Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

32 minutes ago, Stondisha said:

 

ne znam šta bi ti rekao na ovo... na basketu nije loše da budem iskren,  malo sam  (smo) kolegama s fudbala sjebali PDF danas jbga sorry drugari, al takva tura zapala... . Definitivno nisam adresa za ovu primedbu.

 

Ne idem na sport pdf a sam sport mi je svaki dan.

 

U dresu broj 11, kao nekadašnji moj idol,  Dragan Džajić, moja ćerka igra fudbal za školu, isti broj na dresu. Ona ne zna šta to meni znači ali igra.

 

2019rainsoccer01.jpg

 

Idu na gostovanja i utakmice, sa spavanjem. Koliko vas sa sporta može time da se pohvali?

 

2019rainsoccer02.jpg

 

Pa vi, sportisti, vi ste ovaj Forum oživeli. Oduvek sam razumevao sportiste.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

...

Možda...možda bi admin-mod tim mogao da razmisli o rotiranju nekih moderatora ili da se neko od forumaša uključi u rad..samo glasno razmišljam..Razmišljam jer mislim

...

 

Nešto kao savet forumaša?

❤️

Recimo, odabere se/prijavi se pa se izglasa par, recimo, levičara, (Duci i Amigo), par desničara (Luka Raznić i devojka mu, obavezno, _jer_porodica_), par srednjičara, začinimo sa po kojim gejom i lezbejkom, (imamo li transere? ili bar trensere... ili bar trend setere? :classic_unsure:) _jer_diversifikacija_ dodamo par milenijalaca i vozača el. trotineta, vlasnika pasa, vlasnika paščadi i po kojeg kera _jer_inkluzija_, Obavezno ubaciti navijače crnih, crvenih i plavo-zelenih (Taurunum4Ever)...naravno, to bi podrazumevalo i (po)vraćanje Njega iz trajne penzije jer savet bez savetnika je ko zavet bez zavetnika...ko selo bez crkve.

E, sad (svaka sličnost sa A sad, je skroz slučajna), u tom savetu forumaša-boranije morao bi da se nađe i pokoji moderator, čisto zbog koordinisanja akcija sa moderacijom, i naravno, _jer_rotacija_.

 

Evo, ja se skromno preporučujem da pomenutom budućem savetu podelim hladno oružje pre zasedanja i naplaćujem ulaznice za gledanje sednica istog (prihod bi išao za humanitarnu akciju "Vukovarski tenk za svako bolesno dete") a za TV prava će se lahko dogovorimo...kapiram da MIlomir Marić već ima jedno oko na ideji... :s_d:

 

Samo razmišljam, ovako, u sebi... jer ne mislim. 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fancy said:

 

Nešto kao savet forumaša?

❤️

Recimo, odabere se/prijavi se pa se izglasa par, recimo, levičara, (Duci i Amigo), par desničara (Luka Raznić i devojka mu, obavezno, _jer_porodica_), par srednjičara, začinimo sa po kojim gejom i lezbejkom, (imamo li transere? ili bar trensere... ili bar trend setere? :classic_unsure:) _jer_diversifikacija_ dodamo par milenijalaca i vozača el. trotineta, vlasnika pasa, vlasnika paščadi i po kojeg kera _jer_inkluzija_, Obavezno ubaciti navijače crnih, crvenih i plavo-zelenih (Taurunum4Ever)...naravno, to bi podrazumevalo i (po)vraćanje Njega iz trajne penzije jer savet bez savetnika je ko zavet bez zavetnika...ko selo bez crkve.

E, sad (svaka sličnost sa A sad, je skroz slučajna), u tom savetu forumaša-boranije morao bi da se nađe i pokoji moderator, čisto zbog koordinisanja akcija sa moderacijom, i naravno, _jer_rotacija_.

