Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

U notification settings sam iskljucio 'Play a sound when I receive a notification' opciju ali i dalje cujem beep kada se pojavi novi reply u temi koja mi je otvorena. Zna li neko resenje vec sada?

 

Edit: suddenly je ipak pocelo da radi

 

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

imao sam problem prilikom pravljenja naloga i napravio sam nalog pavijan2 sa druge adrese.

sad mi na prvi e-mail stize obavestenje da mi je i nalog pavijan registrovan.

molim vas da obrisete nalog pavijan, a ja nastavljam da pisem sa naloga pavijan2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dekkard said:

Raširi stranu na Chrome-u sa dva prsta.

Da, ali onda se linearno povećava sve, a ne samo tekst. Poenta je sledeća; od svega što postoji na netu (odnosno odnoga što sam ja otvorio), a što čitam preko Hroma na Androidu, ovaj forum ima ubedljivo najmanja slova. Npr. više nego upola manja od počivšeg B92.

Evo primera:

 

0-02-05-00defe5e953b64a2dc71a9723e0db5d238a377a3ad3ec056af91bf43b27a0add_6138b8a8.thumb.jpg.2415fcb7e0d0a451d5cfa991f10f5a03.jpg

0-02-05-f89fa04d1cd5f9b176d98e326ddf811fd7e89013f3222538ae57b3770a0da9e8_90009b48.jpg

 

Dakle, podešavanja Hroma i Androida su IDENTIČNA, no razlika u veličini slova je drastična. Ova veća mogu da čitam i bez naočara, a ova manja ni u ludilu, znači moraju cvike.

 

 

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da su dečije bolesti u pitanju i da će sve leći, da smo sad svi navalili na forum i kapiram da je gužva...pa pretpostavljam da je to razlog što se, barem meni, stranice i topici foruma otvaraju primetno sporije nego na starom (preko kompa)...al kapiram da će se sve srediti

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

Da, ali onda se linearno povećava sve, a ne samo tekst. Poenta je sledeća; od svega što postoji na netu (odnosno odnoga što sam ja otvorio), a što čitam preko Hroma na Androidu, ovaj forum ima ubedljivo najmanja slova. Npr. više nego upola manja od počivšeg B92.

Evo primera:

 

0-02-05-00defe5e953b64a2dc71a9723e0db5d238a377a3ad3ec056af91bf43b27a0add_6138b8a8.thumb.jpg.2415fcb7e0d0a451d5cfa991f10f5a03.jpg

0-02-05-f89fa04d1cd5f9b176d98e326ddf811fd7e89013f3222538ae57b3770a0da9e8_90009b48.jpg

 

Dakle, podešavanja Hroma i Androida su IDENTIČNA, no razlika u veličini slova je drastična. Ova veća mogu da čitam i bez naočara, a ova manja ni u ludilu, znači moraju cvike.

 

 

Brate, ti si gori od mog caleta (sorry, nije za zajebanciju bas). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NMX said:

pretpostavljam da su dečije bolesti u pitanju i da će sve leći, da smo sad svi navalili na forum i kapiram da je gužva...pa pretpostavljam da je to razlog što se, barem meni, stranice i topici foruma otvaraju primetno sporije nego na starom (preko kompa)...al kapiram da će se sve srediti

isti problem, velika poseta i forum sporije radi...

Link to comment
Share on other sites

Kritika koja to u stvari nije: sporo mi se loadaju stranice. A onda pomislim, registrovalo se milion ljudi u 0 vremena, pa pogledam dole i ima 125 active users...

 

Majko mila, trebace dva turbokompresora na server i posebni agregat za hladjenje... 😄

Link to comment
Share on other sites

Iz razloga kreativnog maskiranja rasističkih, suprematističkih i ksenofobnih ideja (posebno glede migranata, ko ima pravo na šta i gde da ode i sl.) kojima su skloni simpatizeri alt- righta, zamolio bih moderaciju da se ovo Andurilovo pravilo...

Quote

Sovinizam - 30-60 dana
Primeri: relativizacija ili negiranje sudski utvrdjenih zlocina, nazivanje celih naroda pogrdnim imenima, uvredljive generalizacije koje se odnose na celi narod, neku teritoriju ili poreklo.
 

... malo proširi kako nikom od njih ne bi (kao na FB92) palo na pamet da se s takvim stvarima zajebava a oni koji ukazuju na takve pojave proglašavaju stalkerima i bolesnicima (što ovde, nadam se, neće biti dozvoljeno ali a.r. su kako rekoh kreativni pa će i tu naći način da sebe proglase žrtvom) .

Formulaciju odaberite sami.

Hvala. 

Edited by melankolic
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bug, kad god odem na new content setting koji sam postavila od mog zadnjeg citanja se restartuje na 365 dana i onda izadje milion (preterujem) prethodnih topika koje nisam procitala. Jel moze nekako da setting bude uvek isti?

 

 

Edit: nasla kako da to izvedem :classic_biggrin: Sta mogu kad mrzim da cackam po settingsu

 

Drugi Edit: Priznajem poraz, radilo je samo na dva klika, ipak je bug

Edited by Angelia
Link to comment
Share on other sites

Da li mogu jutub klipovi da budu manji? Malo je nepregledno kad zauzme ceo desktop. 

edit:

Sad tek provaljujem da ima fora minimiziranja kvotovanog posta, svaka cast, sjajan opcija pogotovo kada neko kvotuje carsav post. 

i jedno glupo pitanje ne znam dal je izvodljivo pa se unapred izvinjavam, baza gifova da li je moguca, nesto tipa kao na viberu? 

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...