Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

U Megi npr mladi igrači imaju 1000 do 2000 evra, što je iz njihove perspektive odličan novac. 

 

Npr Novak je u Njemačkoj uzeo lepe novce, dok se secam da je Bocka u Igokei  u onoj šampionskoj sezoni kao 12i igrač ekipe imao 1400 e mesečno. 

 

Fora je što se plate primaju 8-9 meseci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nezvanicna informacija sa drugog foruma oko 2 puta odlozenog meca COL-Buducnost

 

"Dogovoreno da se sa Cedevitom igra 21. Januara , odmah posle meca sa njima 19. Januara u EC."

 

Buducnost gostuje u Ljubljani 19. Januara (utorak) u EK, po ovome ce onda ostati jos 2 dana da odigraju i odlozenu ABA utakmicu u cetvrtak, pa ce onda redovno ABA kolo za vikend.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Baron23 said:

U Megi npr mladi igrači imaju 1000 do 2000 evra, što je iz njihove perspektive odličan novac. 

 

Npr Novak je u Njemačkoj uzeo lepe novce, dok se secam da je Bocka u Igokei  u onoj šampionskoj sezoni kao 12i igrač ekipe imao 1400 e mesečno. 

 

Fora je što se plate primaju 8-9 meseci. 

 

Moja pretpostavka je bila da je oko 3.5k dolara mesečno Seslija jer mi se cini da su centri skuplji od bekova u tim nekim nižim rangovima. 

 

Ako ti kažeš da su to neke cene nekih igraca tesko da je Seslija ispod 2.5k dolara po sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2020 at 7:53 PM, Isiah said:

Jel ima neko tabelu Evrolige? Nesto nece da mi otvori...

 

On 1/7/2021 at 10:47 PM, Isiah said:

Nije mi tesko da priznam da je Zvezda definitivno stub srpstva. Ona stvarno zna kako se proslavlja Bozic, od srca joj hvala.

 

Jeste utakmica uglavnom bila festival neuigranosti, ali sve je dobro sto se dobro svrsi.

 

I da ne zaboravim, srdacan pozdrav klubu koji je dozvolio navijacima da prisustvuju ovom lepom dogadjaju i tako uvelicaju danasnji praznik.

 

spacer.png

 

 

  • Like 4
  • Love 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...