Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

2 hours ago, Yoyogi said:

Ništa nisi dirao? kako onda imamo ovo:

 

Rekoh ti, postojala je restrikcija na tu rec (srbijadotokija.com) dok si bio banovan, posle toga je ukinuta... da li citas neku keshiranu verziju foruma, ne znam, verovatno, tu ti ne mogu mnogo pomoci. Da li si probao ono sto sam rekao - incognito mod... ? Stvarno ne mogu da gubim svoje vreme na ovo. Jos jednom, ne postoji vise nikakva restrikcija. Da nisi pravio sranja, svega ovoga ne bi bilo.

 

 

1 hour ago, Yoyogi said:

Ne vidim ban, što ne mogu da postujem?

 

 

1 hour ago, Yoyogi said:

Ovaj post nije prolazio.  Što mi brišete postove?

 

 

 

Ja ti nisam brisao niti imas zabranu postovanja. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo, clan "Forgotten" banovan trajno zbog navodnih "White supremacist" teza.

 

Ja sam bio banovan kada sam na isto to ukazao na topiku o Kini. Gde se svako izivljava kako hoce. 

 

Dodje Baraccuda, uloguje se na Forum posle nedelju dana odsustva i vidi 5 prijava protiv mene, sve od Kinikove ekipe, pa i ne cita, samo banuje.

Jos je i stavio da sam uzviknuo "Stormfront" i eto bana. A to je bila rasisticko divljanje na tom topiku, "Forgotten" je prema tome obicno nevinasce.

 

Primenite iste arshine.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Yoyogi said:

Evo, clan "Forgotten" banovan trajno zbog navodnih "White supremacist" teza.

 

Ja sam bio banovan kada sam na isto to ukazao na topiku o Kini. Gde se svako izivljava kako hoce. 

 

Dodje Baraccuda, uloguje se na Forum posle nedelju dana odsustva i vidi 5 prijava protiv mene, sve od Kinikove ekipe, pa i ne cita, samo banuje.

Jos je i stavio da sam uzviknuo "Stormfront" i eto bana. A to je bila rasisticko divljanje na tom topiku, "Forgotten" je prema tome obicno nevinasce.

 

Primenite iste arshine.

 

Nisam video zbog cega je banovan doticni, medjutim, netacno je da na topiku o PRC postoji rasizam. Svi negativni komentari se odnose na kineske vlasti, a ne na kineski narod.

 

Tacno je da bi se mogao napraviti sterilan forum na kom se ne bi moglo napisati nista lose o Kini osim da joj svi pevaju pesme i slave njeno rukovodstvo. Na takvom forumu se ne bi smelo napisati da je recimo konuzmiranje pasjeg mesa klasicno barbarstvo,  medjutim to bi bilo nerazumno jer ne postoji nijedan svetski medij koji nije izvestio o tome. I dalje izvestavaju, svake godine. Najpoznatije svetske licnosti urgiraju kod komunisticke partije Kine da se sa tim konacno prekine u 21. veku, ali nazalost bez rezultata.

 

Uostalom, neke kineske dinastije su zabranjivale zakonom da se pasje meso jede jos u 17 veku, ali ova danasnja dinastija to dozvoljava.

 

Mene vise zabrinjava da postoje forumasi koji bi zbog ideologije ili iz ciste gluposti "hapsili, progonili i forumski likvidirali" one koji samo pisu ono sto je ISTINA, prepricavaju ono sto su procitali u novinama, videli na TV..

 

Na kraju 70% Kineza nikada nije probalo pasje meso i 70% veruje da ta divljacka pojava donosi negativan imidz Kini u svetu te je treba ukinuti pothitno. Nije cak toliko diskutabilno sta jedu vec nacin na koji se te zivotinje ubijaju.

 

Na takve upise ti reagujes potpuno nerazumno oznacavajuci ih kao "stormfront" ocigledno zbog nepoznavanja znacenja tog izraza, a u zelji da podmetnes nekome razlog za banovanje, pa posle cmizdris sto si provaljen od strane moderacije. Medjutim, evo, ti opet pokusavas isto. Podmeces.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Denis Jasharevic said:

...

Na takve upise ti reagujes potpuno nerazumno oznacavajuci ih kao "stormfront" ocigledno zbog nepoznavanja znacenja tog izraza, a u zelji da podmetnes nekome razlog za banovanje, pa posle cmizdris sto si provaljen od strane moderacije. Medjutim, evo, ti opet pokusavas isto. Podmeces.

 

Upoznati, postovati taj narod je ono o cemu ti nemas pojma. Ne znas ni gde je Kina.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Yoyogi said:

 

Upoznati, postovati taj narod je ono o cemu ti nemas pojma. Ne znas ni gde je Kina.

 

44 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 Svi negativni komentari se odnose na kineske vlasti, a ne na kineski narod.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yoyogi said:

 

Upoznati, postovati taj narod je ono o cemu ti nemas pojma. Ne znas ni gde je Kina.

 

Nema nikakve potrebe da znam gde je Kina. U mom gradu zivi trenutno 510.000 Kineza, projekcija je da ce se do 2030. njihov broj duplirati, na 1,1 milion. Tamo gde ti zivis nema nijedan, ne daju im papire :classic_biggrin:, jel tako? Ni ti ih nemas. Kod tebe je drzavljanstvo odredjeno po KRVI, tako pise u japanskim zakonima. Kod mene se drzavljanstvo dobija posle 3 godine boravka, ukoliko nisi nekoga ubio ili izvrsio teroristicki akt.

