Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

8 hours ago, Yoyogi said:

 

Da nećeš možda ti da mi crtaš? Banovao si člana na nikakvoj osnovi. Pitaj tvoje staljiniste kako se radi sa onima koji drugačije misle.

 

Ćak i mali narodi, kao Jevreji, bez njih svetska kultura ne može da se zamisli a bez nas, Srba , može.

 

Rusi su dali čovečanstvu najfinije note klasične muzike, najfinije u književnosti. Pa kako to ne poštovati?

 

 

Banovao ga je zato što je vređao Rusiju

 

edit : boldovao, pošto verovatno ne čitaš postove 🙂

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Klotzen said:

 

Video sam, ali mi ga bilo žao da ga gledam da se još više zakopava 🙂

 

A ja sam hteo da kažem koliko je odvratno ono što tamo može da se vidi da nije moguće ni čitati a objava bana stoji sama po sebi, podrazumevajući da je svako to dole pročitao.

Ja nisam, priznajem, niti ću.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Yoyogi said:

Pobogu, ljudi, šta je ovo, kakav je ovo ban i zašto? To smo imali 1948. slanje na Goli Otok.

 

 

 

11 hours ago, Yoyogi said:

 

Ma i ne idem više u to divljaštvo i ne čitam te postove. Tvoj razlog za ban tog člana ne stoji na ničemu osim da  može svaka zemlja na svetu da se voli, samo ne Rusija.

Na tome istrajavate.

 

Ja volim Srbiju a u njoj ne bih mogao da opet živim. Volim i Rusiju a ni tamo ne bih mogao da živim.

 

10 hours ago, Yoyogi said:

 

Nisam išao na tu temu, to ne može da se svari. Šešeljevština.

 

9 hours ago, Yoyogi said:

 

Da nećeš možda ti da mi crtaš? Banovao si člana na nikakvoj osnovi. Pitaj tvoje staljiniste kako se radi sa onima koji drugačije misle.

 

 

17 minutes ago, Yoyogi said:

 

A ja sam hteo da kažem koliko je odvratno ono što tamo može da se vidi da nije moguće ni čitati a objava bana stoji sama po sebi, podrazumevajući da je svako to dole pročitao.

Ja nisam, priznajem, niti ću.

 

Pitanje za moderaciju. Zasto tolerisete lika koji vas iz ciste, nepatvorene gluposti proziva za Goli Otok, Staljinizam, Seseljevstinu, divljastvo i vase istrajavanje na podrsci tim pojavama?


Mislim, meni on ne smeta, na neki nacin je maskota foruma i ne trazim nikakvu kaznu za njega, on sam sebe najbolje kaznjava, nego me zanima sta je razlog ove mega tolerancije, posto mnogi ne bi stigli ni do drugog posta sa ovakvim uvredama?

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je ovo dobra tema, ali..

 

Neko vreme neću pisati ovde. Ne želim da budem predmet podsmeha, niti želim da se danima dopisujem sa pojedinim članovima ( vidi se na PDF-u Politika ) jer to dopisivanje prerasta u trolovanje i obesmišljavanje početne teme.

 

Ne želim ni da dobijam packe od moderatora u stilu "Aha, polako se otkrivaš".

 

Mislim da je ovaj forum mogao da postane dostupan za sve, za različita politička, verska i druga opredeljenja. 

 

Mislim takođe da ću dolaziti na forum, ali posle ovog ni slova neću napisati. 

 

Sve najbolje svima!  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devojka Luke Razića said:

Ne znam da li je ovo dobra tema, ali..

 

Neko vreme neću pisati ovde. Ne želim da budem predmet podsmeha, niti želim da se danima dopisujem sa pojedinim članovima ( vidi se na PDF-u Politika ) jer to dopisivanje prerasta u trolovanje i obesmišljavanje početne teme.

 

Ne želim ni da dobijam packe od moderatora u stilu "Aha, polako se otkrivaš".

 

Mislim da je ovaj forum mogao da postane dostupan za sve, za različita politička, verska i druga opredeljenja. 

 

Mislim takođe da ću dolaziti na forum, ali posle ovog ni slova neću napisati. 

 

Sve najbolje svima!  

 

naravno da po meni ovo nije dobra tema, za ovakve slucajeve bolji je pm, ali svako bira nacin...

