Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

13 minutes ago, mirko_pet said:

Mislim da je htio da kaze da spustis loptu i ne odredjujes gdje ce ko ici i sta ce pratatit. Ako grijesim, on je tu da me ispravi 😁

Nisu bili koraci Jaramaza. 

Nisu bili koraci Jaramaza?!Neki od vas kosmija zaista imaju problema da se povezu sa realnoscu...naravno da su bili, jos zezci primer nego koraci Berona, koji su takodje bili.

Sto u oba slucaja maltene nijedan sudija ne bi svirao u takvom momentu.

Dakle secam se komentara nas Zvezdasa nakon tog Bilijevog poteza, nije postojao ni jedan jedini navijac koji je osporavao korake, pa je sumanuto da bilo ko od vas osporava Jaramazov potez protiv pravila, ali to zaista nije od sustinskog znacaja za sezonu.

Sto je najsmesnije, Zvezdi apsolutno odgovara vasa pobeda, ali to nije razlog da se ne ukaze na povredu pravila, a jos manje da bilo ko od vas to osporava

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mirko_pet said:

Nisu bili koraci Jaramaza. :s_d:

 

ni Bilija Berona 😄

ako stvano misliš tvrdiš, daj edukuj mene needukovanog, kako onaj četvorokorak može biti legitiman?  al bez zajebancije, pošto sam ja u fazonu koraci ko vrata, al se to u tim trenucima ne svira, jel te, kao što se ništa u tim trenucima ne svira  :s_d:


ako si terao sprdnju i zajebanciju onda nikom ništa i nemoj više jer jebi ga vidiš da su podešavanja za šalu i zajebanciju izgleda na istorijskom minimumu.

isto ovo za pojašnjenje  može i @Cooper    kako to CZV i po kojim pravilima ne može da učestvuje u plejofu ABA lige.  Ako je jeftino trolvanje i provociranje obustavi, a i primeti značajno i naravno usvoj, da sam te sad javno prozvao, što je malo viša instanca od onoga na PP.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, ranzo said:

ne teram sprdnju, koraci nisu sigurno

e sad za vreme nisam siguran

 

 

Samo još da se dogovorimo kako, kad meni po sećanju Jaramaz  pravi dva koraka dok prima loptu i još dva dok se okreće i  sve to radi bez spuštanja  lopte na parket.

vreme  nije ni bitno posle ovoga  jer su koraci bili, po meni, prvo.

naravno uvek dajem za pravo da sam pogrešio ili prevideo ili ima neko pravilo  koje ne znam, nebitno na kraju krajeva,  al ako mi daš ono razumno objašnjenje da je to to,  nemam razloga da sumnjam.  ovako si ko mr mackey  iz South Park-a

Nisu bili koraci!!!!

  mkay?


a72cf41249a5b2e135a9c19cc81415bc.jpg

možemo ovo na posebnu temu da dikutujemo o pravilima da ne gušimo ovde više?


mkay?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je htio da kaze da spustis loptu i ne odredjujes gdje ce ko ici i sta ce pratatit. Ako grijesim, on je tu da me ispravi [emoji16]. 
Nisu bili koraci Jaramaza. 

Ok, izvinjavam se za slanje na hokej. Nije moj stil, ali desilo se. Jesu bili koraci, ali nisu sudjeni, a nisu se ni videli iskreno. Tek na usporenom snimku se vidi par usitnjenih koraka.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

ni Bilija Berona 😄

ako stvano misliš tvrdiš, daj edukuj mene needukovanog, kako onaj četvorokorak može biti legitiman?  al bez zajebancije, pošto sam ja u fazonu koraci ko vrata, al se to u tim trenucima ne svira, jel te, kao što se ništa u tim trenucima ne svira  :s_d:


ako si terao sprdnju i zajebanciju onda nikom ništa i nemoj više jer jebi ga vidiš da su podešavanja za šalu i zajebanciju izgleda na istorijskom minimumu.

isto ovo za pojašnjenje  može i @Cooper    kako to CZV i po kojim pravilima ne može da učestvuje u plejofu ABA lige.  Ako je jeftino trolvanje i provociranje obustavi, a i primeti značajno i naravno usvoj, da sam te sad javno prozvao, što je malo viša instanca od onoga na PP.

Nisam tjerao sprdnju, nemam obicaj to da radim radi provokacije. 

Ne znam kako se zove decko na youtube sto radi analize igraca i utakmica. Mozes i sam pogledati, konsultovao je sudije, razlozio snimak na desetinke i nisu bili koraci, sat je pusten kasno desetinku. 

Ja sam gledao i vjerujem njemu i svojim ocima. Objasnjeni su svi koraci jedan po jedan. 

A Beronove korake nisam ni jednom komentarisao je imam cvrsto ubjedjenje da sudije nemaju nikakvih zadnjih namjera, ali da kao i svi ljudi mogu da pogrijese-naprave previd. Moja je mantra, ako nije svirano, nije se desilo, jebiga takav je zivot 😁

6 minutes ago, Ulicni basketas Laki said:


Ok, izvinjavam se za slanje na hokej. Nije moj stil, ali desilo se. Jesu bili koraci, ali nisu sudjeni, a nisu se ni videli iskreno. Tek na usporenom snimku se vidi par usitnjenih koraka.

Nema ljutnje, ali tvrdim da nema ni koraka 😁

Link to comment
Share on other sites

Utakmicu je izgubio Blazic koji je na 0.8 do kraja napravio faul dok je Jaramaz bio okrenut ledjima kosu na nekih 8,9 metara od istog. Pitanje je da li je znao koliko je ostalo i da li bi uopste uspeo da sutne na vreme. Ovako je zaustavio sat i dao im priliku da organizuju nesto.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Gledam Wright grije klupu u Igokei. Bas je propao. Inace, podsjeca me na naseg Brauna. Puno poena u rukama, a mekan. Da li je slucajno da se obojici tako brzo sruse karijere, a nisu u tako poznim igrackim godinama.

