Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

1 minute ago, Martin Mystere said:

Izvini, ko je to još pored tebe na topiku, da ne trošim džaba vreme na pretragu? Ma znaš onu o poštenju, tako i Kup...

Ja nikad nisam hteo da trolujem po topicima.Ne znam kako se to ovde zove kad nekog lazno optuzis za nesto sto nije?

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2021 at 9:17 PM, Sector said:

 

Pa je li onda eurocup neko mjerilo? Nisam siguran da bi Covic tamo imao onakve brojke.

 

Ne znam kako bi izgledao na EL nivou ali bih Halla dao za njega sa sve masnicom.

 

Tek sad odgovaram jer sam bas slabo na forumu u ovoj godini.

 

Da, ima odlicne brojke u EC, ali na dva meca u ABA ligi gde je bilo bitno (Partizan i Mornar) je bio jako los.

 

Videcemo sad u novoj grupi EC, ali generalno, dobro pojacanje za EL ekipe je igrac koji ima dobre brojke u EC/ABA i ciji tim ostvaruje dobre rezultate.

 

Sto se tice meca u Cacku, komentator je otisao na mute. Stvarno je dosta bilo navijackog izivljavanja, ono je bilo gore i od Kovacica (Kovacic ne ume da prenosi utakmicu, ali barem prenosi neutralno kad ne igra CZ u EL).

 

Steta za Jaramaza, dobar momak i nije zasluzio da ovoliko nece u karijeri. Doduse, pitanje da li bi Partizan i sa njim dobio, Borac je dosta ozbiljnija ekipa od mucenih Splicana.

Link to comment
Share on other sites

Фантастична побједа Чачана, браво момци....екипа у којој најскупљи играч вјероватно мање добија новца од онога што ККП нуди за крилног центра ових дана, рутинира исти тај ККП. Читав меч воде, и на крају добијају без неких већих проблема. Не игра увијек новац, што се каже.  

 

Један од утисака меча (поред срамног коментатора са Арене) јесте да Мозли нема ниједан фаул до посљедње четвртине, а направи га бураз мало-мало. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Železničko gnomče said:

 

 

spacer.png

 

 

 

Cinjenica je da se pise provokativno i na ovoj i na EL temi.

 

Te komentare o porazima Crvene zvezde i Partizana i radovanju bi trebalo brisati jer ionako ne doprinose nicemu, a i mase temu.

 

Kad smo vec kod teme, Buducnost izgleda bas tesko izlazi na kraj sa virusom. Ocigledno je da nisu dovoljno oporavljeni kad su dozvolili da izgube od Splita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

 

Cinjenica je da se pise provokativno i na ovoj i na EL temi.

 

Te komentare o porazima Crvene zvezde i Partizana i radovanju bi trebalo brisati jer ionako ne doprinose nicemu, a i mase temu.

 

Kad smo vec kod teme, Buducnost izgleda bas tesko izlazi na kraj sa virusom. Ocigledno je da nisu dovoljno oporavljeni kad su dozvolili da izgube od Splita.

Ne mogu sad da se brisu.

Moderacija je dozvolila cirkus na EL temi. Sad mora i ovde.

Ne moze selektivno.

Mada ajde da vidimo, ja ocekujem selektivnost.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu sad da se brisu.
Moderacija je dozvolila cirkus na EL temi. Sad mora i ovde.
Ne moze selektivno.
Mada ajde da vidimo, ja ocekujem selektivnost.

Jeste Losmi od juče smo na ovom forumu pa ćemo da se pravimo ludi. Bukvalno se posle svakog poraza Partizana likovalo i te ne samo na ovoj nego i na drugim temama: Evrokup, KKCZ, EL, you name it...pa čak i na KKP topiku (ne sećam se slične bujice postova navijača KKP na KKCZ temi posle bilo koje od vaših katastrofa, ali možeš da me demantuješ). Ono, bude poplava razno-raznih idiotskih postova, što nekih novih RSB trolova, što starih članova koji leče frustracije ili se tripuju da su zanimljivi...

