Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Cesto uhvatim sebe kako mi krivo sto je Partizan 7x osvajao vaterpolo.

Stane mi tako apetit i sjebe mi dan, sjebe mi dan...

Isto tako kad pomislim da su Hrvati osvojili zlatnu medalju u glinenim golubovima.

To su ekstra popularni sportovi, privlace mase i ulaganje je neverovatno, samim tim moja tuga je beskrajna.

  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Cesto uhvatim sebe kako mi krivo sto je Partizan 7x osvajao vaterpolo.

Stane mi tako apetit i sjebe mi dan, sjebe mi dan...

Isto tako kad pomislim da su Hrvati osvojili zlatnu medalju u glinenim golubovima.

To su ekstra popularni sportovi, privlace mase i ulaganje je neverovatno, samim tim moja tuga je beskrajna.

Ako te to ispunjuje nedeljom - neka ga. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

@Kronostime hocemo da pravimo kolaze koji sve low-life-eri navijaju za nase klubove? 😄 

Isto sam pomislio. Da pomisli covek da sve go akademski gradjanin navija za komsiluk kako se dizu nosevi 😄 A realnost je da medju "poznatim" navijacima i sa jedne i sa druge strane brda ima i finog sveta, a bogami i faca za ozbiljne poternice - zato mi je ta zamena teza sa cecama i arkanima kao epitomima zvezdastva  jednako smislena kao i tvrdnja da se po upisnicu u komsijski klub navijaca ide na poklonjenje (i cevape) u Ritopek. Cherry picking je forma manipulacije, primitivna cak i za internet forume.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni said:

Cesto uhvatim sebe kako mi krivo sto je Partizan 7x osvajao vaterpolo.

Stane mi tako apetit i sjebe mi dan, sjebe mi dan...

Isto tako kad pomislim da su Hrvati osvojili zlatnu medalju u glinenim golubovima.

To su ekstra popularni sportovi, privlace mase i ulaganje je neverovatno, samim tim moja tuga je beskrajna.

Zato je Zvezda morala da napravi tim i uzme evro titulu u tom bezveznom sportu.

 

Isto kao što je i košarka nevažna osim kada se slavi skidanje mrskog Duleta sa trona i maksimalno se trudi da se održi dominacija poslednjih godina. Onog trenutka kad Partizan bude uzeo tiltulu ili napravio neki rezultat u Evropi biće ponovo ko još prati košarku, važni su samo Bari i LŠ.

 

Znamo se, jbg. :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da i Zvezda ima evropsku titulu u vodopolu, mislio sam da taj sport postoji samo da bi grobari imali čime da se teše jer su nebitni u fudbalu i da bi razne oportunističke ljige od proslavljenih reprezentativaca po završetku karijera zauzimali pozicije u vlasti. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Zato je Zvezda morala da napravi tim i uzme evro titulu u tom bezveznom sportu.

Nije morala.

 

Nego je mogla. Ukazala se prilika i zasto da ne?

Vaterpolo je sport u kome se vrti malo para, a mi (mislim rep'z'tacija) imamo tu srecu da uvek imamo odlicne igrace. 

Kad su velikani zakazali (pre svega mislim na Pro Reko i bojkot takmicenja zbog ogranicenja stranaca u Italiji), Zvezda je to iskoristila.

Formirala je respektabilan tim od domacih igraca (Savic je vec vodio ekipu od ranije, Sefik je doveden iz Italije, Radjen iz Grcke, Pijetlovic i Prlainovic iz Pro Reka - ova poslednja 3 su donela i poslednju titulu Partizanu, a ostalih 6 se osvojili jos dok je Tito bio ziv). 

 

Relativno lako je Zvezda prosla grupu, potom u eliminacionom delu je prosla 2 ekipe nasih severnih suseda, pa zatim na F4 u Beogradu u 1/2finalu spance i onda u finalu protiv Juga uspela na misice da osvoji titulu. 

 

Slicno je pokusao Novi Beograd ali ih je na poslednjem koraku zaustavio Pro Reko (na peterce).