 

Inace, Igokea je ubola sa ovim matorim plejom.  Vidi se da ima znanje, a noge vec slabije. Ali jedna utakmica nedjeljno i dovoljno sutera u ekipi taman da se svi uklope. Kao stvorena ekipa da penzos odradi koju sezonu pred kraj karijere.

 

Ilic i u ovoj konkurenciji parira samo na konto fizikalija. FMP koji je fizicki jaka ekipa debelo je namucio skokom. Ali suta nema pa nema.

 

Sa druge strane Radanov najlosija utakmica u sezoni. Mislim ok, nije ga islo, bio je vidno frustriran, ali mora naci nacina da ga ne deprimira toliko kada ga ne krene par stvari sto je zamislio. Bas je bio u dubokom kanalu i pored truda.

Link to comment
Share on other sites

Sta cemo? Jel proglasavamo korake ili jok? 

Posle odgledanih usporenih snimaka meni se cini da nisu bili koraci.

Prima loptu dok je jednom nogom na zemlji, kad spusta drugu nogu to je nulti korak i onda slede dva koraka i sut.

Neka me ispravi neko ako gresim...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki Six said:

Sta cemo? Jel proglasavamo korake ili jok? 

Posle odgledanih usporenih snimaka meni se cini da nisu bili koraci.

Prima loptu dok je jednom nogom na zemlji, kad spusta drugu nogu to je nulti korak i onda slede dva koraka i sut.

Neka me ispravi neko ako gresim...

i sve to za manje od 0,8 sekundi!

Bravo Jare!

Edited by laki perkos
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Laki Six said:

Sta cemo? Jel proglasavamo korake ili jok? 

Posle odgledanih usporenih snimaka meni se cini da nisu bili koraci.

Prima loptu dok je jednom nogom na zemlji, kad spusta drugu nogu to je nulti korak i onda slede dva koraka i sut.

Neka me ispravi neko ako gresim...

 

Bez spuštanja lopte na zemlju? Glupo je što delujemo previše subjektivni, ali se meni poprilično čini da su bili koraci. Za vreme ne bih komentarisao. Manje od sekunde je ostalo, čak i da je neko za zapisničkim stolom odregao desetinku kasnije, to je teško kontrolisati, tako da verujem da nema namere. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mirko_pet said:

Ne znam kako se zove decko na youtube sto radi analize igraca i utakmica. Mozes i sam pogledati, konsultovao je sudije, razlozio snimak na desetinke i nisu bili koraci, sat je pusten kasno desetinku. 

Ja sam gledao i vjerujem njemu i svojim ocima. Objasnjeni su svi koraci jedan po jedan. 

Mozes li se setiti kako se zove ili jos bolje link ka ovom decku na youtube? Zanima me objasnjenje i kako je pokrio 4 koraka?

Manu je u pravu za zapisnicki jer sam na drugom forumu(SK) video sliku Jaramaza polu-okrenutog ka kosu(posle sva 4 koraka) a na satu je i dalje stajalo 0.8s

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Manu je u pravu za zapisnicki jer sam na drugom forumu(SK) video sliku Jaramaza polu-okrenutog ka kosu(posle sva 4 koraka) a na satu je i dalje stajalo 0.8s

 

pazi to je 0.8 sekundi do kraja, ti treba da u stotinci kod prijema lopte da stisneš tajmer  jer vreme teče kad se ostvari kontakt s istom...  msm kao i koraci / ne koraci:

razgovor sudija:
 

Quote

ostalo je 0,8 sekundi, do kraja nek izvedu tu loptu pa da sviramo kraj

neki faul nešto  koraci?


ma pusti da izvedu loptu, i da šutnu ko da će dati koš oili šta god.  nemojte komplikovati život molim vas.

I bi šta bi  :s_d:



kontam ovo, oko vremena, da je nešto slično bilo i u ZG one godine, al tako je to kad radiš s ljudima,  nisu roboti jbga, pa se ovakve stvai i dešavaju.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, laki perkos said:

idi se mačuj sa nebojšom:smiley18:

 

kao što rekoh juče @Ulicni basketas Laki -ju    tako kažem i tebi sad:


neće  forumaši odredjivati ko, gde i šta će pisati na forumu  za to postoji moderacija i administracija, a ako nisi zadovoljan radom moderacije ili administravije  ima tema žalbe i kritike  i nadasve pohvale.

ukoliko nisi zadovoljan pisanjem nekog forumaša ti stisni dugme REPORT  pa će moderacija to razmotriti  i doneti odluku.

ovako isterivanje pravde, preparkiranje forumaša i odredjivanje ko će s kim da se mačuje... neće da može. bar dok sam ja na radnome mestu.

A ako nisi razumeo moj upis,  nije meni teško da ti pojasnim isti:


trenutno se na temi vodi rasprava da li su bili koraci ili ne.  postoji ekiša koja tvrdi da bili nisu, ja sam ih u LIVE prenosu prebrojao 4, veći znalci od mene su spremni da opovrgnu ta moja 4 i da ih spuste na dva. nemam ništa protiv ako je to po pravilima i voleo bi da naučim to pavilo da se ne "ispaljujem" više.


toj upis o vremenu je totalno neprimeren jer će onada priča od edukativne da ode u smeru ptkometrije  da se bavimo vremenom koje je/nije isteklo  fizikama ili šta već.


daj prvo da misteriju nultog koraka rešimo pa ćemo posle oko sata tj da rešimo prvo PROSTOR (korake), a onda ćemo VREME.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...