Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Nina Stojanovic je u glavnom zrebu. Jovana Jaksic (sada Jovic) je igrala kvalifikacije, ne znam sta je sa Ivanom Jorovic. Aleksandra bas ubedljivo izgubila, nije cak bio ni mec u njenom stilu sa mnogo brejkova i dugih gemova. Kod Olge je pozitivna stvar da je danas samo 2 puta izgubila servis, valjda je to najava nekog trenda. Nadam se da ce imati dobar zreb na startu AO, pa da mozda uradi nesto vise.

 

Bravo za Viktora, iznenadjujuce laka pobeda, vidim da je vezao cak 8 uzastopnih gemova krajem prvog seta i pocetkom drugog, to ne lici na njega. Imamo sada selektora na ATP Kupu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Boxy said:

Ne znam da li je Masu bio sa Timom ovih nedelja, a drugo, mislim da nema sanse da ga Australijanci puste i da se ovi samo nadaju.

 

Uh, to bi baš bio plus za Đokovića.

Jasno je da je Tim postao ozbiljnija pretnja za Đokovića na hardu nego za Nadala na šljaci.

Link to comment
Share on other sites

Valjda je sa Sandgrenom slučaj kao sa Perom i Džumhurom ranije.

Deluje da će biti skandala oko testova opet.

 

Inače je stvarno nezgodno tražiti od ljudi u timu koji ne uđu u onaj izuzetak da ne napuštaju sobu 14 dana, ali baš nijednom. Verujem da bi dosta njih postupilo kao Moja.

Link to comment
Share on other sites

Ja joj od srca zelim da uzme taj jos jedan GS i da se vec jednom penzionise:thumbup:

Suprug nije sa njima? 

Serena je starija od Rodzera, ima vise GS titula, dete, muza i za razliku od njega i dalje ima volju da igra  :Hail:spremna je na ovoliku zrtvu zarad istorije i jos jednog rekorda :Hail:

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...