Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

6 minutes ago, Sunshine State said:

Htedoh napisati neki F otvara brdo topica

 

Zar nije i ovde pravilo da ne mozes otvoriti novi topic ako nemas odredjen broj postova? (da se izbegnu ovakvi slucajevi)

Nije, postojeci topici su prebaceni na kineski. Ja pomislila prvo, eto, gotovo, odlepila sam nacisto :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Angelia said:

Nije, postojeci topici su prebaceni na kineski. Ja pomislila prvo, eto, gotovo, odlepila sam nacisto :lol_2:

Tip je flooder i reklamira sredjivanje papira za svetske univerzitete. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Prestalo. 

Znam da zvuci suludo, veruj mi. Pola naslova topika je bilo na kineskom :classic_biggrin: Srecom ovaj nije bio pa reko da prijavim. Sad je sve opet u redu.

Nasli nas kinezi, znaci da nam je dobar traffic. :)

Bravo drustvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelia said:

Prestalo. 

Znam da zvuci suludo, veruj mi. Pola naslova topika je bilo na kineskom :classic_biggrin: Srecom ovaj nije bio pa reko da prijavim. Sad je sve opet u redu.

 

Ma ne. On je otvorio nove topike na kineskom. Samo ih je otvorio 24 za 5 minuta, pa je izgledalo da je sve na kineskom. Reseno je. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Just now, A sad said:

 

Ma ne. On je otvorio nove topike na kineskom. Samo ih je otvorio 24 za 5 minuta, pa je izgledalo da je sve na kineskom. Reseno je. 🙂 

Aaaaa zato je meni izgledalo da mi se pola boarda za new content pretvorio u kineski :lol_2:

Sad mi je lakse, barem nisam luda 

Link to comment
Share on other sites

On ‎7‎/‎28‎/‎2019 at 12:41 PM, Kronostime said:

What`s written on Forum - stays on Forum.:default_coffee:

@Kronostime...What`s written on Forum - stays on Forum?...nebi se reklo da ista ostaje samo na forumu...ti, ostali forumasi, & komplet Internet together...

 

F7PpcY1.jpg

 

lB0V5Hy.jpg

 

M6DBPOg.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kinik said:

...

 

Ni posle bana, zabrane citanja ne moze se nikome spreciti pristup 4umu.

Pokrene drugi browser sa koga se nikada nije logovao - i slobodno cita.

 

...

Ma sta pricas? Hakovanje banovanja i nasusna potreba da se cita? Bas toliko mora? Sto je neko uopste banovan?

O banovanima nikada ni rec nisam rekao a ti si bio taj koji je govorio "malo je" (nedovoljan ban) na starom Forumu.

 

Pisi ti svoje dosadne traktate i dva ekrana cut/paste dok nikoga ne vredjas. Ko procita, procita.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kinik said:

...

 

Ni posle bana, zabrane citanja ne moze se nikome spreciti pristup 4umu.

Pokrene drugi browser sa koga se nikada nije logovao - i slobodno cita.

 

...

 

Mislim da se razlika odnosila samo na mogucnost logovanja bez mogucnosti ostavlja postova (dakle, privatne poruke, lajkovi i sve ostalo) i nemogucnosti logovanja uopste. Nije mi poznato da li moze da se spreci korisnik da cita forum bez logovanja.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

 

Mislim da se razlika odnosila samo na mogucnost logovanja bez mogucnosti ostavlja postova (dakle, privatne poruke, lajkovi i sve ostalo) i nemogucnosti logovanja uopste. Nije mi poznato da li moze da se spreci korisnik da cita forum bez logovanja.

 

Sve zavisi od platforme na kojoj se nalazi forum. Na nekim platformama forumaš koji je banovan na 7-14 ili više dana nije mogao ni da se loguje a ni da čita forum.

 

***

 

Imam jedan predlog, ne znam koliko je dobar, molim admin-mod tim da sam proceni.

 

Da li dva pdf-a Razno mogu da se spoje u jedan, a da se napravi pdf koji je postojao i na b92 " Politika za decu" gde bi se prebacivale sve svađe, i slične stvari....u budućnosti, ne mora odmah sada.:classic_smile:

Edited by Džudi
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...