Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

13 minutes ago, realno *w said:

Nije mi jasno, kakva pojačanja 6 kola do kraja? I to 6 kola u kojima im trebaju gotovo sve pobede.

 

Imace problem sa organizacijom igre kad je Miller - McIntyre na klupi.

 

Od bekova im ostaju Kruslin, Blazic i CMM, tanko je to za bilo sta. Ne znam ni sta je Tedeschi hteo sa ovim projektom, malo jacu Olimpiju? Zvezda u sastavu rotira 16 igraca, Partizan 13, Buducnost 13, oni celu sezonu imaju 9 igraca + Mulalic.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki Six said:

 

Ima jedan koji ima kvalitet za njih ali nije u takmicarskoj formi, ne igra evo vec odredjeni period...:default_coffee:

 

Mali bi im bio bombonica, ali je pod jakim ugovorom plus bi morali obestecenje da plate. A i prosao je prelazni rok izmedju aba timova, jedino da ga Emil kaparise za narednu sezonu. To bi im bilo super ako razmisljaju dugorocno.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Nije mi jasno, kakva pojačanja 6 kola do kraja? I to 6 kola u kojima im trebaju gotovo sve pobede.

 

Pa ako misle da igraju plej-of (tu mislim da se plasiraju i odigraju konkurento u utakmicama plej-ofa) morali bi jos nekog da dovedu ko "ume sa loptom" posto sada ostase na Mekintajeru samo. Ovaj Bratoz koji je danas stigao mu dodje neki rang Mulalica (samo sto je mladji).

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

 

Mali bi im bio bombonica, ali je pod jakim ugovorom plus bi morali obestecenje da plate. A i prosao je prelazni rok izmedju aba timova, jedino da ga Emil kaparise za narednu sezonu. To bi im bilo super ako razmisljaju dugorocno.

Ni porodica vam nije sveta, nevernici. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...