Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Kakav skup debila u Mornaru, počevši od Pavičevića koji osim što glumi neki autoritet izgleda da ima uticaj na ekipu i na to šta i kako će odigrati otprilike u rangu Gavrilovića, preko gomile privatnika...

Ne znam da li je debilniji onaj onakav siledžijski šut Volera preko ruke na 13s pre kraja kada imaš napad skoro do kraja meča ili to što im treba 7s da naprave faul!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Ali digne mi se kosa na glavi kad procitam ovde na forumu da su Nedim i Pulen igraci EL kalibra. :lol_2:

 

Mornar je mnogo bolje igrao kada su imali samo Needhama i Raley - Rossa, uz Lukovica (koji nije igrao protiv Zvezde u PO), Micovica, Vranjesa.

 

Oni su sa ovim sastavom ionako osudjeni na propast. Secam se koliko smo imali problema sa Raglandom i Baronom, a oni imaju u sastavu igrace visoke 1.80 metara (Pullen), 1.85 (Needham), 1.88 (Waller), 1.91 (Raley - Ross), 1.87 (Vranjes). Kako moze ista da se odbrani sa tri niska i slaba igraca?

 

Buducnost je katastrofalno odigrala. Opet im se ponavljaju problemi u skoku, a i u napadu su gledali samo da sutnu kad god im se otvori pogled na kos. Uz to prave i glupe greske iz meca u mec.

Link to comment
Share on other sites

Igrao 6 minuta i to u prvom poluvremenu. Za tih 6 minuta je dva puta krenuo na ulaz i oba puta su mu zakačili loptu na polaganju pa je zamalo promašio tako da se u statistici vodi da je dobio dve blokade. U drugom poluvremenu nije ni ulazio u igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne gledam danas, ali i ne moram. Sve lose navike sto nose igraci iz Mege objedinjene su u njemu. Slijedi mu veliko otreznjenje u karijeri kad napusti Megu. Zagorac je za njega Dzenkins po pitanju zalaganja i timske igre.

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

Samo mi nije jasno zašto je dozvoljeno Miškoviću ovakvo iživljavanje, dečko je na 28% šuta iz igre do sada u ligi, na preko 10 šuteva po meču. 

 

Izgledalo je da je talentovan i kapiram da je zbog toga dobio odresene ruke da se vidi koliki je taj talenat. 

Za sada ne izgleda dobro, sezona je duga i ima vremena da ispravi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Samo mi nije jasno zašto je dozvoljeno Miškoviću ovakvo iživljavanje, dečko je na 28% šuta iz igre do sada u ligi, na preko 10 šuteva po meču. 

 

Pa to je sav smisao postojanja Mege, sigurno nisu rezultati. Miskovic im je najveci talenat, zato i jesu na dnu.

 

Igokea je jos gora, kesa od ekipe. Nisu mi simpaticni, ali ako treba da biram ko ce da ispadne obe ruke dizem za Megu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kod Miškovića mislim da je glavni problem očajno leto sa mladom reprezentacijom, to mu se sigurno odrazilo na samopouzdanje gde su bili kod trenera sa upitnim metodama i onda praktično bez pauze uletanje na pripreme u znatno oslabljenu ekipu gde je odjednom trebao da bude lider...

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, oɹəd™ said:

Kod Miškovića mislim da je glavni problem očajno leto sa mladom reprezentacijom, to mu se sigurno odrazilo na samopouzdanje gde su bili kod trenera sa upitnim metodama i onda praktično bez pauze uletanje na pripreme u znatno oslabljenu ekipu gde je odjednom trebao da bude lider...

 

Ako ima kvalitet isplivace, a ako nema nece vrlo jednostavno. Opravdanja nema. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...