Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Neverovatno je cime se vi bavite. Sprdnjom i nipodastavanjem uspesnih sportista u Srbiji. Ako cemo tako, onda je lako osporiti bilo sta. Ako cemo tako, da li postoji i jedna jedina titula i uspeh Zvezde ili Partizana, obzirom da se njihovo postojanje bazira na nelojalnoj konkurenciji u odnosu na druge sportske faktore. Bukvalno su jedini konstantno i obilato gurani od drzave od svog nastajanja. I sta sad? To nisu uspesi?

 

Moramo da prihvatimo nas sport kao takav i da sebe postujemo. Ta poruka Delija Draganu Stojkovicu, Pixiju, je bruka i sramota. Poruka narkomana, lezilebovica i nacionalisticke stoke jednom od najvecih fudbalskih talenata ikada vidjenih u Srbiji.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

Neverovatno je cime se vi bavite. Sprdnjom i nipodastavanjem uspesnih sportista u Srbiji. Ako cemo tako, onda je lako osporiti bilo sta. Ako cemo tako, da li postoji i jedna jedina titula i uspeh Zvezde ili Partizana, obzirom da se njihovo postojanje bazira na nelojalnoj konkurenciji u odnosu na druge sportske faktore. Bukvalno su jedini konstantno i obilato gurani od drzave od svog nastajanja. I sta sad? To nisu uspesi?

 

Moramo da prihvatimo nas sport kao takav i da sebe postujemo. Ta poruka Delija Draganu Stojkovicu, Pixiju, je bruka i sramota. Poruka narkomana, lezilebovica i nacionalisticke stoke jednom od najvecih fudbalskih talenata ikada vidjenih u Srbiji.

Idemo dalje:

images?q=tbn:ANd9GcQ16vwNfI8gAr6sagAL0nY

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sam B said:

Ne razumemo se. Dao sam ti fer sansu. Vracas se na ignor listu i tu ces ostati trajno. Ne moras da se trudis da mi pises vise bilo sta. Svako dobro.

 

Nije tu problem u razumevanju, problem je u tome sto forumasa kojem odgovaras uopste ne interesuje sta bilo ko pise. Interesuje ga samo da napise ili okaci sliku koju je naumio, kao oni clanovi stranke sto im je posao da zalepe plakat preko plakata protivnicke stranke.

Uopste ne vidim svrhu u diskusiji sa takvim ponasanjem, pa makar i tata tema u pitanju. Jer, ova tema moze da sluzi za dokazivanje ko je koliko u pravu i ko je od klubova koliko gresan, sto ne bi smelo da se pise na regularnim temama.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Slušam Miloja u podcastu kod Luke i Kuzme...

 

Kaže da je imao duplo veću ponudu od Dinamo Moskve i 30% veću od originalne džvedžde, ali je želeo da igra za Partizan. Period poznatiji kao makabizacija srbske košarke, džakova para kod Dula, otimanja... padaju polako svi maderaški spinovi u vodu. 
 

Op, pade još jedna laž u vodu... kaže odnosi sa fmp dok je bio trener Budućnosti bili super, igrači se družili, lepa sporcka priča... dok se po direktivi pisalo o linču, dizala se frka, izmišljalo... 

Edited by kendrick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kendrick said:

Slušam Miloja u podcastu kod Luke i Kuzme...

 

Kaže da je imao duplo veću ponudu od Dinamo Moskve i 30% veću od originalne džvedžde, ali je želeo da igra za Partizan. Period poznatiji kao makabizacija srbske košarke, džakova para kod Dula, otimanja... padaju polako svi maderaški spinovi u vodu. 
 

Op, pade još jedna laž u vodu... kaže odnosi sa fmp dok je bio trener Budućnosti bili super, igrači se družili, lepa sporcka priča... dok se po direktivi pisalo o linču, dizala se frka, izmišljalo... 

 

Tegi, polako, ajmo u realnost.

 

Hoces da kazes da je Zvezda te sezone izdvajala vise novca od Partizana? Pa sto ne bi mogli da ponude 30% vise za jednog igraca imala je i tadasnja Zvezda neku lovu valjda koja je originalna isto koliko i sadasnja jer samo u tvom svetu nije. Svakako nijedne jedine sezone 90ih i 2000ih nije imala skuplji tim. Po prvi put tek da je bio znacajno skuplji je sezona 2015/2016.

