Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Dzoni Ivanovic je opasan clutcher i igrac za velike utakmice, muda do poda.Da nije povreda, bio bi ozbiljan igrac i u EL okvirima.

Luka Mitrovic je kosarkaski pandan onom mozgu iz Ninja kornjaca, mozak kome fali telo🤣 Najinteligentnija cetvorka u Evropi, zali Boze povreda.

Buducnost je zajebana ko kratko cebe, podsecaju me na onu ekipu iz sezone nesrecnog Alimpija.

Mozda ce komsije kriviti sudije, ali realno je Buducnost kvalitetnija ekipa.

Malo je realnog kvaliteta kod komsija, i individualnog, a jos manje timskog.

Valjda Laki vise nece plakati za mocnim Mozlijem, i jos mocnijim Perkinsom😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, n4l1m said:

kakav isfrustrirani konj je zagorac, amadeo ich nije uradio..

Uvek se setim nakon Beronovih koraka kakva je to veličina. Prilazi mu Milan Tomic i pruza ruku, Rade veliki ga bukvalno odalamio po saci, nije ni pogledao coveka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shunsuke Nakamura said:

U pozicionom napadu nema neka rešenja, sve se svede na neki stap-back šut koji rijetko pogađa.

Nema nikakva resenja, cak i taj prodor koji mu je forte je sve upitniji.

To je bilo donekle ok dok ga je isao sut na pocetku sezone. Ali to nije imalo veze s realnoscu, jer se odjednom pretvorio u Kerola.

Cim se vratio na fabricka, sve mane su se ogolile.

Link to comment
Share on other sites

Nema Thomas problem samo sa glavom i motivacijom, nego i kvalitetom. Covek igra cetvorku i uglavnom lomi tablu, svi mu se odmicu. Na postu nema neke finese, uglavnom gura na snagu i dosta mu zavisi igra od matchupa. Zalomi mu se poneka partija kad ubacuje spolja pa mu se otvori utakmica, ali sve u svemu on je poprilicno podbacio u Partizanu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Martin Mystere said:

Zagorac konačno odigrao dobar meč ali na kraju ipak nije mogao da ne ispolji onaj pičkasti mentalitet lošeg gubitnika...

 

Ali valjao sam se od smeha kad je onaj pajac sa b92 još okrivio Dela Valea tu. Kaže nepotrebno se tu smeška Italijan, to možda u Italiji može da prođe ali na Balkanu ne može. :roflmao:

  • Like 8
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Rade je NBA igrac. Imajte postovanja.

I najbolji pokazatelj kolika je Miško menadžerska veličina.

 

@ Born ready

 

B92 je jedina TV koja ima veće komentatorske pajace od Kuzmanovića i Plavšića, naročito kad igra Partizan, tako da mi je drago što sam gledao meč na Areni i propustio to iskustvo. Ali znajući kako samo što nisu zaplakali tokom meča sa Borcem, mogu misliti kako je ovaj komentar izgledao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Nije bolji od Lorenza, da ne idem dalje unazad..

Šut mu je puno bolji , na ulazu je slabiji jer je ipak limitiran  fizikalijama a šta se tiče razigravanja tu su la i la. tu mi je recimo Cobbs puno jači od obojice

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:
1 hour ago, Predragdjape said:
Rade je NBA igrac. Imajte postovanja.

I najbolji pokazatelj kolika je Miško menadžerska veličina.

ono sto je zagorac odigrao 2015/16. sa samo 20 godine je bilo odlicno, a polufinale u podgorici fenomenalno. sad sta se posle izdesavalo, to ni misko ne zna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...