Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Malo zeza kod editovanja…  Kad postoje spoiler tagovi ne da mi u Edge browseru da editujem sadržaj istih (možda je do browsera?), dok na telefonu, kad se edituje post sa YouTube linkom, tipa, doda se ili se promeni tekst uz poruku… link posle Save opcije nestane pa mora ponovo da se edituje i ubacuje. NIšta strašno, navikao sam već 😄

 

Takođe, u Edge-u ima problem sa prikazivanjem poruke koja ima 2 spoiler taga na različitim mestima, spakuje celu poruku u spoiler, pa u okviru tog spoilera stavi i drugi spoiler… na telefonu pri pregledu izgleda OK, ali kod editovanja (na telefonu) se pojavljuje masa nekih kodova koji, ako se ne diraju i u poruci promeni, recimo, samo par slova, kad se sačuva - naprave dar mar po poruci...

Doduše, ako se skapira šta se dešava i malo više pazi kod editovanja, navikne se čovek :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 3:13 PM, Džudi said:

Bag...sve teme koje sam dosad otvorila mogu da stavim na hide. Gore stoji moderatorska opcija samo za hide, za ostalo ne stoji. 

 

Da ne prepisujem- bag još stoji. Verujem da  većina forumaša neće zloupotrebiti tu opciju hide, ali ko zna koliko će nas biti u budućnosti i šta kome može da padne na pamet.

 

I još nešto, da ne "budžim" postove i ne otvaram topice koji pripadaju nekom pdf-u "Pričaonica" moram ovde da pitam i zamolim..

 

Neko je od admin mod ekipe, ne mogu da se setim da li je @Barakuda Brnabić napisao predivan post na temu foruma koliko mi se čini, i napisao je "Nastaviće se.." međutim ja nastavak ne vidim i nema šanse da sada nađem temu o kojoj je reč..

I molim tog nekoga da nastavi dalje..:)

 

Da li postoji opcija da se vide svi postovi forumaša ili bar oni u poslednjih 15 dana? To ne bi bilo loše da postoji.

 

I još nešto, da li je ono Folower zamena za Friend forumaše..pitam, mada pretpostavljam da jeste.. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gdje da postavim pitanje (prije smo imali opciju pitanja). Naime na topicu 'Najbolje od arhitekture' greškom sam umjesto trominutnog trailera stavio cijeli film od sat i 20 minuta (Visual Acoustics), što opterećuje server, a i stavlja me u škakljivu poziciju pitanja copyrighta. Ne postoji opcija da ga obrišem ili čak da obrišeem cijeli post. Prije se to moglo, ali ovdje nemam čak niti opciju edit.

Unaprijed zahvalan i bilježim se sa štovanjem.

Link to comment
Share on other sites

Puno hvala.

Dakle: molio bih moderaciju da izbriše drugi post (Visual acoustics: The Modernism of Julius Shulman) na Ostalo>Razno>Najbolje od arhitekture, kako bih umjesto cijelog filma mogao staviti trominutni trailer.

Unaprijed hvala.

Link to comment
Share on other sites

Zar ne može svako da uradi 'Hide' svog posta, to je u principu delete, tj. moderator može onda da ga ukloni zauvek?

 

Nego, naleteh na jedan zanimljiv bug, ne mora ni da se popravlja pošto ne utiče ni na šta.

 

doktor.jpg.c233866fff71b8dfae8e6fb7dd5109e5.jpg

 

Edited by dulematic
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ironside said:

Ne znam gdje da postavim pitanje (prije smo imali opciju pitanja). Naime na topicu 'Najbolje od arhitekture' greškom sam umjesto trominutnog trailera stavio cijeli film od sat i 20 minuta (Visual Acoustics), što opterećuje server, a i stavlja me u škakljivu poziciju pitanja copyrighta. Ne postoji opcija da ga obrišem ili čak da obrišeem cijeli post. Prije se to moglo, ali ovdje nemam čak niti opciju edit.

Unaprijed zahvalan i bilježim se sa štovanjem.

 

Imaš dve opcije. Ili "edit" kako ti je AgroUrban predložio da izmeniš sadržaj posta, ili "hide" kako ti je dulematic predložio, da sakriješ/obrišeš ceo post. Neko napisa da je vremensko ograničenje 5 sati, nakon toga post može da menja/briše samo moderacija.

 

HTH.

 

eHBvopz.jpg

Edited by lekoviti
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Raspada se forum. Nekoliko puta mi je ovo izbacio, sporo se otvara, a maloprije mi je izbacio i poruku: "This website refuses to load", ne stigoh da screenshot, automatski se ucitao .

 

Pazi - refuses. Odbija da se ucita. Pa kakav je to nacin? :classic_laugh:

 

bug.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2019 at 1:42 PM, dulematic said:

Zar ne može svako da uradi 'Hide' svog posta, to je u principu delete, tj. moderator može onda da ga ukloni zauvek?

 

 

Može, može i ceo topic kad otvoriš posle nekog vremena, iz ko zna kog razloga,  da staviš na hide. 

 

Okej za neke postove, npr kao za onaj gore gde je čovek stavio ceo film umesto trejlera, ali da imaš mogućnost da staviš na hide ceo topic...Ukoliko se u njemu razvila diskusija nepravedno je za ostale koji su učestvovali u diskusiji.

 

I ako stavim hide na neke postove a neko hoće da odgovori,  nije fer..

 

Ovo je samo moje skromno mišljenje, možda grešim.  

Link to comment
Share on other sites

ok ja cu da ponovim prethodnu primedbu: zasto kao na b92 ne mogu da imam da vidim new content od poslednjeg citanja fixiran.

Svaki put kad kliknem na unread content, izbaci mi zadnjih 365 dana pa moram da menjam da hocu samo ono sto se promenilo od zadnjeg citanja

Link to comment
Share on other sites

Ne vide se brojevi u desktop verziji.

 

Takođe, ne znam da li je samo do mene, nije moguće u već napisan tekst uvesti neku izmjenu (dodati slovo, space ili riječ). Klik bilo gdje u kucanom tekstu selektuje cijeli karakter i space briše polje umjesto da pomjeri tekst.

 

Opera je u pitanju, nisam probao drugo browser.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...