Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

gledam sad reprizu primorska - kkp...i imam pitanje u vezi voldena, za one koji su ga vise gledali

sta bi tacno njemu trebalo da bude forte?

ne deluje kao da moze da kreira za sebe, a ni za druge se bas nije istakao

lockdown defense, parket general, nesto trece...?

 

po onome sto sam video, meni bi gorda svakako bio 1. plej tu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Jel ovaj Miler-Mekintajr toliko dobar kao sto statsi govore? 

Fizicki je izuzetno mocan igrac. Brz je i jak, ima nezgodan prvi korak, moze da izdrzi kontakt, dobar je dodavac i defanzivac. Najveca mana mu je sut, brane ga svi ispod bloka. Mislim da poredjenje sa Nelsonom ima smisla, slican profil igraca po meni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 12:15 PM, Haggard said:

postoje dve grupe:

- zvezda, partizan

- ostali

 

 

On 10/6/2019 at 4:01 PM, goldberg said:

 

Nismo na temi LLSL.

 

Meni Mornar i ne deluje da moze da ugrozi prve cetiri ekipe. Ne moze se bez odbrane pobedjivati u kontinuitetu. To se videlo i protiv Cibone koja ima mozda i najgori tim u ligi.

 

Kao sto sam napisao pre nedelju dana.

 

Buducnost jeste pogodila sumanut broj trojki, ali cak i sa pet trojki manje to bi bio pristojan poraz za njih, sto je veliki napredak u odnosu na proslogodisnju bandu koja je i imala male procente zato sto se svako otimao da bez razmisljanja opali na kos.

 

U Baru, Kopru i Aleksandrovcu ce biti veoma tesko uzeti pobedu. Uz odredjenu dozu srece mozda neka od ovih ekipa i iskoristi rastrzanost najbolje cetvorke na dva fronta. Ovo nismo imali prosle sezone, imali smo Zvezdu, Buducnost, Cedevitu, Megu i Partizan, sa tim sto se Mega elegantno sklonila jer njima nije ni cilj da se takmice. Uz to smo imali slab Mornar, ruinu od tima u Ljubljani i ovo na dnu je bilo standardno.

 

Sada na dnu imamo FMP, Krku, Megu, Zadar i Cibonu i te ekipe osim medjusobno slabo da imaju sanse protiv ostalih. Ne kazem da ne mogu da iznenade, ali postoji osetna razlika.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Markoss said:

Jel ovaj Miler-Mekintajr toliko dobar kao sto statsi govore? 

 

8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Fizicki je izuzetno mocan igrac. Brz je i jak, ima nezgodan prvi korak, moze da izdrzi kontakt, dobar je dodavac i defanzivac. Najveca mana mu je sut, brane ga svi ispod bloka. Mislim da poredjenje sa Nelsonom ima smisla, slican profil igraca po meni.

 

Ja ga nisam gledao prije Olimpije, ali sam baš pozitivno iznenađen njegovim igrama. Mislim da poređenje sa Demarcusom ima smisla. Dugačak, jak, hoče da igra odbranu. Prvi korakom je uništavao bekove Darušafake. NIkako nisu mogli da odbrane to. Što se tiče spot-up situacija, rekao bi da mu to nije baš jača strana, pošto mu šut nije školski, ali ume da ubaci iz driblinga. Barem po onome što sam video do sad

Link to comment
Share on other sites

Miller - McIntyre i Boatright bi u teoriji trebalo da cine idealan par na 1. Jos jedan skladan par je Sehovic - Bozic, ali je tu puno upitnika kako ce se ovaj drugi uklopiti u drugaciju ulogu od one koju je imao u Zadru.

 

Takodje mislim da bi ova Buducnost prilicno lako izasla na kraj sa proslosezonskom Buducnosti. Jedino su promasili jer su doveli ono drvo iz Letonije, Martin, Cobbs i Bozic su super pojacanja za njihov nacin igre.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Miller-McIntyrea će ipak biti prelako braniti kad krenu ozbiljnije utakmice. Šut mu je baš loš. Lakše pogađa iz driblinga, iz neke kretnje, iz spot upa baca cigle. U tranziciji je opak. Odlična radilica, kao stvoren za back up pleja nekih jačih ekipa.

Eh da nema ograničenja stranaca(kls), i da je Čova šmekerski napravio ćeru  pre 30 godina 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...