Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Ja ne znam sta se desava ovo. 😄

Stavi spoiler u ivicastim [] zagradama ispred teksta.

Iza isto samo sa / ispred spoilera.

 

 

Malopre sam stavio samo onaj prednji spoiler ispred teksta i opet ga je celog stavilo. :lol_2:

Edit2

A i ja sam debil.

Ovako je lakse:

20190519_234849.jpg.a2b6a57bb4216c30662558c4e2aa5578.jpg

Edited by ZoltanWantsToDie
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZoltanWantsToDie said:

Ja ne znam sta se desava ovo. 😄

Stavi spoiler u ivicastim [] zagradama ispred teksta.

Iza isto samo sa / ispred spoilera.

 

 

 


Malopre sam stavio samo onaj prednji spoiler ispred teksta i opet ga je celog stavilo. :lol_2:

 

Edit2

A i ja sam debil.

Ovako je lakse:

20190519_234849.jpg.a2b6a57bb4216c30662558c4e2aa5578.jpg

proba. :)

 

edit: radi

Ne ide se u code nego samo edituju u editoru

Edited by mrd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko reče, ne sećam se ko, da postoji limit broja slika po postu.

 

Ako je to za slike koje se aplouduju na Forum, onda OK.

Ako je za eksterne slike koje ne zauzimaju prostor nego samo character-based link, to je isto?

 

U oba slučaja, mislim da je 10 slika dovoljno.

 

Link to comment
Share on other sites

"Donacije" topik je zaključan, ne može da se odgovori.

 

Ovde da kažem.

 

Potrebne donacije stavite kao šta nam treba, šta smo dobili, koliko smo daleko od cilja. I jednostavni Excel bar diagram. Lično sam uveren da vi od toga ne bi pravili biznis.

Ako do danas imate dovoljno donacija biće i druga kampanja (ako danas sedite na serveru koji ima 200+ virtuelnih mašina) može brzo da dođe do većih potreba sajta.

 

Čisto da bude preglednije i jasnije. Nisu to donacije u 1,000-dama dolara, niko neće gladovati ako pomogne funkcionisanje sajta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Radi orijentacije članstva Foruma, ja imam svoj sajt. Kupio sam software (vBulletin) 680US$.

Platio profesionalnu instalaciju, 160US$.

 

Bazirano na tome, sajt sam napravio za 10 sati, 2011-te.

 

Godišnje, za postojanje sajta, koji živi na shared server, plaćam 160US$. Ima još i da mi obnavljaju domain name, sklone privatne podatke, svezajedno 200US$ godišnje.

 

Jednom mi je sajt imao 224 posetilaca (ne spiders, pravi korisnici) i nije trokirao.

Link to comment
Share on other sites

Plan je da se predje na dedicated server, pošto smo trenutno na shared serveru koji ima limite, to stoga forum povremeno štuca.

Inače, most online do sada na ovom forumu je 409, a i to će rasti sa povećanjem broja članova, kojih je trenutno 786.

Zaista fina brojka za tri nedelje postojanja foruma 🙂

Edited by dulematic
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dulematic said:

Plan je da se predje na dedicated server, pošto smo trenutno na shared serveru koji ima limite, to stoga forum povremeno štuca.

Inače, most online do sada na ovom forumu je 409, a i to će rasti sa povećanjem broja članova, kojih je trenutno 786.

Zaista fina brojka za tri nedelje postojanja foruma 🙂

 

Iskreno ocekivao sam vise. Da ne duzim, ali ona tema o "najvaznijoj sporednoj stvari na svetu" dovoljno pokazuje neke stvari, barem meni. 

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, #22 said:

 

Iskreno ocekivao sam vise. Da ne duzim, ali ona tema o "najvaznijoj sporednoj stvari na svetu" dovoljno pokazuje neke stvari, barem meni. 

 

Pozdrav

 

Prosto izgaramo od želje da to podeliš s nama. 

Edited by Barracuda
tastatura
Link to comment
Share on other sites

Da li može mala molba... da se smajliju koji se upišava od smeha [emoji14] tj. :lol_2: dodeli neka druga skraćenica sa  tastature jer kad se napiše sa mobilnog onda izgleda ovako: [emoji38]_2:

 

(ono : lol - bez spejsa - kreira jedan smajli a ostane da visi _2 pored njega posle i kad se gleda sa računara)

 

 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, fancy said:

Da li može mala molba... da se smajliju koji se upišava od smeha emoji14.png tj. :lol_2: dodeli neka druga skraćenica sa  tastature jer kad se napiše sa mobilnog onda izgleda ovako: emoji38.png_2:

 

(ono : lol - bez spejsa - kreira jedan smajli a ostane da visi _2 pored njega posle i kad se gleda sa računara)

 

 

Pa da li je ovo ovde je toliko važno da morate i sa telefona da pratite? Da pipkate i štipkate te male ekrančiće?

Link to comment
Share on other sites

Pa da li je ovo ovde je toliko važno da morate i sa telefona da pratite? Da pipkate i štipkate te male ekrančiće?

95% mojih postova je s telefona jer mi je tako lakše. Forume koji nemaju notifikacije za topike koji me zanimaju sam i prestao da pratim. Za kompjuterom sam uglavnom kad radim.

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li mogu ovde da pitam.

Nista nisam dirala u svojim podesavanjima, a onda mi je veceras stiglo obavestenje na mejl, sa sve postom, onim poslednjim od Drakaris iz teme GoT.

Zasto, kako?

 

 

 

 

 

 

7aaba72b0411700f70d00787959312df.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sledeci (Escov) nije stigao.

 

Ipak jeste. Isuse!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno da ne postoji opcija 'edit' za postove starije od 5 sati. Normalno bi bilo da svoj post mogu urediti / preinačiti i nakon par godina, tj zauvijek ili dok forum ne izdahne. Unutar, a i nakon tih 300 minuta mnogo toga se dešava, nove spoznaje, nove činjenice, a više se ne može ispraviti vlastiti post. Mislim da je to ozbiljan problem na kojem treba poraditi.

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan problem bi bio upravo mogućnost editovanja posta beskonačno. 3 sata je sasvim dovoljno za ispravku gramatičkih i logičkih grešaka, sve preko toga ubija smisao foruma. Beskonačno menjanje istorije ne dovodi ni do čega. Ljudi bi pisali s pola mozga znajući da uvek naknadno mogu da isprave/promene svoje brljetanje... Ovako, postoji kako-takva samokontrola kod postovanja.

Ukratko - ako nisi siguran u ono što pišeš, bolje udahni duboko, izbroj do 10 I razmisli da li želiš taj post uopšte [emoji6]
(Sport excluded [emoji1])

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...