Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Je li FMP dobar ili je Mega tanka ili oboje. FMP ima sirinu u napadu, samo je pitanje moze li drzati konstantnost u toku meca. Dok sam gledao Ulubaj je bas bio tanak, a i Pot.
Nijedan od te dvojice nisu ključni igrači u FMP-u. To su Đorđević, Pecarski, Tejić i Reath, ne obavezno tim redom. Njima se priključuju Radanov i Jeremić, koji je godinama pouzdan igrač u rotaciji.
Takođe, Uskoković je dobio veću ulogu i slobodu ove sezone i to lepo koristi.
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pepe sancez said:

Je li FMP dobar ili je Mega tanka ili oboje. FMP ima sirinu u napadu, samo je pitanje moze li drzati konstantnost u toku meca. Dok sam gledao Ulubaj je bas bio tanak, a i Pot.

FMP mi deluje bolje nego prosle sezone,pojacani sa Radanovom i Pecarskim,Rit dobro krenuo sezonu kao i Djordjevic i Uskokovic...

Mogu da budu prijatno iznenadjenje ove godine u ligi...

Mega,od proslogodisnjih igraca samo Atic pruza konstantne partije,za mene neprijatan utisak Miskovic,decko se raspada od pocetka sezone....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

meni mega deluje kao da tu nema ni blizu talenta kao prethodnih godina

nego eto, pokupili smo mlade igrace pa mozda nas usere da od nekog ispadne nesto

I nema. Vidjecemo sta ce Misko smisliti, alarmi bi trebali da zvone na sve strane. Trenutno FMP ima talentovaniju ekipu plus Jeremica, Pota i Rita. 

 

Meni je hajlajt od sinoc Miskovic. On je vrhunac privatnika sto je nasa skola iznjedrila. A bez ikakvog portfelja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mega je mnogo losa ove sezone, losija cak i od prethodne u delu kada nisu imali Bitadzea.

 

FMP je samo iskoristio cinjenicu da su igrali sa dva laksa protivnika na pocetku sezone. Deluje da nece imati problem oko opstanka, a takodje deluje i da ce Mega konacno ispasti, sto je bolje nego da ispadne Krka, Zadar ili Cibona.

Link to comment
Share on other sites

Mega ne treba da ispadne, ona treba da bude izbacena jer je agencijski klub. Posto se to nece desiti, sledeca najbolja opcija jeste da ispadne i nadajmo se da ce do toga konacno doci.

 

ABA liga je neregularna po najmanje dva osnova. Ovo je jedan, a drugi je svima dobro poznat. Valja negde poceti.

 

Misku je cilj da prodaje igrace a ne da ih placa (koliko god malo) da mu sede kod kuce. Jeste mali minus sto iz ABA 2 tesko moze direktno da se ide u NBA, ali sta da se radi. Ni to nije bas svakodnevna pojava.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne može se neko na silu terati iz lige. Ako neko napravi ne jedan nego dva kluba, jedan koji osvaja titule a drugi koji bez problema opstaje u najjačem regionalnom takmičenju onda nije problem u ta dva kluba, nego u drugima što lošije rade taj posao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Isiah said:

Mega ne treba da ispadne, ona treba da bude izbacena jer je agencijski klub. Posto se to nece desiti, sledeca najbolja opcija jeste da ispadne i nadajmo se da ce do toga konacno doci.

 

ABA liga je neregularna po najmanje dva osnova. Ovo je jedan, a drugi je svima dobro poznat. Valja negde poceti.

 

Misku je cilj da prodaje igrace a ne da ih placa (koliko god malo) da mu sede kod kuce. Jeste mali minus sto iz ABA 2 tesko moze direktno da se ide u NBA, ali sta da se radi. Ni to nije bas svakodnevna pojava.

 

 

Ti si za ABA ligu, ali ne za ovakvu ABA ligu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

 

utakmica se i onako igra bez publike, tj u ogranicenom broju.. a ne moze biti slucajno da bas dan pre utkamicu sa futurom, pocinju da isplivavju snimci i da se forsira ova prica, pogotovo sto je ovo bilo pre pocetka lige.. sto se to odma nije resilo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...