Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Da se ne zavaravamo, mnogi su postove koji su izazvali ban pisali pijani. To ne bi sutra napisali. Kratki odmor je dovoljan, ako i to mora.

Kada su Jašarević i Amigo banovani (pre nego što sam saznao za to), ja sam ustao sa kompa, osećajući da ću možda napisati nešto za ban.

Link to comment
Share on other sites

Bice razmotren vas predlog. 

 

Ali realno gledano 5 i 10 dana nisu dugi banovi i oba su bila apsolutno zasluzena i to posle vise opomena.

 

Generalno gledano nasa kaznena politika je dosta blaga i potezemo za banom tek kao krajnjom merom. 

 

Kad se skupe svi moderatori razmotricemo vas predlog. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, A sad said:

Ali realno gledano 5 i 10 dana nisu dugi banovi

 

To je relativno. :classic_smile:

 

Nekome je 5 dana malo, nekome puno. Za vecinu prekrsaja smatram (a izgleda nisam jedini) je prilicno nepotrebno i nema nikakav efekt osim da ti forumasi ne doprinose diskusiji tokom trajanja banovine. 

 

Ovaj forum nema jos ni 900 clanova, a vecina su svakako lurkeri. Mislim nema potrebe za pretjeranom strogocom kad je to vise na stetu 'firme'.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, A sad said:

Bice razmotren vas predlog. 

 

Ali realno gledano 5 i 10 dana nisu dugi banovi i oba su bila apsolutno zasluzena i to posle vise opomena.

 

Generalno gledano nasa kaznena politika je dosta blaga i potezemo za banom tek kao krajnjom merom. 

 

Kad se skupe svi moderatori razmotricemo vas predlog. 

 

Ako smem da dopunim predlog...Banovi od 2-5-7-10 dana za blaže prestupe, za sve ostale duži period+trajno za ekstremne slučajeve.

 

I mislim da ste ok admin tim, ima vas dosta i to je dobro, odlično. Ovim ne laskam, kapiram da je teško biti objektivan kada si i sam forumaš..A ovde je "100 ljudi i 100 ćudi"..tako da je stvarno teško+svi ste tu dobrovoljno, volonterski..to treba takođe da se ceni.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle konsultacija moderatorskog tima podforuma Vox Populi odlucili smo da prihvatimo vasu sugestiju i doneli smo sledecu odluku:

1. @Amigo i @Denis Jasharevic se ukida kazna.

2. @Jonnhy Clash se ukida MOP.

3. @Laki21 se smanjuje kazna i ona je sada istekla.

 

Pokusacemo da sprovedemo jos blazu kaznenu politiku i da eventualne probleme resavamo kracim banovima. 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Džudi said:

ima vas dosta i to je dobro, odlično. 

 

 

Na zalost nema nas dosta. Nas cetvoro za ceo gornji sprat. 🙂 a dva su trenutno odsutna. 

A i na drugim PDFovima je slicna situacija. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, A sad said:

 

Na zalost nema nas dosta. Nas cetvoro za ceo gornji sprat. 🙂 a dva su trenutno odsutna. 

A i na drugim PDFovima je slicna situacija. 

 

Izaberite još nekoga..jednostavno rešenje :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mitar Miric said:

Zašto se brišu postovi bez objašnjenja? Zašto se uopšte brišu postovi koji nikog ne vrijeđaju osim sujete dve najbrojnije navijačke skupine u Srbiji? Zar i ovde ima cenzure za polu-političke stavove?

Pitanje je za PDF na kom su ti obrisani postovi, ne za ovu temu. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, zoe Bg said:

Pitanje je za PDF na kom su ti obrisani postovi, ne za ovu temu. 

 

Kako? Pa ja imam pritužbu na rad moderatora i na politiku foruma. Ako vi tako brišete postove po svom nahođenju, postavlja se pitanje svrsishodnosti ovog foruma. Je li problem poslati neku poruku i reći da je post obrisan iz tog i tog razloga?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mitar Miric said:

 

Kako? Pa ja imam pritužbu na rad moderatora i na politiku foruma. Ako vi tako brišete postove po svom nahođenju, postavlja se pitanje svrsishodnosti ovog foruma. Je li problem poslati neku poruku i reći da je post obrisan iz tog i tog razloga?

Ako postoji tema o funkcionisanju konkretnog PDF-a pitanje je za tu temu. Ova tema je za opste sugestije i situacije koji se ne resavaju na pdf-u na kom su "nastale". 

 

Najbolje ce ti odgovoriti moderator koji je obrisao post.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e drugari, nekad i nekad  mi se desi da odredjeni postovi nemaju moderatorske opcije, tj da ih ima samo na slici, al ne mogu da ih koristim, cela strana je ispravna i svi postovi na strani mogu da se edituju, brišu... samo taj jedan ne može.

takodje dešava mi se da ne mogu da koristim donji deo strane da prebacim stranicu napred (nazad radi) nego moram da idem na numeraciju gornju pa tek onda da mi radi sledeća strana ili sledeći broj strane.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, quad said:

 

 

 

Nego predlog za moderaciju ……. kako bi bilo da se otvori pod Razno dole u podrumu jedan UFC topik jer se namece potreba za mestom gde bi mogli malo da se ….. opustimo, sa utvrdjenim pravilima tipa - nema ispod pojasa, kada je borac   forumas okrenut ledjima, seljacki po ledjima srbskom kobrom (taraba sa dve čivije na jednom kraju) i slicno …… mislim da je ovaj moj predlog razuman :roflmao:

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Nego predlog za moderaciju ……. kako bi bilo da se otvori pod Razno dole u podrumu jedan UFC topik jer se namece potreba za mestom gde bi mogli malo da se ….. opustimo, sa utvrdjenim pravilima tipa - nema ispod pojasa, kada je borac   forumas okrenut ledjima, seljacki po ledjima srbskom kobrom (taraba sa dve čivije na jednom kraju) i slicno …… mislim da je ovaj moj predlog razuman :roflmao:

Ti ne vidis da to ovde i rade. Eno banovali "lava" a mackice, samo skakucu i miau, miau. Te kako je moderacija ovo radila, kako je ono. Onda na kraju pocnu da se pominju polni organi i poziva na kulturnu komunikaciju. :roflmao:

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Stondisha said:

e drugari, nekad i nekad  mi se desi da odredjeni postovi nemaju moderatorske opcije, tj da ih ima samo na slici, al ne mogu da ih koristim, cela strana je ispravna i svi postovi na strani mogu da se edituju, brišu... samo taj jedan ne može.

takodje dešava mi se da ne mogu da koristim donji deo strane da prebacim stranicu napred (nazad radi) nego moram da idem na numeraciju gornju pa tek onda da mi radi sledeća strana ili sledeći broj strane.

 

Dobar si, ja ponekad ne mogu ni svoj post da editujem :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...