 

Pravo pitanje je - Ko je vama kriv sto ste se tako raspali? Evo citam pre neki dan da se jos uvek raspadate:

https://www.maxbetsport.rs/ponovo-raspad-u-partizanu-jos-jedan-igrac-otisao-sa-banjice-ko-ce-da-igra-376443/ 

A imali ste sve na tacni. Becej otisao u bankrot, bas tada kada ste doveli Sostara (2001.-2002.) koji ce vas i zaviti u crno. Potom se Crna Gora osamostalila (2006.) pa automatski nema konkurencije sa Jadrana... Pokupili ste sve sto valja u Srbiji i osvojili tu 7. evro titulu (2011.)... I zaboravili da treba nekom nesto i da se plati. Dug od 6.5mil evra u vaterpolu - to bi bilo najmanje x20 u fudbalu i x10 u kosarci.  

 

 

2 hours ago, Barkley#34 said:

Isto kao što je i košarka nevažna osim kada se slavi skidanje mrskog Duleta sa trona i maksimalno se trudi da se održi dominacija poslednjih godina. Onog trenutka kad Partizan bude uzeo tiltulu ili napravio neki rezultat u Evropi biće ponovo ko još prati košarku, važni su samo Bari i LŠ.

 

Znamo se, jbg. :classic_biggrin:

Ne moze kosarka biti nevazna nikako. Pusti te price klincurije. To su iste one price koje je grobarska klincurija pricala do 90ih (jedva 4 titule u SFRJ, sta je to kosarka?). 

 

Kosarka se igrala i pre Duleta. I u Partizanu a pogotovo u Crvenoj zvezdi (dok vas Dule nije uzjahao imali smo gotovo duplo vise nacionalnih titula od vas). I tu ste imali sve na tacni, Zvezda je mogla da prodje kao VK Becej, usled raspada SCG nema vise ni Buducnosti da vam "smeta", Hemofarm se kao batrgao ali ste i njih em lemali em cerupali i na kraju otisli i oni u bankrot. 

Kad bi mogli svi da se sklone, u svim sportovima, pa da samo vi igrate, i ako moze uz to da nista nikom ne placate, mozda bi vam to tada bilo OK. Mozda.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

Nije morala.

 

Nego je mogla. Ukazala se prilika i zasto da ne?

Vaterpolo je sport u kome se vrti malo para, a mi (mislim rep'z'tacija) imamo tu srecu da uvek imamo odlicne igrace. 

Kad su velikani zakazali (pre svega mislim na Pro Reko i bojkot takmicenja zbog ogranicenja stranaca u Italiji), Zvezda je to iskoristila.

Formirala je respektabilan tim od domacih igraca (Savic je vec vodio ekipu od ranije, Sefik je doveden iz Italije, Radjen iz Grcke, Pijetlovic i Prlainovic iz Pro Reka - ova poslednja 3 su donela i poslednju titulu Partizanu, a ostalih 6 se osvojili jos dok je Tito bio ziv). 

 

Relativno lako je Zvezda prosla grupu, potom u eliminacionom delu je prosla 2 ekipe nasih severnih suseda, pa zatim na F4 u Beogradu u 1/2finalu spance i onda u finalu protiv Juga uspela na misice da osvoji titulu. 

 

Slicno je pokusao Novi Beograd ali ih je na poslednjem koraku zaustavio Pro Reko (na peterce).

 

Pravo pitanje je - Ko je vama kriv sto ste se tako raspali? Evo citam pre neki dan da se jos uvek raspadate:

https://www.maxbetsport.rs/ponovo-raspad-u-partizanu-jos-jedan-igrac-otisao-sa-banjice-ko-ce-da-igra-376443/ 

A imali ste sve na tacni. Becej otisao u bankrot, bas tada kada ste doveli Sostara (2001.-2002.) koji ce vas i zaviti u crno. Potom se Crna Gora osamostalila (2006.) pa automatski nema konkurencije sa Jadrana... Pokupili ste sve sto valja u Srbiji i osvojili tu 7. evro titulu (2011.)... I zaboravili da treba nekom nesto i da se plati. Dug od 6.5mil evra u vaterpolu - to bi bilo najmanje x20 u fudbalu i x10 u kosarci.  

