Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

7 hours ago, Yoyogi said:

Od kada ste presli na novi server, vise nema poruke "This site poses a risk for our company".

Do sada nisam mogao da udjem na sajt sa firmine mreze.

 

Vervatno zato sto firmin proxy vidi da je stari forum bio na shared hostingu sa ko zna cime jos... sada toga nema 🙂 neverovatno koliko benefita ima prelazak na VPS ili bilo koji drugi vid hostinga koji nije shared. 

Link to comment
Share on other sites

U vezi banovanja na vise dana 10+.pa imamo evo i na 30+ ne znam zasto bi se neko uopste vracao na forum posle 30 dana banovanja?

Mislim da je 10 dana optimalna mera za bilo koju vrstu bana. Taman se u tih nekoliko dana premisljas, osecs nervozno jer ne mozes da pises a imas sta da napises, i naravno da ces revidirati svoje misljenje u vezi pisanja. Ova banovanja na 10+ dana, covek se vec ohladi, i ne interesuje ga previse forum, pogotovo posle 20 ili 30 dana, i zaboravi da forum postoji, pronasao je vec neki drugi, i tako dalje i tako dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, slavisa said:

U vezi banovanja na vise dana 10+.pa imamo evo i na 30+ ne znam zasto bi se neko uopste vracao na forum posle 30 dana banovanja?

Mislim da je 10 dana optimalna mera za bilo koju vrstu bana. Taman se u tih nekoliko dana premisljas, osecs nervozno jer ne mozes da pises a imas sta da napises, i naravno da ces revidirati svoje misljenje u vezi pisanja. Ova banovanja na 10+ dana, covek se vec ohladi, i ne interesuje ga previse forum, pogotovo posle 20 ili 30 dana, i zaboravi da forum postoji, pronasao je vec neki drugi, i tako dalje i tako dalje.

 

Kad bi znao cega se sve moderatori nacitaju i sta sklone zbog mira u kuci - ni 2 godine ti ne bi bilo malo.

Pogotovo medjusobna tuzakanja forumasa - e, to je rudnik psihologije..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

Kad bi znao cega se sve moderatori nacitaju i sta sklone zbog mira u kuci - ni 2 godine ti ne bi bilo malo.

Pogotovo medjusobna tuzakanja forumasa - e, to je rudnik psihologije..

 

Cekaj, moderacija tebi prenosi sadrzaje reporta?

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Ne, neka hvala, imao sam pacijente na drugom forumu.

 

Znaci, samo nagadjas, izmisljas. Dobro je onda, to je bolje od alternative.

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

Ne, nego znam do kojih granica mogu neki diskutanti da idu u medjusobnom prijavljivanju, a da javno glume nevinasca.

Ima ih i ovde prijavljenih - znaju me, al` znam i ja njih.

Veruj mi da si mi drazi protivnik u debati od njih - s` tobom je posteno.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li banovani forumasi/ce imaju mogucnost pristupa forumu?
Mogu li da ga bar citaju?

 

Imaju. Sve zavisi kako su banovani. Postoji opcija da se zabrani samo postovanje i opcija zabrane pristupa sajtu, pa zavisi od toga sta je moderator kliknuo. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, A sad said:

 

Imaju. Sve zavisi kako su banovani. Postoji opcija da se zabrani samo postovanje i opcija zabrane pristupa sajtu, pa zavisi od toga sta je moderator kliknuo. 

Zbog toga sam i pitao.

Moje misljenje je da je zabrana post-ovanja sasvim dovoljna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...