Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Umetnost je nakrcati toliko iskusnih i generalno kvalitetnih igraca, a da ekipa izgleda tako jezivo kao sto KKCZ izgleda ovih dana.

 

Iako sam ja konkretno prezadovoljan dolaskom Sakote u Zvezdu, problem za konkurenciju, ukljucujuci i Partizan, je to sto Zvezda ima toliko jak sastav da njima, kad hoce da igraju, trener nije ni potreban. Jer ovaj tim, da nema rovca i da ima pola trenera bi u danasnjoj EL bio medju prvih pet ekipa O-PU-STE-NO.

 

Stoga, tabela, igre i stanje danas nece znaciti mnogo na prolece kada se budu odigravale najvaznije bitke. Moja procena je da ce ukoliko do tada Perperoglu dostigne optimalnu formu Zvezda osvojiti ABA, u suprotnom verujem da sledi raspad po savovima (preferred option :D).

 

Ali za pocetak, prvo da Buducnost pobedi Zvezdu u ovom kolu uprkos magistrovom medijskom igrokazu oko delegirane sudijske trojke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gospodsko saopštenje...

“Molimo vas da kao i mnogo puta do sada, pokažemo odgovornost i dostojanstvo, da dočekamo goste u pravom sportskom maniru, kao što je to bio slučaj prilikom utakmice protiv Partizana. Naš klub će u organizacijskom smislu uložiti maksimalan napor da obezbedi da utakmica protekne bez bilo kakvih incidenata, a isto očekujemo i od svih prisutnih.

Imajući u vidu da je za pomenutu utakmicu trebovano preko 7.500 karata u pretprodaji, karata neće biti u slobodnoj prodaji, jer su prodate hronološkim redom, računajući od prvih rezervacija upućenih Klubu. Zbog svog posebnog značaja i potencijalnog rizika, organizacija ove utakmice je zahtevala specijalne mere bezbednosti.

Svi vlasnici karata su po prvi put precizno evidentirani, tako da će u slučaju bilo kakvog neprimerenog i ekscesnog ponašanja snositi ličnu odgovornost. Ne dozvolimo da javnosti bude poslata slika koja nas ne predstavlja u pravom svetlu, a za to je neophodan i vaš doprinos. Pokažimo i ovog puta da smo klub čije su utakmice na domaćem terenu čuvene po sjajnoj atmosferi i pravoj podršci sa tribina, koji čuva tradiciju gostoprimstva i fer pleja, već punih sedam decenija.”

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zizu said:

@MrTwister

Ima li informacija da li ce igrati Martin u ponedeljak i o kakvoj povredi se radi?

Na par mesta pise da je pod znakom pitanju, a ni slovo o ozbiljnosti povrede.

Tek je danas prvi trening i to odvojeno od ekipe odradio al ocekujem da bude u sastavu. Ne vjerujem da ce i ako zaigra igrati mnogo i da ce moci previse da pomogne u ovakvom stanju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno su se tokom pregovora oko prelaska Siska u Bajern dogovorili i oko nekih benefita za Primorsku sa Miskove strane (ruka ruku mije).

Inace izgleda da je Primorska barem Siska od glavnih igraca placala redovno pa su morali da se vode pregovori oko njegovog odlaska, po forumima je isla i prica da je dug prema Sisku izmirio Tedeski te da ce Sisko ostati do leta u Kopru, a onda potpisati za Olimpiju.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

On 12/28/2019 at 3:42 PM, Isiah said:

Umetnost je nakrcati toliko iskusnih i generalno kvalitetnih igraca, a da ekipa izgleda tako jezivo kao sto KKCZ izgleda ovih dana.

 

Iako sam ja konkretno prezadovoljan dolaskom Sakote u Zvezdu, problem za konkurenciju, ukljucujuci i Partizan, je to sto Zvezda ima toliko jak sastav da njima, kad hoce da igraju, trener nije ni potreban. Jer ovaj tim, da nema rovca i da ima pola trenera bi u danasnjoj EL bio medju prvih pet ekipa O-PU-STE-NO.

 

Stoga, tabela, igre i stanje danas nece znaciti mnogo na prolece kada se budu odigravale najvaznije bitke. Moja procena je da ce ukoliko do tada Perperoglu dostigne optimalnu formu Zvezda osvojiti ABA, u suprotnom verujem da sledi raspad po savovima (preferred option :D).

 

Ali za pocetak, prvo da Buducnost pobedi Zvezdu u ovom kolu uprkos magistrovom medijskom igrokazu oko delegirane sudijske trojke.

Mislim da ovakav post citam svake godine od tebe. Vreme kad napises je isto slicno, plus/minus 15 dana.

I uvek ti trener odgovara, dovedeni igraci itd.

Mili, neka ostane sve isto 😂

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Cedevita Olimpija drugi put srecno do pobede u poslednjim sekundama meca.

 

Protiv mnogo slabijih ekipa.

 

Videcemo dokle ce moci ovako, za njih je svakako dobro sto su ispali iz EC, i dalje imaju samo 9 igraca u rotaciji sto je ubedljivo najmanje od ekipa koje se bore za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...