Ne igraju dva clana prve petorke, od kojih je jedan mozda i najbitniji igrac. Sa druge strane, Milojevic je odron od trenera, ne igra Walden, ma nema problema ni nama nece igrati Ejim - koji je kljucni igrac Buducnosti jer njega treba da udvajaju, jer on treba da zagradjuje i skace, a on samo siluje i pravi faule. I onda, kad smo vec egal, onda dobija ekipa koja ima domaci teren - navijace i sudije koje ce 50-50 odluke da sudi domacoj ekipi.

 

U sustini, 2. mec je finale, ko to dobije, dobio je seriju.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

I svi tetovirani, pola ne mož dubode lokativ dan-danas...i dve mukice sa sezonskom...zbunili pcr testom sekjuriti na ulazu.  

 

 

 

 

 

 

 

Pa ne moze pcr test samo ko je vakcinisan😛

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...