 

licno, izvini sto primecujem tako, nisam videla da te je bilo ko prognao sa foruma, svi su bili iznenadjujuce ljubazni i strpljivi

sto je velika razlika od starog foruma gde bi te mozda odmah a mozda posle dan, dva progutali :wink2:

 

tvoj problem je samo u tome sto nisi umela adekvatno da odgovoris i da se nosis sa tudjim komentarima, ponavljala si neke floskule po bezbroj puta, ljudi istinski padali u nesvest i pitali se - sta ovo bi ... bar ja, a i to sam vise krila nego sto sam pokazivala.

 

i to je sve, brzo pomislis da je ceo svet protiv tebe, obuhvati te samosazaljenje i odustajes....tako da, ti si clan foruma koji nema kapacitet da se nosi sa razlicitoscu a ne ovi drugi. Pa zar nije nesto najlakse komunikacija sa razlicitim misljenjem? Najteze je pricati sa nekim sa kim se razumes, sta s njim i da pricas, samo se cerekas...ovde kad nadjes razlike onda mozes da uzivas u njima tu su -argumenti- fini postov-mudri postovi-ironija-duh-ovako-malo onako- udri....

 

a ti pobeze, smeta ti sto nema jos vise razlicitosti - a zapravo tvoja tolernacija na razlicitost je bila niska. Veruj.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

naravno da po meni ovo nije dobra tema, za ovakve slucajeve bolji je pm, ali svako bira nacin...

 

licno, izvini sto primecujem tako, nisam videla da te je bilo ko prognao sa foruma, svi su bili iznenadjujuce ljubazni i strpljivi

sto je velika razlika od starog foruma gde bi te mozda odmah a mozda posle dan, dva progutali :wink2:

 

tvoj problem je samo u tome sto nisi umela adekvatno da odgovoris i da se nosis sa tudjim komentarima, ponavljala si neke floskule po bezbroj puta, ljudi istinski padali u nesvest i pitali se - sta ovo bi ... bar ja, a i to sam vise krila nego sto sam pokazivala.

 

i to je sve, brzo pomislis da je ceo svet protiv tebe, obuhvati te samosazaljenje i odustajes....tako da, ti si clan foruma koji nema kapacitet da se nosi sa razlicitoscu a ne ovi drugi. Pa zar nije nesto najlakse komunikacija sa razlicitim misljenjem? Najteze je pricati sa nekim sa kim se razumes, sta s njim i da pricas, samo se cerekas...ovde kad nadjes razlike onda mozes da uzivas u njima tu su -argumenti- fini postov-mudri postovi-ironija-duh-ovako-malo onako- udri....

 

a ti pobeze, smeta ti sto nema jos vise razlicitosti - a zapravo tvoja tolernacija na razlicitost je bila niska. Veruj.

 

 

U pokušaju da je demantuješ si uradila upravo ono zbog čega je napustila forum.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

 

U pokušaju da je demantuješ si uradila upravo ono zbog čega je napustila forum.

 

ma kakvi, nemam ja nista od pokusaja pa zato nista ne pokusavam, posebno me ne interesuju razlozi zbog cega neko napusta forum

 

pisem kad mi se pise i kada sam u prilici  i obicno, ako ne ironisem, to sto hocu da kazem - kazem iskreno bez pokusaja da kazem.

 

 svako je slobodan da ode u svako doba, zamisli CAK i bez obrazlozenja

 

Onaj ko ne zeli odgovor ili komentar na svoj post taj ne ostavlja za sobom postove na koje ce neko mozda da odgovori.

 

....a ti me kvalitetnije ispravi ako gresim, mislim tako da razumem,

daj neki primer kako ti zamisljas da je trebalo da joj odgovorim, finim rukopisom, uvijeno ...po jajima...

pokazi mi mozda ne umem tako...znaci kako bi se tebi svidelo da pisem a da usput ne povredim osecanja clana koji za sebe veruje da je uzasno zelela razlicitost u mnostvu razlicitosti i zelena polja da se svi igramo...a sa druge strane nije mogla da odgovori nikad, osim da se ljuti i prijavljuje

 

tako da - samo clanica koja se pozivala na divotu razlicitosti koja je ponavljala da bas divno kad smo razliciti i sve je divno - tu razlicitost nije mogla da podnese,

i tako napustila stari i isto tako i ovaj forum.