Ali ajde, reći ćemo da je Ajzea uzrok i da pre toga ništa nije bilo..isto kao što onomad ništa nije bilo pre Kupera i Kendrika..jedino ako imamo pamćenje zlatne ribice.

Uživajte, nije problem. Samo, nemojte da se foliramo. Ovde jedna poveća grupa prosipa fekalije po Partizanu i njegovim navijačima gde stigne. Ako se neko ponaša i piše o Zvezdi na isti način, odmah se diže kuka i motika. Bar ne budite licemeri.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Podrska za likovanje i patkometriju. Zabavniji je forum. 

 

Nedostaju ona vremena kad je sve prstalo na tati. Cigani obicno brojcano jaci, ali na drugoj strani paklena ekipa, Kure, Baunti, Dare, Mozer... Those were the days. 

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pendulum said:


Jeste Losmi od juče smo na ovom forumu pa ćemo da se pravimo ludi. Bukvalno se posle svakog poraza Partizana likovalo i te ne samo na ovoj nego i na drugim temama: Evrokup, KKCZ, EL, you name it...pa čak i na KKP topiku (ne sećam se slične bujice postova navijača KKP na KKCZ temi posle bilo koje od vaših katastrofa, ali možeš da me demantuješ). Ono, bude poplava razno-raznih idiotskih postova, što nekih novih RSB trolova, što starih članova koji leče frustracije ili se tripuju da su zanimljivi...

Ali ajde, reći ćemo da je Ajzea uzrok i da pre toga ništa nije bilo..isto kao što onomad ništa nije bilo pre Kupera i Kendrika..jedino ako imamo pamćenje zlatne ribice.

Uživajte, nije problem. Samo, nemojte da se foliramo. Ovde jedna poveća grupa prosipa fekalije po Partizanu i njegovim navijačima gde stigne. Ako se neko ponaša i piše o Zvezdi na isti način, odmah se diže kuka i motika. Bar ne budite licemeri.

Nema foliranja. Samo ovako da reagujes i kada izvesni Ajzea kaki posle svakog poraza Zvezde. Ovako ispada da si licemeran. 

.

Baj d vej, onaj moj post je bio cisto odgovor na ranije njegova proseravanja, inace nemam obicaj da merim patku.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, pendulum said:


Jeste Losmi od juče smo na ovom forumu pa ćemo da se pravimo ludi. Bukvalno se posle svakog poraza Partizana likovalo i te ne samo na ovoj nego i na drugim temama: Evrokup, KKCZ, EL, you name it...pa čak i na KKP topiku (ne sećam se slične bujice postova navijača KKP na KKCZ temi posle bilo koje od vaših katastrofa, ali možeš da me demantuješ). Ono, bude poplava razno-raznih idiotskih postova, što nekih novih RSB trolova, što starih članova koji leče frustracije ili se tripuju da su zanimljivi...

Ali ajde, reći ćemo da je Ajzea uzrok i da pre toga ništa nije bilo..isto kao što onomad ništa nije bilo pre Kupera i Kendrika..jedino ako imamo pamćenje zlatne ribice.

Uživajte, nije problem. Samo, nemojte da se foliramo. Ovde jedna poveća grupa prosipa fekalije po Partizanu i njegovim navijačima gde stigne. Ako se neko ponaša i piše o Zvezdi na isti način, odmah se diže kuka i motika. Bar ne budite licemeri.

Znas kako, ja sam protiv takve vrste trolovanja na bilo kojoj temi.

Ali ako postoje rsb trolovi, postoje i avangardni i gtr trolovi.

Pa na vasoj temi se pre neki dan na 2 strane pisalo o propasti zvezde. O cemu pricamo?

Ako je to dozvoljeno, i ako je dozvoljeno ajzeici da troluje na EL temi, onda je i ovo ok.

Ako me pitas ko je prvi uzrok ikada i ko je poceo, pa to je ono, ko je stariji-kokoska ili jaje.

 

Edit-Sector je u pravu mozda da treba dozvoliti malo relaksiranije pisanje, ali to je tesko zauzdati posle.

Doduse nekima je vec dozvoljeno.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...