 

I sad ti meni objasnjavas ko su Kinezi. To sto je tebe kompanija poslala na sluzbeni put u Kinu ne znaci da bih ja sada morao da cutim, a ti da pises, sa mozda jos jednim ili dvoje forumasa koji su posetili Kinu, turisticki ili poslovno, na nedelju-dve. 

 

Tebi je jednostavno nemoguce objasniti da ja nemam apsolutno nista protiv Kineza. Dosli ljudi ovde isto kao i ja sto sam dosao, zbog boljeg zivota. Idem u njihove delove grada, jedem po njihovim restoranima, cenkam se po njihovim prodavnicama, radio sam sa 100 kolega Kineza, cak sam i dejtovao par drugarica, mada preferiram neke druge Azijatkinje, kojih nazalost ovde nema bas mnogo 😞.

 

Uostalom, po istrazivanju profesora Richard Lynn-a, sa kojom nas je upoznao na starom forumu uvazeni forumas Schrodinger - ti i ja imamo prosecno IQ 89, a Kinezi 100.  :s_d:

 

Eto, meni to uopste ne smeta, ako su inteligentniji, sta ima veze bice i meni bolje s njima, ne vredja me to uopste, svaka im cast ......... medjutim, kada je Hussein Obama procitao to odmah je naredio svetskoj naucnoj zajednici da se taj profesor i njegovi saradnici iz Irske i Finske proglase rasistima. Pogodilo ga duboko. Unistilo ga.

 

Zivimo u takvom svetu gde su se budale dosetile kako mogu ucutkati pametne ....... samo ti prilepe etiketu. :s_d: "Ne znas ni gde je Kina"! " 'vatajte rasistu!".

 

 

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Nema nikakve potrebe da znam gde je Kina. U mom gradu zivi trenutno 510.000 Kineza, projekcija je da ce se do 2030. njihov broj duplirati, na 1,1 milion. Tamo gde ti zivis nema nijedan, ne daju im papire :classic_biggrin:, jel tako? Ni ti ih nemas. Kod tebe je drzavljanstvo odredjeno po KRVI, tako pise u japanskim zakonima. Kod mene se drzavljanstvo dobija posle 3 godine boravka, ukoliko nisi nekoga ubio ili izvrsio teroristicki akt.

 

I sad ti meni objasnjavas ko su Kinezi. To sto je tebe kompanija poslala na sluzbeni put u Kinu ne znaci da bih ja sada morao da cutim, a ti da pises, sa mozda jos jednim ili dvoje forumasa koji su posetili Kinu, turisticki ili poslovno, na nedelju-dve. 

 

Tebi je jednostavno nemoguce objasniti da ja nemam apsolutno nista protiv Kineza. Dosli ljudi ovde isto kao i ja sto sam dosao, zbog boljeg zivota. Idem u njihove delove grada, jedem po njihovim restoranima, cenkam se po njihovim prodavnicama, radio sam sa 100 kolega Kineza, cak sam i dejtovao par drugarica, mada preferiram neke druge Azijatkinje, kojih nazalost ovde nema bas mnogo 😞.

 

Uostalom, po istrazivanju profesora Richard Lynn-a, sa kojom nas je upoznao na starom forumu uvazeni forumas Schrodinger - ti i ja imamo prosecno IQ 89, a Kinezi 100.  :s_d:

 

Eto, meni to uopste ne smeta, ako su inteligentniji, sta ima veze bice i meni bolje s njima, ne vredja me uopste, svaka im cast ......... medjutim, kada je Hussein Obama procitao to odmah je naredio svetskoj naucnoj zajednici da se taj profesor i njegovi saradnici iz Irske i Finske proglase rasistima. Pogodilo ga duboko. Unistilo ga.

 

Zivimo u takvom svetu gde su se budale dosetile kako mogu ucutkati pametne ....... samo ti prilepe etiketu. :s_d:

 

Pa kada tako znas, objasni tvoju harangu protiv Kine, zajedno sa tvojim ortacima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Yoyogi said:

 

Pa kada tako znas, objasni tvoju harangu protiv Kine, zajedno sa tvojim ortacima.

 

Zato sto ja nemam ortake na forumu. Pisem za sebe. Ako nam se gledista poklapaju to ne znaci da su mi ortaci.

 

Kina je inace uzasna zemlja, 1984. Na odlicnom su putu da postave kamere u svaciju spavacu sobu. Meni se to ne svidja. Gadim se.

 

Ali ovo nije topik o Kini. Trolamo, samo tako.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Yoyogi said:

Dodje Baraccuda, uloguje se na Forum posle nedelju dana odsustva i vidi 5 prijava protiv mene, sve od Kinikove ekipe, pa i ne cita, samo banuje.

Jos je i stavio da sam uzviknuo "Stormfront" i eto bana.

 

Tebi i "dugarima", sa kojima se non - sto kačiš:

 

Godina je 2019., još uvek. Forum Vox92. Stare priče ostaju na starom mestu. 

 

Možda je i bolje što nisam tu u poslednje vreme, pošto se vade stari fajlovi iz recimo '05., nemate nameru da se šaltate na novu priču i tvrdoglavo furate svoje, ne jebućitm pravila novog foruma. Nećemo tako, gospodo. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...