 

Jedna lasta ne cini prolece, kao sto ni jedna izjava ne cini nista. Ukoliko zelimo dokazimo iz javnosti sigurno mogu da ti saljem puta 3 na tvoj jedan iz perioda "Makabizacije" ukoliko zelis da nastavimo.

 

Evo jedan na primer, kad Misko rece vau, a Pekovic inace veliki Partizanovac sve potvrdjuje.

 

 

I jel sad pada u vodu sto si napisao da maderaski spin dzakova para pada u vodu? Pa veci je ovo dokaz nego sto je Zvezda ponudila Miloju 30% vise u odnosu na Partizan, Partizan je tada igrao Evroligu i vece su sanse da zabodes bolji ugovor nakon Evrolige nego Evrokupa tako da tih 30% samo kratkorocno biti vece.

 

Ne razumem u cemu je problem da se Zvezda napise normalno i velikim slovom? Evo, Partizan, nije tesko. Ovako pises kao neke dete dzvezda ili fmp a odrastao si covek... I Fmp se takodje pise velikim slovom kao sto si napisao Buducnost na primer.

 

Igraci su se oduvek druzili nije nista novo rekao ne razumem sta hoces da izvuces iz toga sto si napisao. Moguce je da se nesto radilo po direktivi ali bez dokaza to ne moze da se tvrdi, ili moze, ali ispada neozbiljno. Cak je naglasio da prevashodno kriva liga pa i mediji.

Edited by 1945
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 1945 said:

Ne razumem u cemu je problem da se Zvezda napise normalno i velikim slovom? Evo, Partizan, nije tesko. Ovako pises kao neke dete dzvezda ili fmp a odrastao si covek... I Fmp se takodje pise velikim slovom kao sto si napisao Buducnost na primer.

 

 

Ne vredi. Jednom smo zapoceli normalnu diskusiju i pohvalio sam ga zbog toga ali i skrenuo sam mu paznju na to pisanje malim slovo, i odmah se povukao iz iole ozbiljne razmene postova. 😄 Cak nije bila ni Tata tema cini mi se.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kooineeperk said:

 

Ne vredi. Jednom smo zapoceli normalnu diskusiju i pohvalio sam ga zbog toga ali i skrenuo sam mu paznju na to pisanje malim slovo, i odmah se povukao iz iole ozbiljne razmene postova. 😄 Cak nije bila ni Tata tema cini mi se.

 

 

 

Sve te likove mozes da nadjes na njihovim forumima, tamo pisu sta zaista misle. Uglavnom teska bolestina. Ovde se kao ustrucavaju ali i ovde iskulja kompleksastvo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajd smanjite malo sa tim ličnim napadima i ocenama. Ako bismo krenuli o iq i mržnji, mnogo toga bi moglo da se napiše.

A iskreno meni je malo smesno kad neko napise dzvezda ili nesto tako slicno za Partizan.

 

Ponasanje u vrticu 1 godina. :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2022 at 9:03 AM, Kooineeperk said:

 

Ne vredi. Jednom smo zapoceli normalnu diskusiju i pohvalio sam ga zbog toga ali i skrenuo sam mu paznju na to pisanje malim slovo, i odmah se povukao iz iole ozbiljne razmene postova. 😄 Cak nije bila ni Tata tema cini mi se.

 

 

 

Dobro je tebra, vidim da vec nekoliko puta povlacis ovaj momenat, zaboravio sam i o cemu smo diskutovali, nisam se povukao jer si me call out-ovao zbog malog z, kao sto mozes da primetis, napisao sam ga vise puta i posle toga bez problema, samo sam batalio diskusiju ili zato sto je zamrla, ili sam jednostavno zaboravio na nju.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, kendrick said:

 

Dobro je tebra, vidim da vec nekoliko puta povlacis ovaj momenat, zaboravio sam i o cemu smo diskutovali, nisam se povukao jer si me call out-ovao zbog malog z, kao sto mozes da primetis, napisao sam ga vise puta i posle toga bez problema, samo sam batalio diskusiju ili zato sto je zamrla, ili sam jednostavno zaboravio na nju.

Opusteno, samo prijateljski upozoravam ljude da ne ocekuju neku normalnu diksusiju sa tobom... 🍻

 

A sto se tice malog Z, jedno je kada to neko slucajno napise ili generalno sve pise malim slovom. A sasvim drugo je kada neko to namerno radi, s ciljem. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...