Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Quote

Victoria's Police Minister has suggested Australian Open tennis players may have been feeding mice in their quarantine hotel rooms after one player complained on social media about a rodent in her accommodation.

:twak::twak::twak:

ovim u Australiji totalno sprzen mozak (da li coronom ili je ozonska rupa prevelika...)

sad je Putinceva kriva jer je hranila miseve?!?!?!?

Quote

Minister Lisa Neville, who is overseeing Victoria's quarantine system, did not name any tennis players specifically but indicated the government suspects some people may have been feeding a mouse.

"As I understand there may have been some feeding going on," Ms Neville said on Wednesday morning.

"We did firstly move the particular tennis player the other day."

Ms Neville said players in hard lockdown needed to take responsibility for maintaining the cleanliness in their rooms.

"Every tennis player needs to clean their own room and change their own beds if they want that," she said.

"We will keep doing pest control if we need to, but hopefully that pest control work that was done this week will have fixed the problem."

https://www.theage.com.au/sport/tennis/hard-times-for-athletes-spanish-star-bautista-agut-apologises-for-quarantine-outburst-20210120-p56vf3.html?utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1611111351

 

 

a i ovaj posle kategoricnog NE kao da je malo razmislio o nekim Novakovim idejama:

Quote

Victorian Premier Daniel Andrews suggested on Tuesday morning that some of the 72 players confined to their hotel rooms after being deemed close contacts of COVID-19 cases could be released early, because of news that several positive cases had been reclassified.

But the state's Chief Health Officer, Brett Sutton, threw cold water on that speculation later in the day. "As yet, none of the three affected flights have been cleared as a result of the two reclassified cases," he said.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stray_cat said:

Nije baš vezano za temu, a i jeste, AO 2022 ne znam da l' će na istu foru uspeti da ih savataju...

 

Na "biće dobro majke mi" neće sigurno moći da navataju nikoga. Moguće da će igrači tražiti pismene garancije/ugovore koje će moći da iskoriste na sudu, pa ako se ponovi ovaj cirkus, da mogu da tuže negde nekog nekom.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milica said:

Zbog mogucnosti totalne fizicke izolacije (ostrvo na kraj sveta) upali su u zamku iz koje ne znam kako ce se izvaci.. Ali svoje ljude da ne primis nazad😬 uredjena zemlja Australija :classic_blink: kako neko ranije rece i pljunu na Srbiju :thumbup:

 

Australija je uredjena zemlja u odnosu na Srbiju, ne mogu da se porede, ali kapiram da iz Italije to drugacije izgleda...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Milica said:

Sta znaci normalan zivot? Izolacija od ostatka sveta je za tebe normalan zivot? 

Sta smo po tebi to mi slobodoumni i pametni trebalo da uradimo, a sto nisu recimo uradili Nemci, da ne pominjem moje Italijane, pa da obuzdamo ovo cudo? 

 

Kakva crna izolacija od ostatka sveta? Kada se svi vakcinisu, za ulazak u zemlju potvrda o vakcinaciji (sto ce biti potrebno za putovanje u svakom slucaju) i potpuno normalan zivot.

 

A ovo sto ne primaju svoje ljude dok se ne zavrsi ovaj period je potpuno razumno i normalno.

 

I normalni ljudi nisu srecni zbog toga, ali razumeju. To sto se ocigledno citaju postovi budala i fanatika pa je utisak da je drugacije da bi potkrepili sopstveno misljenje - vas izbor.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Intervju s Taro Danielom:

https://nochallengesremaining.podbean.com/e/episode-289-locked-inside-with-taro-daniel/

 

3. dana karantina, pre nego sto je dobio dodatne spravice za treniranje. potvrdjuje da nije jasno predoceno igracima da bi moglo da se desi da ceo avion ide u karantin ako neko bude pozitivan.

 

bas zanimljiv intervju.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Milica said:

I sta su joj uradili? Izvinula se i rekla necu vise nikad i sve Ok :lol_2:

A nije stvar u tome, nego što je istog dana održala propoved zatvorenim kolegama kako treba da se žrtvuju za opštu dobrobit i kako karantin nije ništa strašno, a odmah posle toga izađe i ide okolo bez maske :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

Razumela sam to alcesta, ali mene zanima ako im je sve tako strogo i kontrolisano kako je moguce da neko prekrsi meru i ne bude sankcionisan? Dovoljno je izvinjenje? Pa onda ovi treba da kazu izvinjavamo se sto smo doputovali avionom u kom je bio jedan zarazeni putnik i necemo to ponoviti i da izadju iz karantina. Ne? 

3 minutes ago, wwww said:

eto, menjaju pravila svaki cas.

👎

Nece ovo biti odigrano, samo se brinem za povratak tih jadnih ljudi.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

eto, menjaju pravila svaki cas.

👎

To je već bezobrazluk. Sad kad ste već tu i nemate izbora, sad možemo da radimo kako nama odgovara a ne kako smo se dogovorili, i stavićemo vas pred svršen čin jer vi ionako nemate kuda.

 

3 minutes ago, Milica said:

Razumela sam to alcesta, ali mene zanima ako im je sve tako strogo i kontrolisano kako je moguce da neko prekrsi meru i ne bude sankcionisan? Dovoljno je izvinjenje? Pa onda ovi treba da kazu izvinjavamo se sto smo doputovali avionom u kom je bio jedan zarazeni putnik i necemo to ponoviti i da izadju iz karantina. Ne? 

Pa ne znamo hoće li biti sankcionisana, verovatno će da plati neku kaznu sad kad je prekršaj dokumentovan, ali to i nije bitno, za nju to nije nikakav iznos sigurno. A da se izvinjava i treba, ali kolegama koje pravi majmunima.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, We lose every week said:

 

Pih...na kraju će biti da je Federer najbolje prošao na AO  :innocent:

jeste, jos ni jedan od glavnih konkurenata sigurno nece osvojiti 🏆

win - win - win situacija za njega

 

ispravka: ako Rafa ne osvoji ATPCup i AO onda ga Novak definitvno prestize  u sedmicama na #1 tako da je ipak win-win-loss situacija

 

jos jedna korekcija: u tom slucaju bi ATP mogao da se umesa i retroaktivno zamrzne renking od posle WTF, pa ga onda ni NOvak ne bi pretekao u sedmicama na #1

dakle, ipak  win - win - win situacija za njega

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...