Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Ja sam napisala da je to najveci problem, sto im nije saopsteno na vreme da ako jedna osoba bude pozitivna u avionu, onda ide ceo avion u strogi karantin. Doduse, onaj jedan igrac je rekao da je to bilo saopsteno na nekom telefonskom razgovoru gde se malo igraca ukljucilo, ali u svakom slucaju su to morali napisemno da im dostave.

 

Nikad nisam rekla da su Djokovicevi zahtevi nerazumni, samo sam rekla da je licemerno, jer ako postavis neke zahteve, onda se ocekuje da ako vlast ne ispuni te zahteve, stupas u strajk, primenjujes neke kontramere, a njegova ce biti trening i uzivanje na terasi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

da su kompaktni kao sto nisu ovo izivljavanje bi trebali bojkotovati.ok , doslu smo, odsedecemo u gulagu i vratite nas nazad , placam povratnu kartu sam .....

 

ne razumem zasto ovi koji su vec bili pozitivni came po strogom karantinu .koga oni ugrozavaju ?????

Edited by vanjabarsa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Ja sam napisala da je to najveci problem, sto im nije saopsteno na vreme da ako jedna osoba bude pozitivna u avionu, onda ide ceo avion u strogi karantin. Doduse, onaj jedan igrac je rekao da je to bilo saopsteno na nekom telefonskom razgovoru gde se malo igraca ukljucilo, ali u svakom slucaju su to morali napisemno da im dostave.

 

Nikad nisam rekla da su Djokovicevi zahtevi nerazumni, samo sam rekla da je licemerno, jer ako postavis neke zahteve, onda se ocekuje da ako vlast ne ispuni te zahteve, stupas u strajk, primenjujes neke kontramere, a njegova ce biti trening i uzivanje na terasi.

a zasto bi to radio? pa nije ni on bas tolika budala! on ce da se zrtvuje, a Wawrinka ce da podbada i uziva u svom luksuznom apartmanu, Kevin s 6 pratilaca (ukljucujuci dadilju) takodje, Svarcman s devojkom (koliko li on clanova tima ima s sobom?), PC boli uvo za igrace koje predstavljaju, kao i ATP&WTA.

 

da sam na njegovom mestu trazila bih da se javi taj koji je preneo sadrzaj pisma spanskim novinarima (a dogovorili su se da sadrzaj telekonferencije ostane tajan), pa bih ga poslala u tri lepe.

 

ja odavno tvrdim da on treba da se mane corava posla i misli samo na sebe. ima previse onih koji su nezahvalni, dzabe trosi energiju i zivce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

a zasto bi to radio? pa nije ni on bas tolika budala! on ce da se zrtvuje, a Wawrinka ce da podbada i uziva u svom luksuznom apartmanu, Kevin s 6 pratilaca (ukljucujuci dadilju) takodje, Svarcman s devojkom (koliko li on clanova tima ima s sobom?), PC boli uvo za igrace koje predstavljaju, kao i ATP&WTA.

 

da sam na njegovom mestu trazila bih da se javi taj koji je preneo sadrzaj pisma spanskim novinarima (a dogovorili su se da sadrzaj telekonferencije ostane tajan), pa bih ga poslala u tri lepe.

 

ja odavno tvrdim da on treba da se mane corava posla i misli samo na sebe. ima previse onih koji su nezahvalni, dzabe trosi energiju i zivce.

 

A zasto je onda uopste pisao pismo, zasto se pravio pametan?

Ako je vec pisao pismo, onda je morao da prica sa ostalim igracima, da imaju neki plan kad im ovu kazu ne, jer su svi znali da ce to biti odgovor.

Uostalom, zar nisu silni igraci potpisali pristupnicu PTPA, sto nije organizovao njih i zasto nisu zapretili bojkotom? 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, wwww said:

Pa da su im jasno predocili sta ih ceka (ceo avion u karantin) ne bi ni bilo turnira jer tesko da bi iko od top igraca i isao u Australiju.

Jasno je da nisu znali, pitanje je samo da li im je organizator tvrdio da to nece tako biti u navedenom slucaju, a ako nije onda je pitanje da li su mogli da znaju? Kako je Australija restriktivna u resavanju epidemije i kako su postupali prethodno u istim slucajevima jasno je bilo za ocekivati da karantin bude punog obima.

 

Ovo je fijasko iz vise razloga, jer zbog sporta citaj para dozvoljavas nesto sto nisi svojim drzavljanima i potpuno mi je jasno sto se Australijanci ljute, nisu oni sedeli u kucama da bi ovi mogli da mlate lopticu, ali nije ni ok dovlaciti ljude na drugi kraj sveta da bi ih maltretirao jer ne umes da odustanes na vreme od necega sto u uslovima pandemije ne moze da prodje kako je zamisljeno bez problema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a kad pogledam ovaj skup iz pc :bik sa majorke u pravom smislu te reci, tupamaros.makica zna da komentarise sve i svasta a sad nema komentar, ajde pozitivan pa se mozda leci pa nema vreme ( kad bi se zahebavali).onog treceg zena ne pusta na turnir, pa majkumu nije mu valjda zabranila da nesto i kaze.onaj juznoafrikanac se siromah docepao neke funkcije pa izigrava ikebanu .

pa mogu makar poruku podrske da svrljnu, ne kosta nista, nece im ispasti ni pisljivi peni iz dzepa ....

moralne i ljudske gromade .:thumbdown:

Edited by vanjabarsa
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Problem je što nema solidarnosti dovoljno i nijedna organizacija ne može da okupi članove koji će da budu kao jedan u bojkotu ili bilo kom protestu. Tako da ne možeš u startu ničim da zapretiš, i to svi znaju. A to nije tako samo u tenisu, nažalost. Da ne pominjem kakvo je tek stanje u WTA, teniseri su perjanice solidarnosti u poređenju s teniserkama.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, We lose every week said:

Tema je postala gora od Tate sa košarke. Na Tati s košarke bar može da se nađe dobra zajebancija tu i tamo.

 

Nemoj da si na kraj srca... ja sam se bas lepo nasmejao na meme sto je postovao aloviti :classic_biggrin:

 

p.s. Mada mozda bi mogla Zoe da otvori ovde temu Mama

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

Kako mislis ima do WTA?

Zar nije bila cista sreca sto se tice pozitivnih rezultata i ko je bio u kom avionu?

Ima veze sa WTA koliko su cenjene teniserke pa i one iz vrha i kakve uslove za njih obezbede u odnosu na tenisere, mislila sam da o tome govoriš kad pominješ top tenisere i teniserke. 

 

@wwwwali kako ona ima problem pred njim jednim ali nema problem da to obznani na sve 4 strane sveta :smiley5:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Jbt, koliko je samo Djokovic omrazen. Ovo je ono, neki ultimejt level hejta. Mislis da ce za legendu sporta biti vise respekta, bar medju kolegama, ali ovo je bas totalno ludilo.😳 

Edited by Elias
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije on ni blizu toliko omražen kako se to predstavlja u medijima. Samo su ovi što su protiv njega najglasniji. Gomila igrača je tražila od njega da se opet kandiduje za PC pošto je izašao, i to nešto znači :wink2:

E sad, pametnije bi mu naravno bilo da sedi i ćuti kao kolege mu koje jesu u PC, ali i sam zna da jednostavno šta god uradi ili ne uradi, pljuvaće ga neko. Svetu se ne može ugoditi, a na njemu je da radi kako misli da je ispravno. Prozivali bi ga i da ne uradi ništa isto tako.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...