Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

3 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ma gde sirok, i ja lupam. Lepo Tito rece dal trolujete ili dzinksujete pa vam ni ovaj tim sa sve renomiranim trenerom ne valja. Uzivajte, nemate poraz, borba za trofej je sigurna, sve od vas zavisi, sta bi tek rekli da vam je Covic drugi plej npr.


Ko je pisao da nam ovaj tim ne valja? :wink2: 

Komentarisem tvoju glupost oko Jaramaza kao treceg pleja i nista vise. 

A sta bi vi rekli da vam je Birca druga cetvorka, undersized lik za pleja- bek, rezervni centar dosao iz Italijanske B lige itd itd. 

Nemojmo o rosterima, vas je dosta kvalitetniji u svakom smislu ( imate goreg rezervnog pleja i mozda trenera), ali kako ce to izgledati na prolece i ko ce biti bolji tim to vec mozemo diskutovati.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Haggard said:

postoje dve grupe:

- zvezda, partizan

- ostali

 

 

Nismo na temi LLSL.

 

Meni Mornar i ne deluje da moze da ugrozi prve cetiri ekipe. Ne moze se bez odbrane pobedjivati u kontinuitetu. To se videlo i protiv Cibone koja ima mozda i najgori tim u ligi.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Magia said:


Ko je pisao da nam ovaj tim ne valja? :wink2: 

Komentarisem tvoju glupost oko Jaramaza kao treceg pleja i nista vise. 

A sta bi vi rekli da vam je Birca druga cetvorka, undersized lik za pleja- bek, rezervni centar dosao iz Italijanske B lige itd itd. 

Nemojmo o rosterima, vas je dosta kvalitetniji u svakom smislu ( imate goreg rezervnog pleja i mozda trenera), ali kako ce to izgledati na prolece i ko ce biti bolji tim to vec mozemo diskutovati.

Da, necemo o rosterima inace bi pomenuo da nam je druga cetvorka dosla sa reputacijom iz Libana i Grckih klubova iz donjeg doma, dok je Bircevic ipak slozices se vece ime od Fajea, ili prvi plej debituje u Evropi, Partizan ima mvp a Izraelske lige a nije igrao za Makabi, ili drugi centar iz Fmp a itd. Znas i ti da Stratos nije Stratos iz Barse a za Berona nisi znao do prosle sezone posto sumnjam da pratis borbu za opstanak u Turskoj, daleko je prolece , po meni 4,5 timova imaju jednake sanse za titulu, ko ce uzeti videcemo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Za mene licno i jeste, tri puta evropski prvak,1995 i Nba sampion. Uz opasku da su svi koji iole prate kosarku culi i za Tabaka i za Pedju, za Fajea tesko da si cuo.

Lagano si ozbiljan, Zan Tabak vece ime od Pedje:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 12:04 PM, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ma gde sirok, i ja lupam. Lepo Tito rece dal trolujete ili dzinksujete pa vam ni ovaj tim sa sve renomiranim trenerom ne valja. Uzivajte, nemate poraz, borba za trofej je sigurna, sve od vas zavisi, sta bi tek rekli da vam je Covic drugi plej npr.

A Čović je drugi plej 😱!?

Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobar pocetak Aba dva lige, pogledah Sparse i Metalni Zavod Tito najvise me interesovao taj Kenijac o kom se prica i danas u pobedi  Severnomakedonaca solidan 10 poena, sjajan bio Amer Hinds 23. U Pazaru egal domacina sa Jugoplastikom, Bozo Djumic za sad 1-5 za dva, los mec, puna dvorana i dobre odbrane. Elem,izdvaja se po meni Mzt, mozda i Borac ako su uboli sa ovim Amerom, Rogaska solidna kao i Jugoplastika, mislim da ce biti interesantna sezona.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...