Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts



...
[mention=230]fancy[/mention] to je do Tapatalk-a. Shareovanje bez TT radi kako treba do samog posta kao sto mozes da vidis (nije pocetak teme nego tvoj post, sa preview-om):
...


Ma znam, provalih, nego se kod pejstovanja linka na post uvek najpre vidi starter topika ni kriv ni dužan (link radi ok!).- to me malo zbunilo pa sam eksperimentisao i zaključio da je ipak najbolje uzeti link posta i napraviti mu [ URL ] omotač [emoji41]
Nevermind, bitno da radi..[emoji106]

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fancy said:

 

 

A jebiga, tek sam sad provalio :ajme: da ne radi opcija linkovanja posta ni iz Tapatalka ni iz browsera - inače iz URLa u spoileru se vidi da se odnosi na post #entry92188 u kafani, ali kako je link na post ubačen iz Tapatalka (Share url), ignoriše se...evo šta je trebalo da bude u Spoileru, sada je postavljen link preko browsera kompa:

 

Dakle, ljubimci, živina, prasad, ima nas raznih...

 

Click here... Ovo bi trebalo da bude link na post 92188

 

Edit: I iz browsera na telefonu radi, Tapatalk i dalje odbija da sarađuje...

 

 

Zbog ovog linka povlacim plusic koji si dobio. Mi ovo ne radimo. :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Moze li mi neko pomoci? Ne mogu da pristupim nalogu pre kompjutera, kad zatrazim da mi sistem posalje na mejl kod za aktivaciju/pristup ne desava se nista? Hvala

Slicni porblemi:

1) Postovi se ne submituju na server in-time

2) Dupliraju se postovi, ako 2 puta kliknes submit button. Ako je moguce dozvoliti samo jedan click

3) Da li je moguce da smo vec preopteretili server(puno nas je) mashala.

Pozz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...

 

Napisao sam na Gastronomiji / Kulinarstvu post i okacio dva priloga o kineskim nudlama od cvekle i spanaca - pa je to neko obrisao?

 

Ne znam cime sam zasluzio tu moderatorsku intervenciju - kad je topik predvidjen za takve upise?

:classic_wacko:

 

...

Edited by Kinik
Link to comment
Share on other sites

Probajte incognito mod u browser-u i ako opet ne ide kako treba javite... 

 

@bosMan_jr proveri spam folder ili druge tabove u gmail-u (tipa: Social - ako ga imas). 

@mrd nije bilo slicnih prijava do sada. Resenje: nemoj 2 puta da kliknes na submit button. 😄 Forum radi bez problema i u ovim vecernjim casovima... 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, MetalHead said:

Probajte incognito mod u browser-u i ako opet ne ide kako treba javite... 

 

@bosMan_jr proveri spam folder ili druge tabove u gmail-u (tipa: Social - ako ga imas). 

@mrd nije bilo slicnih prijava do sada. Resenje: nemoj 2 puta da kliknes na submit button. 😄 Forum radi bez problema i u ovim vecernjim casovima... 

Ne desava se meni, ali sam primetio "par" puta znaci ne mnogo, da psteri postuju 2, ili vise postova. 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2019 at 5:50 AM, A sad said:

Yossarian nikad nije bio mod, ne znam odakle vam to. 

Mogu da se zakunem da je Yossarian bio prikazan kao Mod. Jedan od clanova mu je na tome (sarkasticno) i cestitao, zato sam i pogledao.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, GlennGould said:

Ne sećam se. Siguran sam da nije.

 

BTW, @yossarian gde si - šta radiš?

 

Verujuci svojim ocima, on je bio na listi Mods. Tada je neko rekao , mozda Baracuda, "ima nas samo 5 na gornjim forumima a troje je odsutno".

Vidite vi te vase interne stvari.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, GlennGould said:

Nemamo mi šta da gledamo. 

Ti ako si i dalje ubeđen da je dotični bio deo Mod tima Vox-a, ja ti tu ne mogu pomoći. Pozz

Iz posta jednog clana. Na osnovu toga sam i pogledao. Yossarian  je bio prikazan kao Mod.

 

June 20, 8:50am:

 

Nisam znao da si postao moderator. Cestitam! Aj' se izljubimo … cmok, cmok, cmok.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Yoyogi said:

Iz posta jednog clana. Na osnovu toga sam i pogledao. Yossarian  je bio prikazan kao Mod.

 

June 20, 8:50am:

 

Nisam znao da si postao moderator. Cestitam! Aj' se izljubimo … cmok, cmok, cmok.

 

Nisi mogao da vidis kad on nikad nije bio mod.

 

Citiras Denisov odgovor njemu koji je sarkastican. Yosarian pise da nema smisla pisati o prostituciji, a ovaj mu odgovara nisam znao da si mod. I ti si na osnovu tog dialoga zakljucio da je on mod? Jbg pogresno si zakljucio. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Yoyogi said:

Iz posta jednog clana. Na osnovu toga sam i pogledao. Yossarian  je bio prikazan kao Mod.

 

June 20, 8:50am:

 

Nisam znao da si postao moderator. Cestitam! Aj' se izljubimo … cmok, cmok, cmok.

 

Post je sledeci:

 

Ni ja se ne secam da je ikada bio mod, nemam ga nigde u "tefteru" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, A sad said:

 

Nisi mogao da vidis kad on nikad nije bio mod.

 

Citiras Denisov odgovor njemu koji je sarkastican. Yosarian pise da nema smisla pisati o prostituciji, a ovaj mu odgovara nisam znao da si mod. I ti si na osnovu tog dialoga zakljucio da je on mod? Jbg pogresno si zakljucio. 

 

Terajmo mak na konac, cim sam video taj post otisao sam da vidim "Staff" i Yossarian je bio kao Mod.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

@Yoyogi, druze, zabagovao si... 🙂

 

Jedino ako je neko bez mog znanja to uradio, ali opet imamo mesto gde komuniciramo o tome, tako da je nemoguce da se desilo da je bio mod a da ni ja niti iko drugi o tome zna bilo sta... 🙂 

Pa dobro, treba da budem pazljiviji i da uzmem screen shots, ako se nekada opet budem bunio.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Yoyogi said:

Pa dobro, treba da budem pazljiviji i da uzmem screen shots, ako se nekada opet budem bunio.

 

A sta ti zapravo hoces da kazes? Da smo se urotili i izbacili ga iz mod tima? 

 

Da li si siguran da ne postoji sansa da si pogresio? Zasto ne pronadjes neku njegovu moderatorsku objavu i tako nas demantujes? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, A sad said:

 

A sta ti zapravo hoces da kazes? Da smo se urotili i izbacili ga iz mod tima? 

 

Da li si siguran da ne postoji sansa da si pogresio? Zasto ne pronadjes neku njegovu moderatorsku objavu i tako nas demantujes? 

 

Nista od toga. Jedino da sam imao screenshot gde je on bio listed kao Mod. Treba li da ih pravim svaki dan pa sutra kada mi kazete da neko nije bio Mod da prilozim?

 

A, nije sansa, da sam ja video da je on Mod a da vi ne znate da je tako bilo? Neki od vas ne znaju. Sta da ga je Baracuda proglasio kao Moda a njega  nema ga danima? Kakve sam ja to iluzije imao?

Ne bi mi palo na pamet out of the blue

 

Ako odemo na Yossariana, great poster, great character. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...