 

ja mogu da podnesem razlicitost i to pokazujem time sto odgovaram razlicitima a ne onima cije je misljenje slicno mom. Ne napustam forum upiruci prstom u krivca za moje napustanje ocekujuci podrsku i suze.

 

(ali ok, volela bih da se zaplacete ako odem, da vam bude tesko...)

 

 

 

edit/u, e

 

Edited by Mama_mia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

 

....a ti me kvalitetnije ispravi ako gresim, mislim tako da razumem,

 

 

 

Ne vredi, kad je nekom stalo da svaku raspravu svede na ličnu onda tu ne vredi objašnjavati jer će to opet da se spinuje u beskonačnost. i tako sve ćemo manje pričati o temama a sve više jedni o drugima, kao na prošlom forumu.

Link to comment
Share on other sites

^ Odakle tebi ideja da je ovo o čemu ti pričaš lična rasprava? Došli smo da tačke da je sve sa čime se neko ne slaže lična rasprava.
Vreme je da se nauči čitanje, a učitavanje zaboravi.
Koja je fora? Pera mi protivreči, napustiću forum.
Dokle B'e?

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mrd said:

^ Odakle tebi ideja da je ovo o čemu ti pričaš lična rasprava? Došli smo da tačke da je sve sa čime se neko ne slaže lična rasprava.
Vreme je da se nauči čitanje, a učitavanje zaboravi.
Koja je fora? Pera mi protivreči, napustiću forum.
Dokle B'e?

 

Npr sta mislis da ti prvi prestanes sa tim licnim raspravama?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Klotzen said:

Ne vredi, kad je nekom stalo da svaku raspravu svede na ličnu onda tu ne vredi objašnjavati jer će to opet da se spinuje u beskonačnost. i tako sve ćemo manje pričati o temama a sve više jedni o drugima, kao na prošlom forumu.

 

tocno, to je upravo obrazac sa starog boarda, i jedan od, ako ne i kljucni razlog zasto je tamo Politika pukla. kod svake identitetske zajednice s nejasnom platformom neprijatelj se mora detektirati. zato sto se preko vanjskih neprijatelja definira sama zajednica. kada vanjskih neprijatelja ponestane, potreba za neprijateljima i dalje je prisutna (zasto? pa zato sto sadrzaj i dalje ne postoji), i onda nastaje medjusobni picvajz. nije to tako samo u politici, to su temeljni obrasci palanackog drustva.

 

ovdje se u biti radi o klasicnom forumskom stalkingu koji ne traje od jucer, vec mjesecima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Eno je politika bez kinika, opet se neko žali da nema argumenata. Napišeš jeoan post, a dežurni padobranac uleti i ničim izazvan, ti napiše da prestaneš da ga stalkuješ.

Na šta će pisanija, na politici, ličiti kad se piše samo ono sto Pera voli?

Polako se proteruje mišljenje, a potencira:"Joj, ovo sam našao, nije mi jasno, šta treba da mislim o tome?" filozofija uklapanja u ludiloe

Uživancija sa stalkerima.

Život je lep!

 

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Klotzen said:

 

Ne vredi, kad je nekom stalo da svaku raspravu svede na ličnu onda tu ne vredi objašnjavati jer će to opet da se spinuje u beskonačnost. i tako sve ćemo manje pričati o temama a sve više jedni o drugima, kao na prošlom forumu.

 

zasto kazes `nekome` a mislis na sebe, zaista je potrebno da preskocis licni nivo i napises nesto iz svog ugla kao sto sam ja uradila.

 

Dok si ti recimo nastupio u najboljem maniru ucitelja koji nije dorastao onome sto bi da poducava:

 

evo te:

19 hours ago, Klotzen said:

 

U pokušaju da je demantuješ si uradila upravo ono zbog čega je napustila forum.

 

... to je tvoj komentar. Obratio si se meni niko ne zna tacno zasto osim u svojstvu procenitelja

 

Nije trebalo da uvodis licni nivo a posle o tome da raspravljas kao da si zaboravan

inace, moj post se odnosio na mnogo toga a ne samo na neciji farewell posebno ne na pokusaj da nekoga demantujem (mislim jos i kada bih znala sta da demantujem)

 

ne rekoh li ovo vec?

Link to comment
Share on other sites

Ja nigde nisam napisala da napuštam forum. Napisala sam da neću pisati, nedostaje u mom prethodnom postu ovo " Neću neko vreme pisati na PDF Politici ". 