 

 

Ne moze kosarka biti nevazna nikako. Pusti te price klincurije. To su iste one price koje je grobarska klincurija pricala do 90ih (jedva 4 titule u SFRJ, sta je to kosarka?). 

 

Kosarka se igrala i pre Duleta. I u Partizanu a pogotovo u Crvenoj zvezdi (dok vas Dule nije uzjahao imali smo gotovo duplo vise nacionalnih titula od vas). I tu ste imali sve na tacni, Zvezda je mogla da prodje kao VK Becej, usled raspada SCG nema vise ni Buducnosti da vam "smeta", Hemofarm se kao batrgao ali ste i njih em lemali em cerupali i na kraju otisli i oni u bankrot. 

Kad bi mogli svi da se sklone, u svim sportovima, pa da samo vi igrate, i ako moze uz to da nista nikom ne placate, mozda bi vam to tada bilo OK. Mozda.

Zato im ostao jos basked da se izloze, a za god dana bice kstamac i tamo.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Nije morala.

 

Nego je mogla. Ukazala se prilika i zasto da ne?

Vaterpolo je sport u kome se vrti malo para, a mi (mislim rep'z'tacija) imamo tu srecu da uvek imamo odlicne igrace. 

Slažem se, nije morala, ali je to sad odjednom nebitno na ovim stranama.

9 hours ago, Kooineeperk said:

Ne moze kosarka biti nevazna nikako. Pusti te price klincurije.

Upravo si isprozivao jedan deo forumaša s tvoje strane, da ne jurim kvotove s telefona. :classic_biggrin:

 

Ne moraš meni da objašnjavaš da li je važna ili ne nego se javi kad krenu takvi postovi u seriji i to na, pazi sad, košarkaškom pdf-u. Mislim, svaki uspeh je nevažan ili slučajan kad ga napravi Partizan, jasno je to odavno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Sam B said:

 

Ima takvih i na tvojoj strani, nemoj se brines. Sve u svemu, nipodastavanje necijeg uspeha je odlika jadnih ljudi.

Ne videh da neko nipodastava uspehe Moke Slavnica, Nese Ilica, Sase Obradovica, dok su, sa druge strane, Sale Djordjevic - prevara, Pedja Danilovic - kriminalac, Dusko Vujosevic isto, Zeljko Obradovic - Robija....

Tako da slazem se oko tvoje definicije jadnih ljudi.  :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kronostime said:

Ne videh da neko nipodastava uspehe Moke Slavnica, Nese Ilica, Sase Obradovica, dok su, sa druge strane, Sale Djordjevic - prevara, Pedja Danilovic - kriminalac, Dusko Vujosevic isto, Zeljko Obradovic - Robija....

Tako da slazem se oko tvoje definicije jadnih ljudi.  :default_coffee:

 

Odlicno, onda mozes da prestanes da budes jadan i da stavljas Cveleta i Dzaju u isti kos sa Arkanom. Podji od sebe, u krajnjoj meri covek samo sebe moze da koriguje a ne ceo svet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Guru said:

Nisam znao da i Zvezda ima evropsku titulu u vodopolu, mislio sam da taj sport postoji samo da bi grobari imali čime da se teše jer su nebitni u fudbalu i da bi razne oportunističke ljige od proslavljenih reprezentativaca po završetku karijera zauzimali pozicije u vlasti. 

Ušao Čeda sa kešom od Fidelinke i osvojio Kup šampiona u vaterpolu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Ne videh da neko nipodastava uspehe Moke Slavnica, Nese Ilica, Sase Obradovica, dok su, sa druge strane, Sale Djordjevic - prevara, Pedja Danilovic - kriminalac, Dusko Vujosevic isto, Zeljko Obradovic - Robija....

Tako da slazem se oko tvoje definicije jadnih ljudi.  :default_coffee:

Dodao bih brojne titule i epitete Danilovicu jos.

Isto tako bih rekao kojesta za Dzajica, Piksija i slicne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...