Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

28 minutes ago, Mairosu said:

Moje želje za sledeću sezonu : 

- 8 team playoff, best of 3, 5, 5

- Srpski timovi u KLS od plejofa

 

 

slazem se, ja sam jos davno predlagao prosirenje lige (jer za to ima osnova posto su se aba2ligasi dosta digli) + plej of od 8 klubova, a sve to naustrb domaceg prvenstva.

ako je aba prosirena na 14, premalo je da samo 4 idu u plej of, a samo 1 da ispada. tako cemo doci u situaciju da neki klubovi igraju revijalno dobar deo utakmica, da otpustaju igrace kada obezbede opstanak na polovini lige, a prosle sezone smo imali situaciju da su se do kraja svi borili za nesto.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi sasvim normalno da 8 klubova idu u PO, ali zaboravljate da smo vec imali 14 klubova, 4 su isla u PO, 1 je ispadao.

 

Daj samo da je sto sigurnije, koga briga za osnovno nacelo sporta, a to je da pobede i porazi nesto znace.

Link to comment
Share on other sites

I sto je jos gore, Bogdan mu sedeo na kraj klupe, iza velemajstora Andjusica.

Uspeo da ne udje u Top16 EL dok je imao Nikolu Pekovica iz lokauta.

Ima dostignuca brdo.

Pre bih rekao da je situacija u Megi s konja na magarca. Ali ok, mozda VJ uspe da uradi neki posao na individualnom razvoju igraca, to je njima ionako najvaznije.

Edited by Laki Marvini
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vec je od ranije bilo poznato da je Trinkijeri tu za dooobru sumu novca. Ako se dobro secam, trazio je plus dobru platu za pomocnike koji ga prate (?) 

 

Mislis da kada (ako) Radonjic dodje nece primati slicnu/istu sumu novca? 

Jbg, kvalitet se placa...

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, steva cenejac said:

 

I meni tako liči. ABA bi odahnula, jer bi ušao i MZT.

 

I ja  mislim da bi jedva docekali da Primorska odustane i ubace MZT da se oni ne osete prevarenim (posto su skoro do poslednjeg kola bili br.2 u ABA2).

Link to comment
Share on other sites

Hocu reci da Radonjic vredi otprilike toliko... 

Tih 350k je igrom slucaja sada zbog covid19, da Trinkijeri isto treba da potpise u ovim uslovima isto bi dobio manje novca...

 

 

Btw  koji ex trener Partizana je to izjavio za Trinkijerija? Vujosevic?

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Bivsi trener kkP je izjavio da sadasnji trener kkp ima 550k evra godisnje. Onako na prvu loptu deluje kao rekordan ugovor kad su u pitanju treneri u aba ligi.

Bivsi trener KKP zasigurno ima uvid u finansije KKP? Logicno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...