Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts


 
U prevodu - vrcavima kojima je cilj forumasenja trolovanje, provociranje i razvodnjavanje svake diskusije koja im nije po volji na topicima koji ih zanimaju (ili ne zanimaju [emoji6] ) ce biti upozoravani i sankcionisani i brisace im se postovi za koje moderacija proceni da mogu dovesti do nezeljenih diskusija i sukoba, cak i ako su ti postovi gledano izolovano u skladu sa pravilnikom.


Upravo sve ono što radi, recimo, mrd.

Ne postoji nijedan forumaš (slagao se s mišljenjem ili ne) koji više odgovara ovom opisu.
Samo da se ogradim- ne prizivam nikakvo banovanje, samo ukazujem na izvesnu nedoslednost.
Inače, zaista se iznivelisao nivo diskusija, postavio se određeni standard za sve i daleko je manje besmislenih rasprava nego s početka nastanka foruma. To uvek treba pozdraviti.
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, melankolic said:


 daleko je manje besmislenih rasprava nego s početka nastanka foruma.

 

 

rasprave su obicno besmislene zbog toga bi forumasi trebalo sami  da se zaustave u nekom trenutku

i to najcesce onda kada napisu odgovarajuce efektan post kojim se svaka besmislena rasprava zavrsava..onaj ko nastavi da bushi po takvom postu, znaci nema meru.

zar da moderacija mora da zaustavi nagon za sto besmisleniju i sto dugotrajniju raspravu...

 

mozda nisi video ... sa prethodnih strana (iako sam ja to shvatila kao salu i bilo mi smesno,

ali onda kada se pretera nije vise smesno, samo sluzi za nevericu sto sala uopste nije sala vec bespotrebna gnjavaza)

 

On 8/6/2019 at 8:36 PM, Eddard said:

Odavno ne videh besmisleniju raspravu na forumu, a konkurencija je poveća... 😒 

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, melankolic said:

 


Upravo sve ono što radi, recimo, mrd.

Ne postoji nijedan forumaš (slagao se s mišljenjem ili ne) koji više odgovara ovom opisu.
Samo da se ogradim- ne prizivam nikakvo banovanje, samo ukazujem na izvesnu nedoslednost.
Inače, zaista se iznivelisao nivo diskusija, postavio se određeni standard za sve i daleko je manje besmislenih rasprava nego s početka nastanka foruma. To uvek treba pozdraviti.

 

 

Kolege koje moderisu ovaj deo foruma mislim da rade dobar posao.

 

Kada bi bilo manje diskutanata koji koriste ad hominem napade u zapaljivim diskusijama, bilo bi jos bolje.

 

U svakom slucaju, dogovorili smo se da to necemo tolerisati, ako postoji odredjena nedoslednost u primenjivanju tih arsina, posledice su toga sto je vreme odmora, pa ljudi ne reaguju na vreme, nikako nekog licnog animoziteta ili protekcije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje. Da li je toliko teško da se u pisanju postova ispoštuju osnove gramatike srpskog jezika i da se nazivi svih naroda i svih država pišu velikim slovom a ne samo selektivno kako se kome prohte? Dakle, ako želim da pokažem da mi se neka država ne sviđa ili ću je nazvati nekim neukusnim nadimkom ili ću naziv države napisati malim slovom... Svojevremeno mi je prepravljen post (s pravom) gde sam ime države Albanija napisao malim slovom, sad vidim da je to u slučaju Rusije i Srbije dozvoljeno, pa rekoh da malo skrenem pažnju...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pitanje po pitanju spojlera i parsera koji prikazuje post. Desilo mi se da sam kreirao nezavisno vise spoilera, ali su mi se kod parsiranja posta ugnezdili u stablo. Posle toga nisam mogao vise da editujem post i formatram text na zeljeni nacin.

Svaka ideja ce mi pomoci.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mrd said:

Pitanje po pitanju spojlera i parsera koji prikazuje post. Desilo mi se da sam kreirao nezavisno vise spoilera, ali su mi se kod parsiranja posta ugnezdili u stablo. Posle toga nisam mogao vise da editujem post i formatram text na zeljeni nacin.

Svaka ideja ce mi pomoci.

Hvala.

Obrisi post, pa udri ponovo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Amigo said:

Dokle ce Kinik da obesmisljava teme i da se bezbroj puta javlja pisuci jedno te isto.

Tema Proizvodnja u SFRJ je skolski primjer.

Nemoj tako. Jedan ga nazva "Gospodin Kinik", kao kada je Dusan Mihajlovic, tada ministar policije, onu barabu nazvao "Gospodin Legija".

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Amigo said:

Dokle ce Kinik da obesmisljava teme i da se bezbroj puta javlja pisuci jedno te isto.

Tema Proizvodnja u SFRJ je skolski primjer.

Kinik tvrdi da je tema besmislena, da pricamo o proizvodnji u Ex-Yu kao da to nema veze sa politickom stuacijom. Ja se slazem s njim. Ako hocete da se bavite proizvodima u ex-Yu sa nekom nostalgijom, ok, ali nemoj da to pravimo kao da je ekonomija u ex-YU bila nesto napredna.

On ne obesmisljava temu, tema je besmislica, on samo komentarise na srz teme. Nista nije rekao sto nije tacno, koliko god vam se ne dopada.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2019 at 3:20 PM, Azazelkg said:

Jedno pitanje. Da li je toliko teško da se u pisanju postova ispoštuju osnove gramatike srpskog jezika i da se nazivi svih naroda i svih država pišu velikim slovom a ne samo selektivno kako se kome prohte? Dakle, ako želim da pokažem da mi se neka država ne sviđa ili ću je nazvati nekim neukusnim nadimkom ili ću naziv države napisati malim slovom... Svojevremeno mi je prepravljen post (s pravom) gde sam ime države Albanija napisao malim slovom, sad vidim da je to u slučaju Rusije i Srbije dozvoljeno, pa rekoh da malo skrenem pažnju...

Opet nervoza zbog drzava, patriJotska posla ,,,,,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Foster said:

Opet nervoza zbog drzava, patriJotska posla ,,,,,

Nema nervoze, baš naprotiv... Ispada da je teško poštovati svoju državu ni manje ni više nego onako kako se i druge države poštuju. To samo ne razumem.... A i do opšte kulture i pismenosti je.... Cenim da nismo deca pa da prosipamo prizemne fore kao da smo na velikom odmoru... P.S. ne kaže se patriJotska, nego patriotska 😉...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Azazelkg said:

Nema nervoze, baš naprotiv... Ispada da je teško poštovati svoju državu ni manje ni više nego onako kako se i druge države poštuju. To samo ne razumem.... A i do opšte kulture i pismenosti je.... Cenim da nismo deca pa da prosipamo prizemne fore kao da smo na velikom odmoru... P.S. ne kaže se patriJotska, nego patriotska 😉...

Iskreno receno, hebe mi se i za patriJote i za patriote, narodne junake, narodne heroje i ostale epske budalastine.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@John Dies at the End a ne oni koji imaju warn ne mogu... 

Salu na stranu imas "click to choose files" link pri dnu editora, isto kao i na desktop verziji. Meni Android daje da biram da li hocu Cameru, Documents i jos nesto... izaberem Documents, pa onda Images... i tako dalje... kad izaberem sliku on je uploaduje u editor. 

 

Mozda si ti dosao do limita od 50MB pa vise nece?

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...