 

Evo, ja se skromno preporučujem da pomenutom budućem savetu podelim hladno oružje pre zasedanja i naplaćujem ulaznice za gledanje sednica istog (prihod bi išao za humanitarnu akciju "Vukovarski tenk za svako bolesno dete") a za TV prava će se lahko dogovorimo...kapiram da MIlomir Marić već ima jedno oko na ideji... :s_d:

 

Samo razmišljam, ovako, u sebi... jer ne mislim. 

Ocenjivanje moderatora i glasanje za moderatore uopste ne bi bila losa ideja. Napravio bi se balans i povecala odgovornost moderatora ali i forumasa da izaberu moderaciju u kojoj ima svih politickih ideja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

Nešto kao savet forumaša?

❤️

Recimo, odabere se/prijavi se pa se izglasa par, recimo, levičara, (Duci i Amigo),

 

Ja nisam levicar, desnicar jos manje, ne smatram da pripadam bilo kojoj odredjenoj politickoj opciji u tom smislu.:cigar:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Amigo said:

 

Ja nisam levicar, desnicar jos manje, 

 

Srednjičar dakle, ako ako, neko i to mora da bude 👍

 

Nego sad stvarno izvini, pomešao sam te u brzini kucanja sa melankolicom, on beše levičar? Ako nije, jeb'ga, moraće Duci sam... što nije loše, bar neće biti Sukoba na levici :innocent:

Imate obojica neku crvenu aplikaciju na avataru, pa se tako zeznuh. :classic_blush:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Bemliga, a da se osnuje Sindikat Forumasa (u deljem tekstu SF), koji bi pregovarao sa vlascu (Moderacijom i Administratorima) 

 

SF postaje jedina realnost! 

 

Just now, Kronostime said:

...da se potpise Kolektivni Ugovor Radova (u daljem tekstu KUR)? :smiley33:

 

Obavezno da se na njega doda i Angažovana Cena pre potpisivanja :default_coffee:

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fancy said:

 

SF postaje jedina realnost! 

 

 

Obavezno da se na njega doda i Angažovana Cena pre potpisivanja :default_coffee:

 

 

 

Sindikalna clanarina je, obicno, 3% neto primanja i naplacuje se mesecno. :s_d:

Kod banovanja mora da se izjasni i ovlasceni predstavnik Sindikata. :lol_2:

Edited by Kronostime
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Ako organizujem Sindikat - doniracete nam za radnicke sporCke igre - Forumijada 2020 na Kopu ili Zlatiboru.:s_d:

 

Ako ti budeș vođa puta AKA Giga Moravac, jurimo Divčibare i Miloša Teodosića. Završiće do tada (valjda) Hotel gore. 

 

Ili kod Topalovića na Zlatar 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fancy said:

 

Srednjičar dakle, ako ako, neko i to mora da bude 👍

 

Nego sad stvarno izvini, pomešao sam te u brzini kucanja sa melankolicom, on beše levičar? Ako nije, jeb'ga, moraće Duci sam... što nije loše, bar neće biti Sukoba na levici :innocent:

Imate obojica neku crvenu aplikaciju na avataru, pa se tako zeznuh. :classic_blush:

Atreid je najveci levicar foruma koliko ja znam. Ima jos nekoliko latentnih levicara koji nisu svesni da su levicari.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Momci, svaka vam je ka u Njegosa!  Kronosa  za predsednika!

P.S ....forumskog sindikata, naravno.....i zensku sekciju pomenutog pod obavezno, da iskorenimo dokazanu mizoginiju  sa starog foruma...pu, pu, ne ponovilo se!

 

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

@fancy e nasmeja me ćoveče:bravo:Ti misliš da se ja ovde preporučujem sama za moderatora?

 

Ne, ja sam samo dala predlog za rotiranje, a detalje rotiranja ne bih iznosila javno...a što se tiče ubacivanje nekog forumaša za moderatora, što da ne?

 

Uslovi koje mora da ispuni taj neko iz redova forumaša:

 

1. Mora da poznaje ovu board platformu

 

2. Mora da zanemari svoje lično mišljenje i da bude prema svima jednak, bez obzira o kom pdf-u se radi.

 

3. Mora da ima čelične živce.

 

I da ponovim ono što sam već negde, možda više puta pisala: bila sam suvlasnik foruma, zatim vlasnik, moderator, global moderator i administrator na xy foruma...i zbog toga sam često na strani admin mod tima jer ih savršeno dobro razumem.

