Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

14 minutes ago, Beonegro said:

Bilo bi interesantno da napišeš kako bi to preorao Iran, a da se pritom narod ne pobije 😄

Ovo ti je u yoyo stilu. Prvo se svi izmeste u levo dodje traktor imt 555 sa kabinom i pocne da ore.

:P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hamilton said:

Naravno da nisam mislio da se narod preore/pobije, jebote. 
 

Narod vecinski tamo jeste zaostao i verski zatucan ali da tako nesto zaista mislim i zelim, ovde bih napisao da me trajno banuju. Takve psihopate bih napusio po cenu 30 dana bana. 
 

Tamo treba jedan hard reset! Sve preorati, srusiti sve do temelja i da se tamo krene od nule - u svakom smislu. 
 

Ako je i ovo za ban - molim lepo, nikad se nisam bunio i plakao zbog bana pa necu ni sad. 

MGkTojY.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hamilton said:

Pa objasnih gore, metal. 
 

Ok, zbrzao sam post u afektu pa nisam najbolje srocio pa ovi sto mi nisu blagonakloni na forumu brze bolje potrcase. 
 

Iran da krene od nivoa prvobitne ljudske zajednice, nista manje nista vise od toga!

 

 

 

B1: Ah te pesnicke slobode... dobro je da ih ima 🙂 ali ovo nije bilo na delu foruma o knjizevnosti 😉 

B2: Dakle da se preore, pa da Adam i Eva sade krompir, jer jabuka im se o glavu obila... seems right.   

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

@Hamilton kad napises nesto tako, "stilski", moras da razmisljas o tome kako to moze da se protumaci. 


Zaista, kakvo preoravanje i kakvi krompiri? Sta to treba da znaci? Hajde pesnice, objasni... 

 

 

Cemu ovo podpitivanje, ili ga roknitei ili prestanite da se kao moderacija ponizavate. :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MetalHead said:

 

B1: Ah te pesnicke slobode... dobro je da ih ima 🙂 ali ovo nije bilo na delu foruma o knjizevnosti 😉 

B2: Dakle da se preore, pa da Adam i Eva sade krompir, jer jabuka im se o glavu obila... seems right.   

Meni se cini da je on to malo napisao u afektu i nije razmislio kako zvuci, a nikako da je mislio da treba napraviti genocid (mislim whats the point da se spustis na nivo tog zlocinackog rezima?).

Veoma je ocigledno da je dobar deo ljudi tamo u stvari zrtva rezima.

Eto veceras izvestaji da je Garda ipak pucala na demonstrante 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MetalHead said:

 

B1: Sto? Ne sme da me interesuje?

B2: Pusti ti moderaciju da radi svoj posao... ili pojacaj dozu kofeina 😉 

 

Tema je o moderaciji, a ovaj "Hamilton slucaj" se povlaci vec drugi dan, lik se maltene moli da kaze da nije mislio to sto je mislio sa onim postom da se Iran preore i ne yebe ni 2% to sto mu se prigovara, pa mi nije jasno cemu sve to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

6 hours ago, Amigo said:

 

Tema je o moderaciji, a ovaj "Hamilton slucaj" se povlaci vec drugi dan, lik se maltene moli da kaze da nije mislio to sto je mislio sa onim postom da se Iran preore i ne yebe ni 2% to sto mu se prigovara, pa mi nije jasno cemu sve to.

 

Kao sto rekoh, pusti moderaciju da resi (zapravo reseno je sinoc koliko sam video). 

Bilo je zivo komentarisanje na report-u i dogovor je potrajao. Razmenjeno je preko 30 komentara, i reseno je. 

 

Zamolio bih te samo da mi nadjes ovu situaciju: "lik se maltene moli da kaze da nije mislio to sto je mislio". Hvala unapred!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U citavoj diskusiji oko Hamiltonove bljuvotine najinteresantniji su njegovi advokati koji eto znaju sta je on mislio, i sta je hteo i sta nije hteo.....

Ovo je uletelo na mala vrata, te se nemojte cuditi ako sledeci put, shodno tome, neko pocne da preorava (umesto Irana), Ameriku, Srbiju, Kosovo......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Foster said:

U citavoj diskusiji oko Hamiltonove bljuvotine najinteresantniji su njegovi advokati koji eto znaju sta je on mislio, i sta je hteo i sta nije hteo.....

Ovo je uletelo na mala vrata, te se nemojte cuditi ako sledeci put, shodno tome, neko pocne da preorava (umesto Irana), Ameriku, Srbiju, Kosovo......

 

Njegovi su advokati isti oni koji su skenjali FB92. Pred gašenje, ostali su samo oni (ne sport, koji je bio kao i razlog opstanka FB92 duže nego što se očekivalo).

 

Pojavile su se opet i "kozojebači" izjave, baš oko ovog advokatisanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

 Zamolio bih te samo da mi nadjes ovu situaciju: "lik se maltene moli da kaze da nije mislio to sto je mislio". Hvala unapred!

 

A kako sam ja onda dobio ban zbog stavljanja (lično snimljenih slika) Rusa koji se vesele u Thai na veštačkom snegu u bazenu na 33C u januaru? Ova slika, dobio sam ban zbog nje.

To je far cry od zahteva da se neka zemlja sravni i preore. A ja dobio ban.

 

2019rusisneg01.jpg

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Yoyogi said:

 

A kako sam ja onda dobio ban zbog stavljanja (lično snimljenih slika) Rusa koji se vesele u Thai na veštačkom snegu u bazenu na 33C u januaru? Ova slika, dobio sam ban zbog nje.

To je far cry od zahteva da se neka zemlja sravni i preore. A ja dobio ban.

 

2019rusisneg01.jpg

 

 

Ja apsolutno nemam pojma kako si ti povezao moj post sa ovim... 

 

Za ban, obrati se moderaciji. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MetalHead said:

  

 

Kao sto rekoh, pusti moderaciju da resi (zapravo reseno je sinoc koliko sam video). 

Bilo je zivo komentarisanje na report-u i dogovor je potrajao. Razmenjeno je preko 30 komentara, i reseno je. 

 

U kom smislu reseno? Sta je epilog?

Link to comment
Share on other sites

Sto bi rek'o forumski bard, gos'n Kinik - mili bogo kako se okupise oko odbrane srbskih heroja abdul bakr al bagdadija i kasima sulimanija, a oba vrhunski kozojeBci.

 

I ko kaze da je zabranjeno teroriste zvati kozojebcima? Gde je to pravilo? Pa to je valjda pozeljno iz civilizacijske perspektive?! A ne ridati za njima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ozu said:

 

U kom smislu reseno? Sta je epilog?

@A sad ce objasniti ili vec neko iz moderacije tog dela foruma (ako nije do sada). 

 

44 minutes ago, Denis Jasharevic said:

I ko kaze da je zabranjeno teroriste zvati kozojebcima? Gde je to pravilo? Pa to je valjda pozeljno iz civilizacijske perspektive?! A ne ridati za njima.

Pravda za koze!

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@GlennGould @A sad @Eddard @Barracuda

 

Molim vas da  konacno dobijemo odgovor na post forumasha Hamiltona koji bi da preore ceo Iran i da im se seme zatre. Da li je to recnik koji nije kaznjiv na ovom forumu? Ponavljam, protiv sam zlocinacke iranske vlasti ali onaj onaj post je poziv na oranje i satiranje cele nacije. Ako taj recnik nije kaznjiv, bojim se za buducnost ovog foruma

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...