Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Dokle to ludilo doseze, maltretira igrace da cekaju na aerodromu, ukrcavaju se i onda napustaju avion sve da bi njegov bolesni performans dobio  sto veci publicitet.

Bas je u tom trenutku pre poletanja aviona BIA dojavila Vucicu kako nije bezbedno, a on naredio Covicu da igraci ne putuju.

Jos je i Ilica poslao dan ranije :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, laki pepe said:

Pa bila je jos jaca spika o time prije mjesec dana. Ja sam bas konstatovao kao na traci komentare Gurovica, Grbovica, Covica, Drobnjaka. Do tada nisam davao vaznosti toj prici, ali ispada da je ipak ozbiljna.

 

Imas li ti nekih info na tu temu?

Jok.

 

Glavna stvar je prohodnost u EL kod onog gangstera i to podriva znacaj takmicenja. Dodatno, imas DB oficire poput Covica koji neprekidno mesetare i ako srpski vr’ odluci da se umseri na KLS onda nikakve dileme nema da bi Ostoja morao da sledi direktivu. Ne treba ni trositi reci koliko bi to bilo stetno.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

niko nije jano reako niti postoji vest o tome, ali ovde se jedno 10 puta provukla inforacija da će od sledeće sezone za ABA biti WC, a od 21/22  možda ni WC.  što je svakome ko prati EL duži niz godina uz sva prateća sranja, BAT-ove i ostale spektakle ABA lige  jasna indicija da se na klubove iz ovog regiona, na duže staze, ozbiljno ne računa, jer nismo sposobni da se izdignemo i da duži niz godina u kontinuitetu budemo konkurentni, kao i to da nam na ruku ne idu ovi "ruski" modaliteti finansiranja, gde se ne zna s kakvim budžetima raspolažemo.

EL ida u pravcu NBA, a svi zamo kako NBA izgleda, gledali smo je xy puta, ABA ne ide nikud, stoji u mestu rukovodstva se menjaju tu smo gde smo, već godinama, postoji ABA 2 al ne vidim da je nešto povećan kvalitet klubova i aj što aba stagnira, nego nam klubovi propadaju, bukvalno nijedan klub iz ABA nije konkurentan u Evro takmičenjima, malo sad KKP, a i to je prvi put posle xy godina.

Znam da slabo pratiš EL, ali Zvezdinih 7-9 u EL je znatno iznad Partizanovog prolaza u drugi krug EC.

Edited by pavijan2
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

U Crnoj Gori trenutno bas hladno, ima sjevera nekog, pretpostavljam da bi i u dvorani bilo hladnije.

Na nekih kilometar od dvorane, neki klinci bacaju petarde.

Crnogorci piju treci dojc (produzenu sa mlijekom) iako je vec pao mrak.

Veliki broj gradjana kupuje novogodisnje paketice u Voli.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt svi kao da imate mozak preplice ili se pravite blesavi pa ne znate šta je bilo pretprošle sezone, a pogotovo sta je bilo prošle sezone u Pg van hale, a posle i u samoj hali. Covic se u petoj revansirao na još gori način istom "gostoprimstvu", doduše  samo u hali. 

 

Ko god misli da je Zvezda mogla da pobedi veceras u Pg je žešći retard, a pogotovo da im bezbednost ne bi bila ugrožena. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, propolis said:

Jbt svi kao da imate mozak preplice ili se pravite blesavi pa ne znate šta je bilo pretprošle sezone, a pogotovo sta je bilo prošle sezone u Pg van hale, a posle i u samoj hali. Covic se u petoj revansirao na još gori način istom "gostoprimstvu", doduše  samo u hali. 

 

Ko god misli da je Zvezda mogla da pobedi veceras u Pg je žešći retard, a pogotovo da im bezbednost ne bi bila ugrožena. 

Obzirom da prvi pasus nikako ne zavisi od bezbjedonosne situacije u CG, kad mislis da bi Zvezda mogla da pobijedi u PG? 

Mozda da Buducnost gostuje dva puta Zvezdi, posto ste vi evidentno bolji domacini. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, propolis said:

Jbt svi kao da imate mozak preplice ili se pravite blesavi pa ne znate šta je bilo pretprošle sezone, a pogotovo sta je bilo prošle sezone u Pg van hale, a posle i u samoj hali. Covic se u petoj revansirao na još gori način istom "gostoprimstvu", doduše  samo u hali. 

 

Ko god misli da je Zvezda mogla da pobedi veceras u Pg je žešći retard, a pogotovo da im bezbednost ne bi bila ugrožena. 

Pa da napustimo ligu onda? Popustiti nece ni Čovic ni Bokan pa bolje da se razilazimo

Link to comment
Share on other sites

Jbt svi kao da imate mozak preplice ili se pravite blesavi pa ne znate šta je bilo pretprošle sezone, a pogotovo sta je bilo prošle sezone u Pg van hale, a posle i u samoj hali. Covic se u petoj revansirao na još gori način istom "gostoprimstvu", doduše  samo u hali. 
 
Ko god misli da je Zvezda mogla da pobedi veceras u Pg je žešći retard, a pogotovo da im bezbednost ne bi bila ugrožena. 
idi gledaj spc.
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da je Aba liga, mislila na svoju budućnost, mogla je da odloži ovaj meč. Ne da šalje Zvezdu, da onaj mafijaš sa svojim nacionalistima leči komplekse. Ko pokuša da me ubedi da u C.Gori teče med i mleko,neka me zaobidje. Da se razumemo, Čović je ološ kakav se retko radja,o AV je svaka reč suvišna, zna se gde je njima mesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stripi said:

Da je Aba liga, mislila na svoju budućnost, mogla je da odloži ovaj meč. Ne da šalje Zvezdu, da onaj mafijaš sa svojim nacionalistima leči komplekse. Ko pokuša da me ubedi da u C.Gori teče med i mleko,neka me zaobidje. Da se razumemo, Čović je ološ kakav se retko radja,o AV je svaka reč suvišna, zna se gde je njima mesto.

Na stranu sto mi se Covic ove godine nadrealno mnogo popeo na kurac i sto mislim da je doneta pogresna odluka o (ne)odlasku, slazem se da je trebalo odloziti mec i da je ABA postupila pogresno. E sad, sta je bilo, bilo je. Za prosutim mlekom ne vredi plakati, sem za tim sto ne zivimo u nekom normalnijem regionu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, laki perkos said:

Pa da napustimo ligu onda? Popustiti nece ni Čovic ni Bokan pa bolje da se razilazimo

 

Zajebano skroz.

Zna se ko je prvi počeo, a Aba liga nije reagovala adekvatno. 

Aba se sklonila u stranu i kao ajde igrajte, evo i sekretarica kaže da će biti sve okej. 

 

Jedno je sigurno, mnogo sranja je napravljeno, a niko da pocisti. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Na stranu sto mi se Covic ove godine nadrealno mnogo popeo na kurac i sto mislim da je doneta pogresna odluka o (ne)odlasku, slazem se da je trebalo odloziti mec i da je ABA postupila pogresno. E sad, sta je bilo, bilo je. Za prosutim mlekom ne vredi plakati, sem za tim sto ne zivimo u nekom normalnijem regionu.

Covica i Bokana treba najuriti iz sporta, gazde im treba proterati iz država, ali znamo da je to trenutno nemoguće. Birokrate iz Aba lige, mora da prate kakva je situacija na terenu, i na osnovu nje da donose odluke. Mada ako Djordi ukine prohodnost, Aba se raspada u svakom slučaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...