 

Usput, od 2006-2012 radila sam kao global mod a zatim kao admin upravo na ovoj board platformi.

 

Ne hvalim se, samo iznosim činjenice.

 

I na kraju...otvori Google, kucaj roman "Parter" Igor Marojević je pisac...a Luka Razić glavni junak romana i jedno četiri puta sam čitala roman zbog tog lika...zato je nik promenjen. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Stondisha said:

 

ne znam šta bi ti rekao na ovo... na basketu nije loše da budem iskren,  malo sam  (smo) kolegama s fudbala sjebali PDF danas jbga sorry drugari, al takva tura zapala... . Definitivno nisam adresa za ovu primedbu.

 

Maloooo 😁🤣...

 

Brate Stondi, kada sam posle duzeg vremena usao na 4um i video da su tebe postavili za moda, umalo nisam pao sa stolice ( nista licno, znas da se volimo  😄 no homo 😄 ) ... Ali kakvi su sve prodefilovali na upokojenom nam 4umu, ti si jos i dobar 😁

...

 

3 hours ago, Pletilja said:

Momci, svaka vam je ka u Njegosa!  Kronosa  za predsednika!

P.S ....forumskog sindikata, naravno.....i zensku sekciju pomenutog pod obavezno, da iskorenimo dokazanu mizoginiju  sa starog foruma...pu, pu, ne ponovilo se!

 

 

Kronos je mood na jednom 4umu (valjda jos uvek), i bolje je da ne znate kako tamo izgleda PDF kosarka 😆

 

6 hours ago, Kronostime said:

Ako organizujem Sindikat - doniracete nam za radnicke sporCke igre - Forumijada 2020 na Kopu ili Zlatiboru.:s_d:

 

Uf... Ja znam da sam bio na nekim agronomijadama... Secam se nekih detalja, tipa polaska 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

Maloooo 😁🤣...

 

jako malo u odnosu na količinu sranja koja su tu bila na gomili celu noć i dan pre toga...  pa još da mi objasne kako se Irinej u usta ne uzima nego se bezpogovorno poštuje i sluša...  ajde molim te... slabo je ono, kako treba da se tema zasere i namaže jel te....  samo mi krivo što @Barracuda, @Xpert @Baros @threepwood i moraju da čiste brljotinje i svinjarije... al jebi ga na dogmu crkvenu u 21. veku ne sme se ćutati, pa makar ga Pančev opet metao po sred gola, a Milojko pijani plakao kao malo dete. 

Na živac mi baš ide taj stav: nema veze šta se radi I KO RADI I KO SE MUVA OKO KLUBA I TRIBINA I ŠTA SE OKO I NA STADIONU RADI... jebeš sve to... ja sam došao da gledam fudbal...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, fancy said:

Ko je bio na Radničkim sportskim igrama u Čanju ni pakao mu neće teško pasti...

 

dvajes-trijes dana "orgijanja" po adi Bojani... i nekako se zadesi da nemam para, a matorci mi u Sutomoru... pa da se ogrebem za neku kintu da imam za  prevoz kući... i kao ajde neki dan da ostanem idemo sutra  u Čanj lepa plaža i to sve...  nervni slom sam taj dan preživeo.  na skali od 1-10  loše mi je bilo 16.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, fancy said:

Ko je bio na Radničkim sportskim igrama u Čanju ni pakao mu neće teško pasti...

Ne nisam učestvovao, svratio da pokupim ribu pre 20ak godina...nisam je našao 😞

Sent from my SM-N950F using...
 

Nadam se da si je našao posle. Radnicke igre su prava stvar. Nešto slično i dan danas postoji: https://www.facebook.com/RSIK-ČANJ-radničke-sportske-igre-komunalaca-Yugoslavije-211748895531848/ Sve pohvale za komunalce.

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...