Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

2 hours ago, Baby said:

Imam gotovo pri svakom kliktanju gresku koju prijavljuje, "error 523" 

 

Moguce da nije bio server dostupan a onda "security proxy" kroz koji prolazimo izbacuje tu gresku. Jel ovako nesto:

 

Error 523 Origin Is Unreachable - Fix it now!

 

Provericu za mailove...  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2020 at 11:10 PM, uini said:

valjda sam pogodio mesto 

 

@freethrowkaže :

"ako te ne mrzi prenesi na forumu da ne radi slanje aktivacionih mailova za nove naloge, a ni za resetovanje passworda" 

 

On 5/27/2020 at 11:50 PM, marejosip said:

Moj prijatelj je isto pre par dana hteo da se registruje, a nikako da mu stigne mejl. Kontao sam da je on nesto lose uradio, al evo ako jos neko ima problem izgleda da nije do njega.

 

10 hours ago, marejosip said:

 

@MetalHead zna li se sta se desava? I dalje mu nista ne stize.

 

9 hours ago, Klotzen said:

to je bio problem i na starom forumu. izgleda da "virus" prati članove : ) . Ja kad god sam pokušao da resetujem password na starom forumu nikad mi nije stizao mail.

 

7 hours ago, Plavi Golub said:


neka pogleda u svoj spam folder.

 

7 hours ago, marejosip said:

 

Nije tu, pitao sam ga, a javilo se jos par clanova sa istim problemom, tako da izgleda da je neki veci problem u pitanju.

 

 

Izgleda da postoji neki problem (no shit Sherlock!), vidim da u poslednje 3 nedelje niko nije uspeo da se registruje a bilo je ljudi koji cekaju aktivaciju. 

Kontaktiracu hosting da vidim da li oni vise nesto. 

 

Ako znate ko treba da se aktivira, dajte mi username ili email koji je koriscen pa cu rucno aktivirati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2020 at 10:39 PM, MetalHead said:

 

Izgleda da postoji neki problem (no shit Sherlock!), vidim da u poslednje 3 nedelje niko nije uspeo da se registruje a bilo je ljudi koji cekaju aktivaciju. 

Kontaktiracu hosting da vidim da li oni vise nesto. 

 

Ako znate ko treba da se aktivira, dajte mi username ili email koji je koriscen pa cu rucno aktivirati. 

 

 

Reseno ovo sa mailovima, ponovo sam poslao verifikacioni mail onima koji su se registrovali u poslednjih mesec i nesto dana... 

 

 

On 5/30/2020 at 12:07 AM, Devojka Luke Razića said:

Ne znam da li je do mog laptopa ili je bag..

 

Kad pokušam da otvorim Tviter status u nekom postu izlazi ova poruka "twitter.com refused to connect".

Ne znam sta da ti kazem za ovo... da li ti isto radi i u incognito modu? Da li imas twitter nalog i da li stoji ulogovan? 

Link to comment
Share on other sites

Počele odjednom da mi stižu notifikacije kad neko postuje u temama koje pratim. Otišao u notification settings, pod Method to use for content I follow automatically stoji Do not send me notifications.

 

Dole u listi stvari za koje želim da mi stižu notifikacije ne mogu ništa da promenim jer stoji da je administrator to onemogućio.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Hi Laki John Terry,

We have detected 3 failed log in attempts to your account from Niš, Nisava.

If this wasn't you, someone else may be trying to access your account. These log in attempts were unsuccessful. You may however want to change your password for greater security, especially if you use the same password on other websites.

If this was you, you can safely ignore this email and you will be able to sign in again at 02/21/2020 09:38 AM.

 

Ovo mi je sad stiglo. I sad, ne brine me to, vec datum. Ovo bre bilo pre tri i po meseca. O cemu je rec? Inace, secam se da sam ja pokusavao da se logujem i gresio lozinke.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, djole said:

Počele odjednom da mi stižu notifikacije kad neko postuje u temama koje pratim. Otišao u notification settings, pod Method to use for content I follow automatically stoji Do not send me notifications.

 

Dole u listi stvari za koje želim da mi stižu notifikacije ne mogu ništa da promenim jer stoji da je administrator to onemogućio.

 

Pogledaj u prozoru za postovanje dole levo, ja vidim dva slidera Notify me of replies i Hide. Mozda si prvi nehoticno aktivirao.

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

Prvo, izgleda da je poletelo dosta starih mailova koji su cekali da budu poslati dok mail funkcija nije dobro radila. 

 

Drugo, gledao sam da smanjim broj mailova koji se salju, onemogucio sam slanje mail notifikacija za sve i svasta ali nisam isao toliko daleko da override-ujem podesavanja postojecim korisnicima. Ako neko prima ove mail notifikacije, a ne zeli vise da ih prima, javite mi pa da podesim. Ili mogu svima da ukinem (sto cu mozda i uraditi ako vidimo da pravi problem). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Plavi Golub said:

 

Pogledaj u prozoru za postovanje dole levo, ja vidim dva slidera Notify me of replies i Hide. Mozda si prvi nehoticno aktivirao.

To što pominješ su podešavanja vezana samo za taj post koji se trenutno piše, ja govorim o generalnim podešavanjima.

 

8 minutes ago, MetalHead said:

Prvo, izgleda da je poletelo dosta starih mailova koji su cekali da budu poslati dok mail funkcija nije dobro radila. 

 

Drugo, gledao sam da smanjim broj mailova koji se salju, onemogucio sam slanje mail notifikacija za sve i svasta ali nisam isao toliko daleko da override-ujem podesavanja postojecim korisnicima. Ako neko prima ove mail notifikacije, a ne zeli vise da ih prima, javite mi pa da podesim. Ili mogu svima da ukinem (sto cu mozda i uraditi ako vidimo da pravi problem). 

 

 

Možda si nehotice onemogućio i podešavanja vezano za notifikacije na forumu, a negde usput su se ona vratila na default, pa ja sada ne mogu da ih menjam?

 

p.s. Nestade mi prethodni post kao i tema za Bagove.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

 

Hteo sam da prebacim i odjednom tema nestala... nije mi jasno sta se desilo. 

 

Izgleda mi kao da si ih spojio u jednu, tj. ovu Moderacija?

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne mogu da povratim akciju... morace rucno da se splituju postovi sto niti bih ja da se smaram niti cu da cimam nekog od moderatora da to uradi za ovih 77 strana... 😞 

 

Zakljucacu ovu temu pa cemo otvoriti dve nove. 😞

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...