Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

I naravno, opet kukumavka, cudi me da nije pocela posle prva tri posta na USA topicu. 
 

Kuka vas nekoliko na vise tema i to vec postaje debelo iritantno. Te ksenofobija, te ucitavanja, te vredjanja i ostale razne konstrukcije. Citiraj post(ove) kad vec ovde javno places. Ili uredno prijavi svaki po tebi sporan post i cekaj. 
 

Apelujem moderaciji da ovoj odvratnoj navici stane za vrat jer vec prelazi svaku granicu ukusa. 
 


 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hamilton said:

I naravno, opet kukumavka, cudi me da nije pocela posle prva tri posta na USA topicu. 
 

Kuka vas nekoliko na vise tema i to vec postaje debelo iritantno. Te ksenofobija, te ucitavanja, te vredjanja i ostale razne konstrukcije. Citiraj post(ove) kad vec ovde javno places. Ili uredno prijavi svaki po tebi sporan post i cekaj. 
 

Apelujem moderaciji da ovoj odvratnoj navici stane za vrat jer vec prelazi svaku granicu ukusa. 

 

Tako je! Neka Mods sklone postove koji sramote sajt, uključujući i mnoge tvoje. Za razliku od iskrenih članova, koji se bune gde su, ti si uzeo da si ti sam Amerika, da svoj jad i sramotu zataškaš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yoyogi said:

 

Tako je! Neka Mods sklone postove koji sramote sajt, uključujući i mnoge tvoje. Za razliku od iskrenih članova, koji se bune gde su, ti si uzeo da si ti sam Amerika, da svoj jad i sramotu zataškaš.

Slazem se i one postove na kuvanju, gde pojedini forumasi slikaju prodavnice, a ne daju cenu kuvanja, usp, robe u dinarima. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, mrd said:

Slazem se i one postove na kuvanju, gde pojedini forumasi slikaju prodavnice, a ne daju cenu kuvanja, usp, robe u dinarima. 

 

Da, eno ih, postuju besmislene vanlajnere sa malih ekrančića. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yoyogi said:

Iskače mi ova reklama. Ama, da nije to to? Nije valjda da ona ovde pravi biznis? 

.....................

 

Ne razumem se bas u to, no meni je objasnjeno da sajt samo ustupa prostor za reklame, a Google ili vec neka visa sila "targetuje" individualnog korisnika nekom konkretnom reklamom na osnovu ranijih pretraga ili vec nekih podataka o njegovoj IP adresi.

 

Zivim u USA, ali ovu tvoju reklamu nisam nikada video. Medjutim, pre mesec dana sam online kupio cerki neke fensi patike i od onda mi stalno iskacu reklame za zensku obucu, a ranije ih nisam vidjao.

Trazio sam kola na netu, pregledavao oglasnike. Kupio kola, a jos nekoliko meseci su mi iskakale reklame za auto-dealere. Onda su polako prestale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dokumentarac o reklamokratiji, kako funkcionise, na koji nas nacin prate i zasto nam serviraju bas te reklame koje vidimo - drugacije za svakog od nas:

 

Quote

Advertising as we knew it is dead. The new age of big data advertising is rooted in hard science, complicated math, and high technology. What was once best guesses and creative leaps, is now precise, targeted surveillance. With no regulations on the books, companies are free to compile reams of personal data on anyone who accesses the internet. Industry insiders are calling this new world of advertising "the wild west."

 

YOU'RE SOAKING IN IT reveals the behind-the-scenes process of collecting personal information to design ads that are tailored to influence us at the precise moment we are most ready to spend. Is this the height of invasive efficiency - or simply the price we pay for free internet?

 

https://www.imdb.com/title/tt6687450/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Trump je u modi, idu izbori, koga ce da stavljaju? Sandersa? Za njega vise niko i ne zna, pokojnik covek. A Bajden je samo za one preko 80 godina.
 
Ima smisla, zna google sta radi. :s_d:
Meni bi jedna onakva, baš legla.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ras kass said:

Hm kako se povecava limit za attachments? 

Kaze mi da se iskoristio maximum attachmenta, ne mogu sliku da ubacim u post. 

Nikako, ukoliko možeš pobriši stare slike tj attch.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...