Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

24 minutes ago, MetalHead said:

 

Dobra ideja za Premium Paket 👍🍻

 

To kao Ashley Madison, dating site, nadam se da su bankrotirali od tada. Besplatno da udjes a platis 19.99US$  da izadjes (da ti obrisu podatke). Pa opet su cuvali identifikacione podatke (kao GPS lokacija, tacno tvoja soba u tvojoj kuci).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, perkos said:

Ako.moze moderacija da izbrise sve moje komentare na temi o Kosovu najljubaznije molim

 

Nisam ni admin, a ni moderator, ali moram nešto da kažem. 

 

Nisam pratila celu temu o Kosovu i Metohiji, ali verujem da si tamo aktivno pisao. Verovatno je neko citirao tvoje postove..e sada..ukoliko bi moderatori-admini brisali tvoje komentare-postove, citiranje tvojih postova bi izgubilo smisao..tema bi u celini drugačije izgledala.

 

Molim da moj post shvatiš najdobronamernije.

 

Ukoliko bi brisali tvoje postove, onda bi brisanje tražili i forumaši X, Y, Z...

 

Kako bi onda forum izgledao?

 

Još jednom molim da ne shvatiš ovo pogrešno- jednostavno, nemoj više da pišeš na toj temi.

 

Admin-mod ekipi se izvinjavam što se mešam u njihov posao, ne volim to da radim..ali znam šta znači brisanje postova, kad jedan forumaš to traži i dobije, nastave onda još neki..

 

  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Perkos, ti si ipak jedan od objektivnih, ali i onih koji poznaju Kosovo bolje od 99% forumasa, tako da bez tebe se nema sta posebno pametno procitati, osim trola, koji se vidim pojacava, tako da te molim da nastavis da pises, istine radi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Yoyogi said:

 

To kao Ashley Madison, dating site, nadam se da su bankrotirali od tada. Besplatno da udjes a platis 19.99US$  da izadjes (da ti obrisu podatke). Pa opet su cuvali identifikacione podatke (kao GPS lokacija, tacno tvoja soba u tvojoj kuci).

 

Nemoj da mi dajes ideje! 😈 I ovako vidis da ljudi misle da sam neki namcor, sta bi tek bilo tada ... 🙂 1000korisnika, po 20evrica, pih... sacekacu jos malo. I da poraste broj korisnika i kolicina kompromitujuceg sadrzaja, pa ce biti 2000x50, e to je vec stogod! 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GlennGould said:

Ove “penzionere” sa fondovima preko bare, drmni x10 (mnogo trollaju) :lol_2:

Moje izvinjenje za troll :classic_biggrin: covek je pitao, pa nisam htela da ostavim da visi tako kao da nisam htela da odgovorim. Mozda nekom i bude korisno, iako je bilo vec osetljivo na pitanje zasto ja ne bih uzela free money. Prenecu taj dijalog na PM.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MetalHead said:

 

Nemoj da mi dajes ideje! 😈 I ovako vidis da ljudi misle da sam neki namcor, sta bi tek bilo tada ... 🙂 1000korisnika, po 20evrica, pih... sacekacu jos malo. I da poraste broj korisnika i kolicina kompromitujuceg sadrzaja, pa ce biti 2000x50, e to je vec stogod! 😄 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2019 at 10:06 PM, MetalHead said:

Nemoj da mi dajes ideje! 😈 I ovako vidis da ljudi misle da sam neki namcor, sta bi tek bilo tada

 

Nisi namćor, mogu da ocenim i procenim :classic_smile:  To mogu da overim i kod notara - za tebe i još dva moderatora-ostale ne poznajem putem pp:classic_cool:...

Izvinjavam se na offtopicu.

Edited by Devojka Luke Razića
slovna greškica
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2019 at 2:36 PM, MetalHead said:

 

Jel jos neko ima ovaj problem?

 

zeza isto kao @Shonewizarda vec dva - tri dana.

 

On 8/18/2019 at 2:40 PM, fancy said:

Problemi sa Tapatalkom obično nestaju kad se skine apk i instalira što novija pro verzija emoji56.png

Sent from my SM-N950F using...
 

 

pro verzija se placa, ne dam pare!

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...