 

Forumaši koji pišu na politici i moderatori politike trude se da tamo vlada jednoumlje. Svaki post koji ide u prilog SZS raščlanjuje se do detalja i tako se obesmišljava prava diskusija i kulturni dijalog koji bi trebao da postoji.

 

Prošle godine sam dobila jedan warn jer sam navodno botovala za SSP Dragana Đilasa. Nadam se da će warn biti skinut posle godinu dana- valjda to tako ide.

 

Sa druge strane, Mamma mia sve vreme piše o pokojnom premijeru i to onda nije botovanje? Nažalost, čovek više nije živ.

 

Ponoviću još jednom da sam plakala tog 12 marta i da mislim da bi Srbija danas drugačije izgledala da je Đinđić živ.

 

Zašto sve ovo pišem ovde?

 

Pišem u nadi da će administratori, global moderator i moderatori videti ovo...i da će se složiti da moderatori na PDF-u Politika treba svoje lično mišljenje malo da ostave sa strane i da budu objektivniji.

 

Besmisleno mi je da pišem na tom PDF-u kada unapred znam da će se povesti diskusija u kojoj će me dvoje, troje non stop citirati..to onda zaista prelazi na lični nivo i na trolovanje i obesmišljavanje tema.

 

I ne bih želela da dobijam packe zato što imam stavove koji se razlikuju od stavova dva moderatora. 

 

Eto toliko od mene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devojka Luke Razića said:

Ja nigde nisam napisala da napuštam forum. Napisala sam da neću pisati, nedostaje u mom prethodnom postu ovo " Neću neko vreme pisati na PDF Politici ". 

 

Forumaši koji pišu na politici i moderatori politike trude se da tamo vlada jednoumlje. Svaki post koji ide u prilog SZS raščlanjuje se do detalja i tako se obesmišljava prava diskusija i kulturni dijalog koji bi trebao da postoji.

 

Prošle godine sam dobila jedan warn jer sam navodno botovala za SSP Dragana Đilasa. Nadam se da će warn biti skinut posle godinu dana- valjda to tako ide.

 

Sa druge strane, Mamma mia sve vreme piše o pokojnom premijeru i to onda nije botovanje? Nažalost, čovek više nije živ.

 

Ponoviću još jednom da sam plakala tog 12 marta i da mislim da bi Srbija danas drugačije izgledala da je Đinđić živ.

 

Zašto sve ovo pišem ovde?

 

Pišem u nadi da će administratori, global moderator i moderatori videti ovo...i da će se složiti da moderatori na PDF-u Politika treba svoje lično mišljenje malo da ostave sa strane i da budu objektivniji.

 

Besmisleno mi je da pišem na tom PDF-u kada unapred znam da će se povesti diskusija u kojoj će me dvoje, troje non stop citirati..to onda zaista prelazi na lični nivo i na trolovanje i obesmišljavanje tema.

 

I ne bih želela da dobijam packe zato što imam stavove koji se razlikuju od stavova dva moderatora. 

 

Eto toliko od mene. 

Slazem se delimicno sa postom - ali rekao bih da "simpatije" moderacije ne idu prema nekoj konkretnoj politickoj opciji - jer ja sam banovan par puta jer sam kritikovao Savez za Srbiju - a onda ban zbog navodno "obesmisljavanja diskusije". Mislim da se to vise odnosi na licne simpatije/antipatije - jer ima ljudi , sa obe strane politickog spektra, koji su pravili  daleko teze prekrsaje od tebe ili mene a bili su manje kaznjavani - ili uopste nisu bili kaznjavani. Izgleda da je vise stvar licne reputacije , nego zastupanje stavova odredjene poliicke opcije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U tri pokusaja unutar sat vremena ne uspevam da ostavim komentar na Tenisu.

 

Napisem, kliknem "submit reply" i nista, samo mi se na dnu pojavi nesto kao (po secanju, nisam sacuvao) "your message has been saved in rich editor" ili tako nesto.

Kliknem na to i sve nestane, kao da me nikada nigde nije bilo.

 

Pomislih da negde gresim, rebootovao sam komp, i opet isto.

 

edit: ovaj post sam napisao isto kao i onaj, al' ovde je ostao. Zasto?

Edited by zoran59
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...