Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

ne znam otkud to misljenje da kilpatrick nije ozbiljno pojacanje. mozda nekad ume da privatizuje i ispucava se i nije poznat kao klac igrac, ali malo je takvih strelaca u ligi. opet ima neko kakvo takvo isksutvo u evropi. mislim da ce za buducnost biti odlicno pojacanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne znam samo zasto ga i dalje drze u ekipi. Imaju sad dosta igraca u spoljnoj liniji, nema razloga da forsiraju tog bezveznjaka.

 

Nemaju.

 

Imaju samo Greena, Evansa, Karinauskasa, Tomasa i Vaughna na pozicijama 1-3. Njima je problem sto su deponija za menadzerske igrace. Ovaj Wright je ocigledno zavrsio sa kosarkom, apsolutno nepotreban potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa napisanim iznad. Igokea ima bolji tim od Mege i Cibone, pa i od Krke. Imali su tezi raspored od Mege i Cibone, a ima jos mnogo da se igra i trenutni rosteri ce se menjati sasvim sigurno.

Zadar je jedini siguran kao fenjeras, a najozbiljniji  kandidati za 11. mesto su Mega i Cibona. Kao sto rekoh, bice jos promena u rosterima i ima jos mnogo da se igra.

Link to comment
Share on other sites

Kakvu Partizan ima odbranu. Sad se ukljucih vode u Podgorici 8 razlike , stvarno najbolje uz Olimpiju izgledaju, Zvezda je od Buducnosti izgubila kuci, zatim i derbi sa Olimpijom tek igra, Partizan od Olimpije samo ako dobije u podgorici vidjen je za broj jedan pred plej of s obzirom da naredna dva meseca su maltene u Beogradu i broj domacinstava u drugom delu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...